Simbo i Sarabi - 1 część przygód rozkosznego dueciku S&S

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 23, 2007 9:10

Zastanawiam się pocichutku nad podrzuceniem komuś futer albo podmienieniem ich na np. Kitka lub Sonię :twisted:
Jak myślisz - chyba nikt by się nie połapał :wink: a ja odpoczęłabym trochę psychicznie
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt mar 23, 2007 9:12

czarna.wdowa pisze:Zastanawiam się pocichutku nad podrzuceniem komuś futer albo podmienieniem ich na np. Kitka lub Sonię :twisted:
Jak myślisz - chyba nikt by się nie połapał :wink: a ja odpoczęłabym trochę psychicznie


Moze Mruczusia chcesz? :twisted:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt mar 23, 2007 9:15

Dorota pisze:
czarna.wdowa pisze:Zastanawiam się pocichutku nad podrzuceniem komuś futer albo podmienieniem ich na np. Kitka lub Sonię :twisted:
Jak myślisz - chyba nikt by się nie połapał :wink: a ja odpoczęłabym trochę psychicznie


Moze Mruczusia chcesz? :twisted:

Ja miałam zamiar odpocząć psychicznie a nie kompletnie osiwieć :evil:
Chyba ze zamienisz jednego Mruczka na rozkoszny duecik :wink: wtedy byłoby to warte zastanowienia się :lol:
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt mar 23, 2007 9:15

Po pierwsze GRATULUJĘ 100 stron wątku i korzystam z okazji wpisania się na ostatniej stronie (zaraz sprawdzę czy byłam też na pierwszej :twisted: ).

Po drugie - na szczęście mieszkacie daleko i choć znam i lubię Olsztyn - jeździłam tam przez wiele lat do Franciszkanów na Zatorze, to nie idę na żadną zamianę :twisted: nawet na Simbulca Kota Różowego :!:

Edit - litrówka
Ostatnio edytowano Pt mar 23, 2007 9:25 przez izaA, łącznie edytowano 1 raz

izaA

 
Posty: 11381
Od: Nie wrz 25, 2005 14:09
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła

Post » Pt mar 23, 2007 9:18

czarna.wdowa pisze:
Dorota pisze:
czarna.wdowa pisze:Zastanawiam się pocichutku nad podrzuceniem komuś futer albo podmienieniem ich na np. Kitka lub Sonię :twisted:
Jak myślisz - chyba nikt by się nie połapał :wink: a ja odpoczęłabym trochę psychicznie


Moze Mruczusia chcesz? :twisted:

Ja miałam zamiar odpocząć psychicznie a nie kompletnie osiwieć :evil:
Chyba ze zamienisz jednego Mruczka na rozkoszny duecik :wink: wtedy byłoby to warte zastanowienia się :lol:


O nie! :lol:
Sztuka za sztuke raczej tez nie.
Chyba jestesmy w sytuacji bez wyjscia :roll:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt mar 23, 2007 9:32

Tak, tak jak zwykle wszyscy podziwiają koteczki a jak przychodzi co do czego to nikt nie chce przyjać do domu :twisted:

IzaA klasztor Franciszkanów jest moją parafią i znajduje się rzut beretem od mojego domu
więc w razie gdybyś sie jednak zdecydowała na różowego wiesz gdzie mnie szukac :wink:

I oczywiscie w związku z osiągnieciem 100 stron podaję link do nowego wątku
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2132607#2132607
Kurcze jak szybko to minęło -wydaje się jakbym weszła tu wczoraj :roll:
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt mar 23, 2007 14:27

czarna.wdowa pisze:
IzaA klasztor Franciszkanów jest moją parafią i znajduje się rzut beretem od mojego domu
więc w razie gdybyś sie jednak zdecydowała na różowego wiesz gdzie mnie szukac :wink:


W takim razie na pewno pamiętasz o. Joela Kokotta oraz jego przełożonego, proboszcza o. Bonusa Dąbrowskiego.

Joel jest naszym przyjacielem od wielu lat. Błogosławił nasz związek, chrzcił dwoje z trójga dzieci. To właśnie z Olsztyna wyjeżdżał na Papuę Nową Gwineę...Teraz jest całkiem niedaleko, w Miłakowie 8) Także bywamy w Waszych stronach nieprzyzwoicie często. Teraz też wybieramy sie tuż po Świętach. Jesteśmy w każde wakacje nawet po dwa razy :P Tylko tegoroczne Boże Ciało spędzimy - wbrew tradycji - w innym klasztorze :wink:

izaA

 
Posty: 11381
Od: Nie wrz 25, 2005 14:09
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła

Post » Pt mar 23, 2007 15:02

izaA pisze:
czarna.wdowa pisze:
IzaA klasztor Franciszkanów jest moją parafią i znajduje się rzut beretem od mojego domu
więc w razie gdybyś sie jednak zdecydowała na różowego wiesz gdzie mnie szukac :wink:


W takim razie na pewno pamiętasz o. Joela Kokotta oraz jego przełożonego, proboszcza o. Bonusa Dąbrowskiego.

Joel jest naszym przyjacielem od wielu lat. Błogosławił nasz związek, chrzcił dwoje z trójga dzieci. To właśnie z Olsztyna wyjeżdżał na Papuę Nową Gwineę...Teraz jest całkiem niedaleko, w Miłakowie 8) Także bywamy w Waszych stronach nieprzyzwoicie często. Teraz też wybieramy sie tuż po Świętach. Jesteśmy w każde wakacje nawet po dwa razy :P Tylko tegoroczne Boże Ciało spędzimy - wbrew tradycji - w innym klasztorze :wink:

Niestety nie miałam tej przyjemności - mieszkamy tam dopiero od półtora roku - ale słyszałam od sąsiadów dużo dobrego o o. Joelu
Ale jeśli będziecie się wybierać w nasze strony szczerze zapraszam na kawę i zapoznanie z futrami
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt mar 23, 2007 16:02

Dzięki, może nawet niewykluczone :lol:

izaA

 
Posty: 11381
Od: Nie wrz 25, 2005 14:09
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 247 gości