Isla w nowym domku :)))))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 04, 2010 22:52 Re: Isla w nowym domku :)))))

pięć lat później... :D

Witam!
Jestem mamą kajtka. To do mnie pięć lat temu saskia przywiozła Islę, słodką, drobniutką kocią dziewczynkę :1luvu:
Po sterylce Isla, dla przyjaciół Wiewiórka, zrobiła się, co prawda, zupełnie niedrobniutka, ale dla mnie jest najsłodszą, maleńką, ukochaną królewną :1luvu:
Jest bardzo wrażliwa, czuła i delikatna. Kiedy przybyła, w domu już byli czarny kot Kot i pies Soser. Wszyscy bardzo się zaprzyjaźnili, a Wiewiórka została najlepszą przyjaciółką Sosera. Tulą się do siebie, liżą nawzajem, wspierają w ciężkich chwilach. Są bardzo zżyci.

Przez te pięć zdążyłam się zalogować w końcu na miau, po długim podczytywaniu, a rodzina bardzo się powiększyła. :wink:

Oto kilka zdjęć mojej królewny :D

Pierwsza Wigilia Wiewiórki :)

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bardzo dziękuję agnes_czy za podsunięcie Isli mojej córce :1luvu:
Jestem wdzięczna saskii, że mi zaufała :1luvu:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 05, 2010 2:41 Re: Isla w nowym domku :)))))

:love: :love: :love: :love:
No, trochę maczałam w tym palce 8) Dziękuję Ci, że mi dziękujesz, zamiast złorzeczyć, bo to chyba od Isli zaczął się u Ciebie gwałtowny wzrost liczby ogonów ma tetr kwadratowy :D Pooglądałam dziś sobie właśnie Twoje imponujące stadko na wątku :D
Jakoś tak od razu zapadła mi w serce i do dziś się czuję z nią mentalnie związana, mimo, że jej nigdy nie widziałam.
Obrazek

agnes_czy

 
Posty: 3509
Od: Wto lip 05, 2005 13:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon lip 05, 2010 7:54 Re: Isla w nowym domku :)))))

kurcze jak ten cza leci!
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 05, 2010 9:09 Re: Isla w nowym domku :)))))

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Jak ja uwielbiam takie wiadomości, zupełnie niespodziewane, po latach. Wiewióra jest piękną kotką :D
Strasznie fajnie jest ją taką zobaczyć!
Przesyłam Wam mnóstwo serdeczności, mam nadzieję, że od czasu do czasu będą się pojawiać w tym wątku nowe zdjęcia i opisy przygód? :mrgreen:
Obrazek

saskia

 
Posty: 5042
Od: Pon gru 06, 2004 16:51
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 05, 2010 9:29 Re: Isla w nowym domku :)))))

agnes_czy pisze: :love: :love: :love: :love:
No, trochę maczałam w tym palce 8) Dziękuję Ci, że mi dziękujesz, zamiast złorzeczyć, bo to chyba od Isli zaczął się u Ciebie gwałtowny wzrost liczby ogonów ma tetr kwadratowy :D Pooglądałam dziś sobie właśnie Twoje imponujące stadko na wątku :D
Jakoś tak od razu zapadła mi w serce i do dziś się czuję z nią mentalnie związana, mimo, że jej nigdy nie widziałam.
Kaja wini za ten obrót spraw biednego Kota. Uważa, że to on obudził we mnie potwora. Czyni mu czasem wyrzuty z tego tytułu, a on odpowiada jej zrezygnowanym głosem: ech, gdybym wiedział... :wink:
Tak czy siak, Wiewiórka jest cudowną istotą i bardzo się cieszę, że mieszkamy razem. :1luvu:


saskia pisze::1luvu: :1luvu: :1luvu: Przesyłam Wam mnóstwo serdeczności, mam nadzieję, że od czasu do czasu będą się pojawiać w tym wątku nowe zdjęcia i opisy przygód? :mrgreen:
Obiecuję i dziękuję za pozdrowienia :D
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 05, 2010 11:55 Re: Isla w nowym domku :)))))

hehehhe śliczna :)

a chciano mi ją przywieźć w dwupaku z moją Śrubą :ryk:

wanila

 
Posty: 6318
Od: Pon cze 13, 2005 16:25
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lip 05, 2010 12:10 Re: Isla w nowym domku :)))))

Oj, to byś miała dwie śruby. Imię Wiewióra nie wzięło się od koloru futra... :ryk:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 07, 2010 6:06 Re: Isla w nowym domku :)))))

witam ktoś oswoił wiewiórkę i ją wyrzucił.Mąż pracuje przy lesie i przyszła z piskiem do niego weszła na rękę i została.Co robić dalej pije mleko specjalne dla małych kociąt. :) :) :) :)

kamilka104

 
Posty: 1
Od: Wto lip 06, 2010 18:11

Post » Nie lip 03, 2011 22:37 Re: Isla w nowym domku :)))))

Za niecałą godzinkę stuknie nam szósty wspólny roczek... :1luvu: :1luvu: :1luvu: :torte: :surprise: :spin2: :piwa:

Po co psu potrzebne jest legowisko?
Żeby jego kotom było wygodnie! :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiamy! :D
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 05, 2015 11:20 Re: Isla w nowym domku :)))))

Wczoraj minęło nam 10 wspólnych, wspaniałych lat z przecudowną Istotą. Jedyną prawdziwą Królewną. Pozdrawiamy :)
Ostatnio edytowano Nie lip 05, 2015 11:40 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Po 10 latach w domu czas na Nasze Koty.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 28, 2018 23:08 Re: Isla w nowym domku :)))))

Miałam nadzieję, że jeszcze długo tego nie napiszę

Dziś w nocy odeszła Wiewiórka. Chłoniak i ostre zapalenie wszystkiego. Walczyłyśmy jak dzikie. Nie dała rady.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 29, 2018 20:32 Re: Isla w nowym domku :)))))

Ale miała cudowne życie... więcej nie dało się zrobić. Przykro mi :-(
Obrazek

Nika Łódź

 
Posty: 2945
Od: Pt maja 21, 2004 22:27
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości