Sati i Narie :) Moje dwie pociechy :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 30, 2006 10:34

Sesja z dzisiejszego ranka :) Księżniczki pozują :D

Obrazek
Obrazek

U Sati i Narie wszystko w porządku :D Broją jak zwykle, ostatnio znów zrzuciły karnisz i niestety nie da się już go naprawić. Za karę mają zasłonięte całe okno roletą bambusową ;) Dziś sa nad podziw spokojne :D :D :D Dały sobie nawet cierpliwie zrobić sesję, pewnie uznały, że już czas najwyższy o sobie przypomnieć ;)
Obrazek
Czujne zwierzęta drżą, wilgotne nozdrza podnoszą ku muzyce sfer i wiedzą,
a człowiek jest głuchy,gdy nie śni...

Tadeusz Borowski

Navis

 
Posty: 234
Od: Wto cze 13, 2006 12:52
Lokalizacja: Piła

Post » Pon gru 11, 2006 0:32

Jak one rosną
a jakie futra lśniące
nie ozywam sie tutaj duzo :oops: ale czekam na zdjecia i zawsze je oglądam z wielką przyjemnoscią :D
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Pon gru 11, 2006 0:36

Az mnie zatkało z zachwytu jak zobaczyłam zdjęcia Sati i Narie :love:
Widziałam Sati tylko raz na żywo, taką zupełnie malusieńką, jechała własnie do safiori... a teraz taka piękna panna z niej wyrosła, zjawiskowa po prostu :1luvu:

anova

 
Posty: 1723
Od: Śro lis 02, 2005 14:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon gru 11, 2006 10:27

O jakie piękne kotuchy :D . Gdzie się podziała ta malutka kruszynka Sati toż to już panienka. :1luvu: Szkoda że niechcesz przyjechać do Poznania z kotulcami tak chętnie bym je zobaczyła na żywo. :(
Obrazek1% dla zwierzaków

safiori

 
Posty: 11268
Od: Pt sty 07, 2005 21:13
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon gru 11, 2006 14:55

Jakie one obie piekne :1luvu: i duże.... :wink: a jak jechały to takie dwa okruszki były.....ech

justin888

 
Posty: 4481
Od: Pt sie 12, 2005 17:40
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon gru 11, 2006 15:05

Dziękuję Wam serdecznie dziewczyny za miłe słowa :D Sati i Narie (w nazewnictwie TŻ "Mądruś Psotkuś" i "Prosiak Smrodek" :lol: [to są prawdziwe charakterne imiona :D :D] ) też machają łapkami i ogonami pozdrawiając :D

Małe rojbry ;) (one naprawde wciąż wydają mi się małe :D ) były na wizycie kontrolenj u weta i Wet powiedziała że je za dobrze karmię :o

Sati ma 1 kg nadwagi a Narie prawie dwa :D
Futra mają małe odchudzanie przedświąteczne, zmniejszone porcje żarełka ;) bo tłuszczyk już wisi sobie na brzuszkach a i powiększa się systematycznie :P


safiori pisze:O jakie piękne kotuchy :D . Gdzie się podziała ta malutka kruszynka Sati toż to już panienka. :1luvu:


Wciąż jest malutka, mruczy pięknie, daje buziaki i wyczynia pozy niemożebne podczas spania z wywieszonym językiem ;)


Szkoda że niechcesz przyjechać do Poznania z kotulcami tak chętnie bym je zobaczyła na żywo. :(


Gdybym tylko miała samochód....
Obrazek
Czujne zwierzęta drżą, wilgotne nozdrza podnoszą ku muzyce sfer i wiedzą,
a człowiek jest głuchy,gdy nie śni...

Tadeusz Borowski

Navis

 
Posty: 234
Od: Wto cze 13, 2006 12:52
Lokalizacja: Piła

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 319 gości