Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 25, 2023 21:14 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Kooooniec dnia, już nie zaglądam do ogrodu, byłam przed chwilą, znowu przyszedł Nerwowy, je dalej.
Dziewczyny moje śpią, na posterunku ogrodowym został Bratu z Manulą, przyjdą jak przyjdą. Albo przyjdą jak upolują myszę i mi przyniosą. Na nich nie ma siły, ciepło - to zostajemy w ogrodzie.
Nie jestem karmiącą matką, ale z pewnością też jestem nerwowa, bardziej chyba niż Godot. Bo jak tu zachować spokój w tym wychodzącym stadzie? Od lat? :201416
Nic mi już na te nerwy nie pomagało, nawet psychoterapia, w którą niespecjalnie wierzę.
Zostałam zdana na siebie i wymyśliłam z rozpaczy coś dla znerwicowanych opiekunów kotów. I jeży.
Krople Mozarta :smokin: !
Unikalna procedura, nad którą pracowałam wiele lat i udało się! :dance2:
Bez konserwantów i innych trucizn, łagodne w działaniu, skuteczne już po kilku tygodniach!
Na razie testuję na sobie, ale już tylko do niedzieli, od poniedziałku można składać zamówienia 8) .
To działa!
Podaruj sobie nutę spokoju :ok: .
:201461
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw maja 25, 2023 21:19 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

czitka pisze:Zostałam zdana na siebie i wymyśliłam z rozpaczy coś dla znerwicowanych opiekunów kotów. I jeży.
Krople Mozarta :smokin: !
Unikalna procedura, nad którą pracowałam wiele lat i udało się! :dance2:
Bez konserwantów i innych trucizn, łagodne w działaniu, skuteczne już po kilku tygodniach!
Na razie testuję na sobie, ale już tylko do niedzieli, od poniedziałku można składać zamówienia 8) .
To działa!
Podaruj sobie nutę spokoju :ok: .
:201461

czitko :1luvu: tak, to działa. Krople Vivaldiego też. ;)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34183
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Czw maja 25, 2023 22:10 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

A na przyrost energii Tabletki Piazzoli

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 25, 2023 23:44 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

O, Krople Mozarta, uwielbiam :1luvu:
Na przykład takie:


Aż słychać, jak radośnie kapią i rozświetlają świat wokół...
Zimermann też to czuje, widać, jak się cieszy :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2023 5:33 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

czitka pisze:Nie, nie, żadne mleko, wiem, to w miseczce dzisiaj to Dolina Noteci, na kolację kurczaki będą.
Nerwowa to może być? Karmiąca nerwowa? Ale to raczej mały Godot jest, Piłka Nożna jest dużo większa!
Zaraz pewnie przyjdzie, muszę być na posterunku.
Już mam sprawny swój aparat, doszła słynna karta pamięci, od razu lepiej!

ufff, zakładałam, ze wiesz, ale mnie to białe zaniepokoiło.
Karmiąca mama jeżowa nie musi byc duża, to samce są większe, więc Godot może być samcem. A poza tym, jeze rosną całe zycie, więc Nerwowy może być po prostu młodym osobnikiem, a Godot starszym. A jeże mają młode chyba już po roku, więc nie muszą być wtedy duże. Obserwowałabym, bo to takie pochłanianie jedzenia w dodatku w dzien może świadczyć o dużym zapotrzebowaniu energetycznym :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt maja 26, 2023 6:44 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

To kupials sama karte, czy aparat z karta, tak z ciekawosci?
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2023 10:58 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Gretta pisze:
czitka pisze:Zostałam zdana na siebie i wymyśliłam z rozpaczy coś dla znerwicowanych opiekunów kotów. I jeży.
Krople Mozarta :smokin: !
Unikalna procedura, nad którą pracowałam wiele lat i udało się! :dance2:
Bez konserwantów i innych trucizn, łagodne w działaniu, skuteczne już po kilku tygodniach!
Na razie testuję na sobie, ale już tylko do niedzieli, od poniedziałku można składać zamówienia 8) .
To działa!
Podaruj sobie nutę spokoju :ok: .
:201461

czitko :1luvu: tak, to działa. Krople Vivaldiego też. ;)

Pozwoliłam sobie podkraść pomysł do Kącika Muzycznego :D
viewtopic.php?f=8&t=190784&p=12734635#p12734635
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2023 13:58 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Na znerwicowanie polecam pooglądać OwlKitty

https://youtu.be/1mf06IwdpVM

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt maja 26, 2023 15:51 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Albo posluchac jednego z utworow tego pana

https://www.youtube.com/watch?v=2oRlBmwKzy4
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2023 18:00 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Lifter pisze:Albo posluchac jednego z utworow tego pana

https://www.youtube.com/watch?v=2oRlBmwKzy4

Ten pan nawet będzie w Polsce

Chikita

 
Posty: 6316
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt maja 26, 2023 19:30 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Chikita pisze:
Lifter pisze:Albo posluchac jednego z utworow tego pana

https://www.youtube.com/watch?v=2oRlBmwKzy4

Ten pan nawet będzie w Polsce

Z tym kotem? ;)

Wojtek

 
Posty: 27316
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt maja 26, 2023 20:23 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Też się zastanawiałam, czy z tym kotem :P .
Lifter, kupiłam tylko kartę pamięci a właściwie Syn mi kupił, i to chyba ostatnią jaka była gdziekolwiek do zdobycia. Aparat z kartą był tylko jeden i zanim się dogadaliśmy, został sprzedany na aukcji, pozostałe są, ale bez karty pamięci. Wszystko działa, ufff :ok: .
Jolu, a przenoś proszę Krople Mozarta gdzie tylko chcesz, im więcej kropli tym lepiej :P .
A u nas Nerwowy się rozkręca. Wyniosłam kolację dla kotów, wróciłam do kuchni po trzecią miskę i zastałam coś bardzo dziwnego w ogrodzie 8O
ObrazekObrazek
Spryciula jestem :P
Obrazek
:1luvu:
Potem przybiegła Piłka Nożna, ale w koszyku nic nie zostało :twisted: .
Dołożyłam, dołożyłam.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt maja 26, 2023 20:35 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Tyłeczek z łapkami jest uroczy :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11127
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 26, 2023 20:52 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Jez nie powinien pic mleka z tego co czytalem, szkodzi mu.

Mleko zabija jeże! W ciągu ostatnich kilku tygodni w Polsce zginęło kilkaset tych zwierzaków. Wszystko z powodu mleka, które podali im ludzie. Specjaliści apelują - mleko krowie, kozie, dla kotów, dla dzieci oraz roślinne zawiera składniki, których te zwierzęta nie są w stanie trawić.

https://www.eska.pl/poznan/mleko-zabija ... -Yy8a.html
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2023 21:15 Re: Czitusia, Cosia, Bratu,Mami i dwa Godoty - idziemy dalej

Lifter pisze:Jez nie powinien pic mleka z tego co czytalem, szkodzi mu.

Mleko zabija jeże! W ciągu ostatnich kilku tygodni w Polsce zginęło kilkaset tych zwierzaków. Wszystko z powodu mleka, które podali im ludzie. Specjaliści apelują - mleko krowie, kozie, dla kotów, dla dzieci oraz roślinne zawiera składniki, których te zwierzęta nie są w stanie trawić.

https://www.eska.pl/poznan/mleko-zabija ... -Yy8a.html

Parę postów wyżej padło wyjaśnienie, że to NIE MLEKO! Lifter, nie udawaj, że czytać nie umiesz.

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 101 gości