Kota&Bakcyl :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 13, 2005 17:45

ciesze sie,ze wszystko dobrze :D

Gen

 
Posty: 4211
Od: Czw paź 21, 2004 11:59
Lokalizacja: Warszawa Marymont

Post » Czw paź 13, 2005 18:30

Kaska pisze:trzymam kciuki za spokojna rekonwalescencje :ok:


( i zlinkowalam zdjecia, bo troche duze jednak :wink: )



Kasiu, bardzo dobrze zrobiłaś :)

A jeśli chodzi o Bakcylka, to niestety dużo pawi puszcza, ale już skonsultowałam się z wetem. Na siusiu chodzi do kuwetki, a resztę czasu spedza na spaniu. Aczkolwiek gdy tylko otworzyłam puszkę z jedzeniem dla Koty, stał po chwili obok mnie :)
Będzie dobrze! Kupilismy juz karme royala dla kastratów, z kotami jestem cały czas - inaczej być nie może :)
Obrazek

wincencja

 
Posty: 438
Od: Pt kwi 01, 2005 15:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post » Czw paź 13, 2005 18:31

Kaska pisze:trzymam kciuki za spokojna rekonwalescencje :ok:


( i zlinkowalam zdjecia, bo troche duze jednak :wink: )



Kasiu, bardzo dobrze zrobiłaś :)

A jeśli chodzi o Bakcylka, to niestety dużo pawi puszcza, ale już skonsultowałam się z wetem. Na siusiu chodzi do kuwetki, a resztę czasu spedza na spaniu. Aczkolwiek gdy tylko otworzyłam puszkę z jedzeniem dla Koty, stał po chwili obok mnie :)
Będzie dobrze! Kupilismy juz karme royala dla kastratów, z kotami jestem cały czas - inaczej być nie może :)
Obrazek

wincencja

 
Posty: 438
Od: Pt kwi 01, 2005 15:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post » Czw paź 13, 2005 18:34

Gen pisze:ciesze sie,ze wszystko dobrze :D



My też się cieszymy :) BARDZO!
Obrazek

wincencja

 
Posty: 438
Od: Pt kwi 01, 2005 15:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post » Wto paź 18, 2005 18:55

witaj Wi...jakie zmiany...ale ciesze sie ze wszystko ok

moja Nadia nadal jedynaczka...niestety chłop nie chce zgodzic się na drugiego kota, chyba zaczne go szanazowac, ze zrobie mu to samo co Ty Bakcylowi... :twisted: moze sie przestraszy i zmieknie... :D


bardzo serdecznie pozdrawiam
Obrazek

maugos

 
Posty: 38
Od: Sob kwi 16, 2005 21:50
Lokalizacja: Słupsk

Post » Wto paź 18, 2005 19:59

I jak tam rekonwalescencja? :D
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84821
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie sty 29, 2006 13:55 Witamy serdecznie:)

Witamy, Witam i z góry przepraszamy za brak odzewu :)

Ile to się u nas dzieje cały czas, długo by opowiadać. W skrócie powiem, że Bakcyl bez jajek jest uroczy, opanował do perfekcji metody owijania sobie Panci dookoła łapki:) Wszystko u niego idealnie, rośnie jak na drożdżach, staje się bardzo atrakcyjny - już nie raz miałam ochotę go schrupać:P Piękny samiec z niego jest.
Kota cóż mogę powiedzieć o tej najpiękniejszej arystokratce na świecie - wyobraźcie sobie, że każdego ranka gdy otwieracie oczy widzicie zezowate stworzenie, które Was ugniata, przy okazji mrucząc i się sliniąc - cała Kota :)
Generalnie koty zdrowe, rozwijają się, biegają jak oszalałe, tłuką się, myją nawzajem, aczkolwiek starają się być niezależne i samodzielne:)
Z siuśkami nie mamy już żadnych problemów, w ogóle jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. Kota schudła, Bakcyl po obcięciu jajek nawet pół kilograma nie przytył.
Ostatnio koty biegały po śniegu, dla Bakcyla to było pierwsze takie przeżycie. Ja cóż, nie zmieniłam się, cały czas nimi żyję, jakbym miała je od wczoraj. Luby to się czasem wkurza, bo wciąż go odrywam od czegoś bo muszę mu pokazać co koty robią :D
Ogólnie jest fajnie, koty akceptują dwie osoby oprócz nas - mamuśkę moją i moją przyjaciółkęreszte totalnie olewają, co Kota oscentacyjnie okazuje siedząc do nich odwrócona plecami i niereagując na żadne błagalne prośby.
W ogóle nasze koty nie reagują na kici-kici - nigdy tak do nich nie mówiłam :)
Dobra na dzisiaj tyle, obiecujemy zaglądać częściej!:)
Pozdrawiamy i ściskamy z kocim pozdrowieniem - MIAU:)
Obrazek

wincencja

 
Posty: 438
Od: Pt kwi 01, 2005 15:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post » Pon sty 30, 2006 18:47

dzieki za dobre wiesci :D :D :D
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sty 30, 2006 22:37

:D

wincencja pisze:obiecujemy zaglądać częściej!

trzymamy za słowo :twisted:
Obrazek

Amidalka

 
Posty: 4512
Od: Czw cze 10, 2004 14:46
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości