Maja [*], Gucio [*], nowy rozdział: Luśka i Tygrysek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 13, 2018 15:06 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

nic nowego
to taka namiastka polowania
złapane żywe myszy też tak podrzucają
może żeby skruszały :wink:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54240
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Wto lut 13, 2018 21:26 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Regata pisze:Moje dzieciaki rzucają mięsem. Nie w przenośni :-)
Jak już trochę podjedzą, to zaczynają zabawę: zaczepiają kawałek mięska pazurkiem i rzucają. Do góry, w bok, pod lodówkę, na głowę brata... a raz nawet synowi do buta...
Do tej pory, tylko kurzym cyckiem rzucały, indyk, a szczególnie wołowinka zjadane były w całości. Chyba rozpuściłam kulinarnie towarzystwo , bo już wczoraj wołowinka latała po kuchni...
Niby to zabawne. Do chwili, kiedy wiedziona smrodem padliny wyciągam drutem spod lodówki taki "sympatyczny" kawałek z zeszłego tygodnia...
Ale fakt, że jak akurat rzucają tymi kawałkami, to można się popłakać ze śmiechu :-)

Dokładnie. :ryk:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 14, 2018 18:41 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

U mnie podobnie.. mięso nie jest do jedzenia ono jest do zabawy :/:(
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro lut 28, 2018 9:44 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Po testach na zwierzętach (;-)) wiemy już, że fruwa głównie mięso z kurczaka. Wołowinka i indyk znacznie rzadziej, i tylko wtedy, jeśli za dużo nałożę do misek :-)
Kroję więc drobniej i daję mniejsze porcje.

Koty ostatnio pozmieniały swoje zwyczaje, tzn. swoje "tymczasowo stałe miejsca".
Tygrynio przestał sypiać w koszyczku na regale i na drapaczku. Luśka chętnie przejęła koszyczek i zajęła też inną półeczkę wisząco wysoko, prawie pod sufitem. Tygrys przestał sypiać też na sofie 8O
Drapak obecnie służy tylko do drapania, a dla Luśki jeszcze jako lądowisko z regału.
Tygrynio za to zamieszkał na stałe na stole stojącym na środku pokoju. Stół jest jego, nieważne, czy stoi na nim laptop, leży książka, czasopismo, czy moje szycie. To co lekkie i tak wkrótce znajdzie się na podłodze, no, materiał może służyć za podkładkę pod kota. Kot musi być w centrum życia rodzinnego :-)
Schodzi tylko na jedzenie, kuwetowanie, zabawę lub do ludzia na kolanka. :1luvu:
Parapet też nie jest już oblegany - może z powodu zimna i braku słońca.
Maja [2005 - 2017] i Gucio [2007 - 2017], Luśka i Tygrysek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=40312
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=67449

Regata

 
Posty: 7024
Od: Pt sie 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro lut 28, 2018 9:46 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

One sobie tak miejsca zmieniają. Potem szukasz gdzieś kota a okazuje się, że wrócił na stare, ulubione miejsce na krześle pod stołem :twisted:

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 28, 2018 20:29 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

miałam takiego który lubil na dolnej polce w lodowce :roll:

kieys jadac do pracy nie mogłam sobie przypomnieć czy go wypuscilam :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Czw mar 01, 2018 8:32 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Maryla pisze:miałam takiego który lubil na dolnej polce w lodowce :roll:

kieys jadac do pracy nie mogłam sobie przypomnieć czy go wypuscilam :wink:

:strach:

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 01, 2018 9:54 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

jozefina1970 pisze:
Maryla pisze:miałam takiego który lubil na dolnej polce w lodowce :roll:

kieys jadac do pracy nie mogłam sobie przypomnieć czy go wypuscilam :wink:

:strach:


Fisio miał na imię
Wojtek mówił na niego Świrek :roll:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Czw mar 01, 2018 9:55 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Maryla pisze:Wojtek mówił na niego Świrek

Wcale się nie dziwię :twisted:
Masz może fotkę?

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 01, 2018 9:56 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Regata pisze:Po testach na zwierzętach (;-)) wiemy już, że fruwa głównie mięso z kurczaka. Wołowinka i indyk znacznie rzadziej, i tylko wtedy, jeśli za dużo nałożę do misek :-)
Kroję więc drobniej i daję mniejsze porcje.

Koty ostatnio pozmieniały swoje zwyczaje, tzn. swoje "tymczasowo stałe miejsca".
Tygrynio przestał sypiać w koszyczku na regale i na drapaczku. Luśka chętnie przejęła koszyczek i zajęła też inną półeczkę wisząco wysoko, prawie pod sufitem. Tygrys przestał sypiać też na sofie 8O
Drapak obecnie służy tylko do drapania, a dla Luśki jeszcze jako lądowisko z regału.
Tygrynio za to zamieszkał na stałe na stole stojącym na środku pokoju. Stół jest jego, nieważne, czy stoi na nim laptop, leży książka, czasopismo, czy moje szycie. To co lekkie i tak wkrótce znajdzie się na podłodze, no, materiał może służyć za podkładkę pod kota. Kot musi być w centrum życia rodzinnego :-)
Schodzi tylko na jedzenie, kuwetowanie, zabawę lub do ludzia na kolanka. :1luvu:
Parapet też nie jest już oblegany - może z powodu zimna i braku słońca.



stół to najlepsze miejsce dla kota :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 01, 2018 10:18 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

jozefina1970 pisze:
Maryla pisze:Wojtek mówił na niego Świrek

Wcale się nie dziwię :twisted:
Masz może fotkę?


na lodówce miałam
ale w lodówce nie :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Czw mar 01, 2018 10:18 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

mir.ka pisze:
Regata pisze:Po testach na zwierzętach (;-)) wiemy już, że fruwa głównie mięso z kurczaka. Wołowinka i indyk znacznie rzadziej, i tylko wtedy, jeśli za dużo nałożę do misek :-)
Kroję więc drobniej i daję mniejsze porcje.

Koty ostatnio pozmieniały swoje zwyczaje, tzn. swoje "tymczasowo stałe miejsca".
Tygrynio przestał sypiać w koszyczku na regale i na drapaczku. Luśka chętnie przejęła koszyczek i zajęła też inną półeczkę wisząco wysoko, prawie pod sufitem. Tygrys przestał sypiać też na sofie 8O
Drapak obecnie służy tylko do drapania, a dla Luśki jeszcze jako lądowisko z regału.
Tygrynio za to zamieszkał na stałe na stole stojącym na środku pokoju. Stół jest jego, nieważne, czy stoi na nim laptop, leży książka, czasopismo, czy moje szycie. To co lekkie i tak wkrótce znajdzie się na podłodze, no, materiał może służyć za podkładkę pod kota. Kot musi być w centrum życia rodzinnego :-)
Schodzi tylko na jedzenie, kuwetowanie, zabawę lub do ludzia na kolanka. :1luvu:
Parapet też nie jest już oblegany - może z powodu zimna i braku słońca.



stół to najlepsze miejsce dla kota :)


zaraz po lozku :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Czw mar 01, 2018 10:54 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Maryla pisze:
mir.ka pisze:
Regata pisze:Po testach na zwierzętach (;-)) wiemy już, że fruwa głównie mięso z kurczaka. Wołowinka i indyk znacznie rzadziej, i tylko wtedy, jeśli za dużo nałożę do misek :-)
Kroję więc drobniej i daję mniejsze porcje.

Koty ostatnio pozmieniały swoje zwyczaje, tzn. swoje "tymczasowo stałe miejsca".
Tygrynio przestał sypiać w koszyczku na regale i na drapaczku. Luśka chętnie przejęła koszyczek i zajęła też inną półeczkę wisząco wysoko, prawie pod sufitem. Tygrys przestał sypiać też na sofie 8O
Drapak obecnie służy tylko do drapania, a dla Luśki jeszcze jako lądowisko z regału.
Tygrynio za to zamieszkał na stałe na stole stojącym na środku pokoju. Stół jest jego, nieważne, czy stoi na nim laptop, leży książka, czasopismo, czy moje szycie. To co lekkie i tak wkrótce znajdzie się na podłodze, no, materiał może służyć za podkładkę pod kota. Kot musi być w centrum życia rodzinnego :-)
Schodzi tylko na jedzenie, kuwetowanie, zabawę lub do ludzia na kolanka. :1luvu:
Parapet też nie jest już oblegany - może z powodu zimna i braku słońca.


stół to najlepsze miejsce dla kota :)


zaraz po lozku :wink:


U nas obecnie wygrywa stół. 8O
Maja [2005 - 2017] i Gucio [2007 - 2017], Luśka i Tygrysek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=40312
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=67449

Regata

 
Posty: 7024
Od: Pt sie 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw mar 01, 2018 10:56 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Maryla pisze:na lodówce miałam

Jak by Ci to... Na lodówce to przeca żadne dziwo :twisted:

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 01, 2018 11:32 Re: Maja [*], Gucio [*] i młodzież Luśka i Tygrysek

Ten nasz stół, to chyba takie centrum życia domowego i dlatego koty go wybierają. By być blisko nas. Siedzimy przy stole rozmawiając, korzystając z laptopa, czytając, oglądając TV, więc jak się na ten stół wpakują, to są w centrum uwagi i nic im nie umknie. Tygrysek potrafi tak przeleżeć pół dnia zmieniając miejsce jedynie na kolana któregoś z nas (też przy stole ;-)), Luśka jest bardziej mobilna, ale i ją można często oglądać na stołowym blacie. :-)
Jak syn w domu jest sam i siedzi w swoim pokoju, to zalegają u niego :-)
Tygrys lubi jeszcze oglądać... kręcące się pranie w pralce :-D
Maja [2005 - 2017] i Gucio [2007 - 2017], Luśka i Tygrysek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=40312
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=67449

Regata

 
Posty: 7024
Od: Pt sie 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości