Dobry gastrolog poszukiwany!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 22, 2024 8:34 Re: Dobry gastrolog poszukiwany!

ita79 pisze:Drrr - przepraszam najmocniej. Wyczytałam nie wiem dlaczego 5 tygodni i mnie trafiło, bo tak często z tym się spotykam.

Mój błąd, ślepa jestem .


Nie gniewam się. Jest to duży problem, na który trzeba być wyczulonym :)

FuterNiemyty pisze:Warszawa, dr Gojska-Zygner, prof. Lechowski, w gre wchodza konsultacje bez ciagania kota za kazdym razem.


Bardzo dziękuję za pomoc i te nazwiska :) Poczytałam opinie o klinice, gdzie przyjmuje prof. Lechowski i chyba jest to miejsce, jakiego szukamy :) Czy leczyła tam pani jakiegoś kota?

Drrr

 
Posty: 7
Od: Pon lis 06, 2023 17:12

Post » Pon kwi 22, 2024 18:48 Re: Dobry gastrolog poszukiwany!

Drrr pisze:Wracając do artykułu od mziel52 i jego autora.

Czy ktoś leczył kota u dr n. wet. Michała Ceregrzyna? Czy jest to godny polecenia gastroenterolog?

Akurat powyzszy chyba nie, bo:
viewtopic.php?f=8&t=172930&hilit=ceregrzyn

Gastrologow jest paru na Polske, moze warto popytac poznaniakow na forum, klinika dr Dabrowskiego, moze tam ktos przejal wiedze?
Wspomnialam wetow warszawskich, ale my w tematy triaditis, trzustka i okolice. I nieco zachodu, by sie dostac.

FuterNiemyty

 
Posty: 3698
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Wto kwi 23, 2024 9:09 Re: Dobry gastrolog poszukiwany!

Nie mogę znaleźć informacji, czy w klinice dr Dąbrowskiego mają gastrologa.

My chętnie pojedziemy nawet do Warszawy, byle mieć pewność, że jedziemy do dobrego weterynarza. W naszej okolicy byliśmy w kilku klinikach i nikt nie potrafił go prawidłowo zdiagnozować.

Czy do profesora Lechowskiego najlepiej umawiać się w klinice Ochwet? Czy przyjmuje jeszcze w innym miejscu?

Drrr

 
Posty: 7
Od: Pon lis 06, 2023 17:12

Post » Nie kwi 28, 2024 21:01 Re: Dobry gastrolog poszukiwany!

Drrr pisze:Nie mogę znaleźć informacji, czy w klinice dr Dąbrowskiego mają gastrologa.

My chętnie pojedziemy nawet do Warszawy, byle mieć pewność, że jedziemy do dobrego weterynarza. W naszej okolicy byliśmy w kilku klinikach i nikt nie potrafił go prawidłowo zdiagnozować.

Czy do profesora Lechowskiego najlepiej umawiać się w klinice Ochwet? Czy przyjmuje jeszcze w innym miejscu?

Teraz chyba tylko tam.
Edit: Tu znalazłam wetke z dobrymi opiniami, jedyna wada, że na Białołęce, ale skoro i tak jedziecie...

https://www.znanylekarz.pl/joanna-kolod ... ofile-info

Ja swoją świetną wetkę też kiedyś znalazłam w ten sposób, tylko że ona teraz nie przyjmuje, pracuje tylko w lecznicowym szpitalu.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14730
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 84 gości