Tęskniący kot

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 06, 2023 13:09 Tęskniący kot

Nie dawno rozjechało mi kotkę, i od tamtego czasu kocur z tego samego miotu non stop jej szuka, mniej je, wszędzie szuka kotki, widać że za nią tęski.
Nigdy nie przechodził przez drogę, jedynie kiedyś przeszedł i u somsiada jakiś rok temu coś go pogryzło i zawsze po tym bał się nawet zbliżać do drogi. A wczoraj wieczorem widziałem jak przechodzi i wszędzie sie rozgląda.

Trzeba to przeczekać czy można jakoś mu pomóc.

..

Imrasgor

 
Posty: 1
Od: Czw lip 06, 2023 12:59

Post » Czw lip 06, 2023 13:28 Re: Tęskniący kot

Przede wszystkim kota nie wypuszczac, bo tez go cos rozjedzie.
Koty przeżywają żałobe jak ludzie. Potrzebują czasu. Jak juz zapewnisz im bezpieczeńswo (zabezpieczony ogród, woliera?) to mozesz pomyślec o dopasowaniu towarzystwa dla kocurka.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84986
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 06, 2023 13:41 Re: Tęskniący kot

Mojemu po stracie kotki pomógł nowy kocurek. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.
Ale czy kolejne też będziesz narażał na wypadki? Jeśli tak, to nie ma sensu brać kolejnego.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14751
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw lip 06, 2023 15:48 Re: Tęskniący kot

Imrasgor pisze:Nie dawno rozjechało mi kotkę, i od tamtego czasu kocur z tego samego miotu non stop jej szuka, mniej je, wszędzie szuka kotki, widać że za nią tęski.
Nigdy nie przechodził przez drogę, jedynie kiedyś przeszedł i u somsiada jakiś rok temu coś go pogryzło i zawsze po tym bał się nawet zbliżać do drogi. A wczoraj wieczorem widziałem jak przechodzi i wszędzie sie rozgląda.

Trzeba to przeczekać czy można jakoś mu pomóc.

..

Tak lekko piszesz, że rozjechało ci kotkę :evil:
Tak, koty tęsknią za swoimi towarzyszami, więc lepiej nie bierz już żadnego kota jeśli nie jesteś w stanie zapewnić mu bezpieczeństwa.
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Lifter i 109 gości