Sabcia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [*] Usia [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 13, 2024 0:47 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

A nie wyszłoby Tobie taniej kupić taki telefon dla seniorów ładowany na stacji ? Doładowanie miesięcznie 20 zł jeśli mało korzystasz czy nawet 10 zł i oszczędność w budżecie.
Kiedyś babci taki kupiliśmy za chyba 300 zł i doładowaliśmy raz na 3 ms za 50 zł.

Chikita

 
Posty: 6497
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob kwi 13, 2024 4:58 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Jolu, możesz też podociskac kabelek przy gniazdku w ścianie.....
Jolu ja mam stary stacjonarny aparat tel, nie uzywany od dawna bo zrezygnowałam ze stacjonarnego telefonu, teoretycznie powinien działać nie mam jak sprawdzić bo nie mam sygnału w ścianie;) mogę podesłać, najwyżej wyrzucisz jak Ci nie będzie pasowal....u mnie stoi i kurzy się...

Anna2016

 
Posty: 10540
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob kwi 13, 2024 6:58 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

jolabuk5 pisze:
pibon pisze:https://zapodaj.net/plik-jMy3YR2bjM
:placz:
11 kwietnia rok
Bol i zal niewyobrazalny . Ciezko bardzo ciezko
edit: Zapalcie tylko prosze swieczke dla mojego Dzieciaczka i naiszcie, co u Was.
Wiecie, to byl naprawde wyjatkowy chlopczyk. Bylam zawsze dla niego pelna podziwu i taka z niego dumna. Bardzo go kochalismy, bardzo, zwlaszcza ja. Mial taka silna wole i niczego sie nie bal, zupelnie niczego. Nigdy nie zapomne jak przyniosl mi sliczna norniczke i polozyl pod nogi, najukochanszy moj :placz: Po jego smierci taka norniczka mi droge przebiegla w lesie jak strasznie plakalam. I jaki byl zawsze zadowolony, jak maz bral go na rece i nosil, a ja podbiegalam, chwytalam go lekko za lapki i mowilam czule slowka, a on taki zadowolony byl, ze z calej ferajny to on wlasnie tak jest noszony i dostaja taka uwage

To może zamiast Świeczki...
Obrazek
Jak pisała caty - Ty po prostu o mnie nie zapomnij i - naprawdę, nie proszę o nic więcej...


Troszkę zmieniłam...
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 13, 2024 7:06 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Chikita pisze:A nie wyszłoby Tobie taniej kupić taki telefon dla seniorów ładowany na stacji ? Doładowanie miesięcznie 20 zł jeśli mało korzystasz czy nawet 10 zł i oszczędność w budżecie.
Kiedyś babci taki kupiliśmy za chyba 300 zł i doładowaliśmy raz na 3 ms za 50 zł.

Wiesz, to jest dobre, jak masz samochód i blisko stację. :D

Anna2016 pisze:Jolu, możesz też podociskac kabelek przy gniazdku w ścianie.....
Jolu ja mam stary stacjonarny aparat tel, nie uzywany od dawna bo zrezygnowałam ze stacjonarnego telefonu, teoretycznie powinien działać nie mam jak sprawdzić bo nie mam sygnału w ścianie;) mogę podesłać, najwyżej wyrzucisz jak Ci nie będzie pasowal....u mnie stoi i kurzy się...

Kabelki sprawdziłam wszędzie, gdzie się dało.
O, widzisz - też mam stary stacjonarny, spróbuję podłączyć i zobaczymy! Dzięki, Aneczko!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 13, 2024 7:29 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

jolabuk5 pisze:
Chikita pisze:A nie wyszłoby Tobie taniej kupić taki telefon dla seniorów ładowany na stacji ? Doładowanie miesięcznie 20 zł jeśli mało korzystasz czy nawet 10 zł i oszczędność w budżecie.
Kiedyś babci taki kupiliśmy za chyba 300 zł i doładowaliśmy raz na 3 ms za 50 zł.

Wiesz, to jest dobre, jak masz samochód i blisko stację. :D

Anna2016 pisze:Jolu, możesz też podociskac kabelek przy gniazdku w ścianie.....
Jolu ja mam stary stacjonarny aparat tel, nie uzywany od dawna bo zrezygnowałam ze stacjonarnego telefonu, teoretycznie powinien działać nie mam jak sprawdzić bo nie mam sygnału w ścianie;) mogę podesłać, najwyżej wyrzucisz jak Ci nie będzie pasowal....u mnie stoi i kurzy się...

Kabelki sprawdziłam wszędzie, gdzie się dało.
O, widzisz - też mam stary stacjonarny, spróbuję podłączyć i zobaczymy! Dzięki, Aneczko!

Aniu, jestes genialna! Włączyłam stary - działa normalnie (tylko dzwoni cicho), z niego można zadzwonić, czyli linia jest OK, po prostu stareńki Gigasat już się zupełnie zepsuł.
Tyle że wybór nowego to znów będzie dłuższa zabawa - musi być głosny (a widzę, że większość ma uwagi "za cichy"), mieć głośny dzwonek, stabilną bazę (żeby jej koty nie zrzucały. W ogóle muszę pomyśleć, jak ten noiwy telefon zabezpieczyć - stoi przy moim łóżku, ale czasami któryś kot przechodzi tą trasą (jeśli druga, prostsza jest zajęta przez innego kota :twisted: ). orzywiście przy okazji zrzucał telefon zbazy, ale sama baza stała dosć stabilnie (w dodatkowym pudełeczku). Muszę pomysleć, jak to lepiej zorganizować. A telefon jeszcze musi być z sensownej cenie i mieć trochę recenzji na allegro, żeby było wiadomo, czego się spodziewać. Uff, i jak tu emeryt ma mieć ten ukochany święty spokój?!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 13, 2024 7:47 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Super Jolu :piwa: :piwa: :piwa:
Jolu obejrzyj dokładnie ten aparat, często telefony takie mają gdzieś guzik którym robi się glosniej-ciszej , chodzi o głośność dzwonka

Anna2016

 
Posty: 10540
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob kwi 13, 2024 9:08 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Nie, to był stary aparat, nie miał takich bajerów. :ok:
Ważne, że wiadomo, że to aparat, a nie linia. :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 13, 2024 9:44 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Najważniejsze że na razie jest telefon, a na pewno niedługo wypatrzysz coś dla siebie w dobrej cenie. No właśnie, spokojne życie emeryta i nie tylko emeryta z ciągłymi nieplanowanymi wydatkami...;)

Silverblue

 
Posty: 1324
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob kwi 13, 2024 13:29 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 13, 2024 14:21 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Przegapiłam urodziny :oops: więc teraz przychodzę z kwiatkami

Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33396
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob kwi 13, 2024 17:55 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Jolu, pamiętam, że ani Sabcia ani Usia nie lubią pasztetów ale ten jest obecnie przebojem dla MaCiusia :D On nie lubił żadnych karm. Tylko mięso. Teraz zaczyna śniadanie od karmy a mięso schodzi na dalszy plan. Wadą jest (chyba) w Waszym przypadku, że to karma gastro i niskotłuszczowa ale może warto spróbować?

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... =1010659.0

Z linku wyświetla się indyk a dopiero na trzecim miejscu ente (kaczka) ale MaCiuś zdecydowanie woli kaczkę.

Zdrówka dla wszystkich Pań :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8044
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob kwi 13, 2024 19:42 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

ewkkrem pisze:Jolu, pamiętam, że ani Sabcia ani Usia nie lubią pasztetów ale ten jest obecnie przebojem dla MaCiusia :D On nie lubił żadnych karm. Tylko mięso. Teraz zaczyna śniadanie od karmy a mięso schodzi na dalszy plan. Wadą jest (chyba) w Waszym przypadku, że to karma gastro i niskotłuszczowa ale może warto spróbować?

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... =1010659.0

Z linku wyświetla się indyk a dopiero na trzecim miejscu ente (kaczka) ale MaCiuś zdecydowanie woli kaczkę.

Zdrówka dla wszystkich Pań :1luvu:

Dzięki Ewuniu, sprawdzę! Kattovit dotad był ten "dla zdechlaków" (recovery, w saszetkach), ale warto spróbować. :)
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 13, 2024 19:53 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

MB&Ofelia pisze:Przegapiłam urodziny :oops: więc teraz przychodzę z kwiatkami

Obrazek

O, jakie urocze stokrotki (chyba to stokrotki? :oops: ), dziekuję :1luvu:

Gosiagosia pisze:Obrazek


Gosiu, dziękuję za karteczkę, weekend wesoły, bo spokojny i nawet koty jakoś jedzą, więc jest powod do radości. Co prawda prawa kostka znowu spuchła (mimo nizszego ciśnienia), ale przecież nie może być idealnie :wink:

Przywieźli mi spożywcze zakupy, rozpakowałam, upchnęłam w lodòwce i w kredensie, zaliczyłam zaległą rozmowę z koleżanką, pospałam trochę, no generalnie miły dzień :ok:

Spokojnego wieczoru wszystkim! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 13, 2024 20:03 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

Silverblue pisze:Najważniejsze że na razie jest telefon, a na pewno niedługo wypatrzysz coś dla siebie w dobrej cenie. No właśnie, spokojne życie emeryta i nie tylko emeryta z ciągłymi nieplanowanymi wydatkami...;)

Niestety, wydatki ciągle są, te planowane rosną (bo podwyzki), a nieplanowane zawsze wyskakuja w niewygodnym czasie.
Wypatrzyłam już jeden telefon, który nie ma uwag, że "za cichy", w dodatku to Gigaset, niestety, dość drogi (250 zł ), jeszcze będę się rozglądać za czymś tańszym :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 13, 2024 20:44 Re: Moje Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Łatka [*] Lucas [

jolabuk5 pisze:
Troszkę zmieniłam...
Obrazek


piękne :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Anna2016

 
Posty: 10540
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości