Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 08, 2024 21:48 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Jest :dance2:
Przyszedł, doczekałam się!
Przed chwilą poznaliśmy się, to mój Godot!
Obrazek
Śliczny, taki nie za duży, nie za mały, taki w sam raz. Jeszcze nie wiem jak będzie miał na imię, muszę dłużej pooglądać zdjęcie i pewnie coś wymyślę. A może wymyślimy? Taką ma trójkątna twarz , szpiczaste uszka, coś w tych klimatach może...
Ale się naczekałam! I mam! Mój ci on! :1luvu:
Jutro będzie piękny dzień. Dostałam w prezencie urodzinowym od Dzieci najprawdziwszego nowego Hiltona! I jutro będzie montowany, Nowy Hilton :P ! Ale się cieszę!
I nie zgadniecie kto mi będzie w tym pomagał 8) .
Wszystko pokażemy, jutro wielkie otwarcie!
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17937
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon kwi 08, 2024 22:11 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

czitka pisze:Śliczny, taki nie za duży, nie za mały, taki w sam raz. Jeszcze nie wiem jak będzie miał na imię

Jeż Jerzyk. Jerzozwierz.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4428
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 08, 2024 22:17 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Z pyska to taki trochę do ryjówki nawet podobny. Może ryjek ?

Chikita

 
Posty: 6497
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon kwi 08, 2024 22:19 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Oleńko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrowia dla Ciebie i footerek, trochę spokoju, ekstra pieniędzy i dużo Miłości. I w ogóle czego sobie życzysz. :1luvu: :201461 :king: :pisanie: :birthday: :balony: :torte: <3 :20148 :20148 :201487 :201438 :201440 :201439 :201492

Fajny prezent dostałaś, cieszę się na zdjęcia :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 08, 2024 22:24 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Ktoś ma urodziny ? Wszystkiego najlepszego !

Chikita

 
Posty: 6497
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon kwi 08, 2024 22:25 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Chikita pisze:Z pyska to taki trochę do ryjówki nawet podobny. Może ryjek ?

Piękne! Propozycja Liftera też bardzo ciekawa, ale Ryjek rzeczywiście pasuje bardziej.
Dzięki Chikita, mam Ryjka :P .
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17937
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon kwi 08, 2024 22:25 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

czitka pisze:Jest :dance2:
Przyszedł, doczekałam się!
Przed chwilą poznaliśmy się, to mój Godot!
Obrazek
Śliczny, taki nie za duży, nie za mały, taki w sam raz. Jeszcze nie wiem jak będzie miał na imię, muszę dłużej pooglądać zdjęcie i pewnie coś wymyślę. A może wymyślimy? Taką ma trójkątna twarz , szpiczaste uszka, coś w tych klimatach może...
Ale się naczekałam! I mam! Mój ci on! :1luvu:
Jutro będzie piękny dzień. Dostałam w prezencie urodzinowym od Dzieci najprawdziwszego nowego Hiltona! I jutro będzie montowany, Nowy Hilton :P ! Ale się cieszę!
I nie zgadniecie kto mi będzie w tym pomagał 8) .
Wszystko pokażemy, jutro wielkie otwarcie!

To chyba znaczy, że czitka ma urodziny? :)
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 61017
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 08, 2024 22:28 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

W takim razie wszystkiego najlepszego od nas! Zdrówka i szczęścia :1luvu: A jez śliczny, Ryjek- chyba w Muminkach był ryjek? Bardzo ładnie:)

Silverblue

 
Posty: 1324
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon kwi 08, 2024 22:33 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Jolu, Chikita, Silverblue- dziękuję bardzo :P !
Ja wytłumaczę- nie mam, nie mam, już miałam kilka dni temu, czas zaprzeszły, cichcem tak miałam, jakoś dożyłam i na szczęście rok do następnych czyli spoko, ufff :lol: .
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17937
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon kwi 08, 2024 22:43 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

czitka pisze:
Chikita pisze:Z pyska to taki trochę do ryjówki nawet podobny. Może ryjek ?

Piękne! Propozycja Liftera też bardzo ciekawa, ale Ryjek rzeczywiście pasuje bardziej.
Dzięki Chikita, mam Ryjka :P .

Mam czuć się matką chrzestną Ryjka?

Chikita

 
Posty: 6497
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto kwi 09, 2024 7:03 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Ryjek prześliczny.
Czitko, wszystkiego najlepszego! Zawsze jest dobry moment, by komuś dobrze życzyć.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 8114
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 09, 2024 7:17 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Chikita pisze:
czitka pisze:
Chikita pisze:Z pyska to taki trochę do ryjówki nawet podobny. Może ryjek ?

Piękne! Propozycja Liftera też bardzo ciekawa, ale Ryjek rzeczywiście pasuje bardziej.
Dzięki Chikita, mam Ryjka :P .

Mam czuć się matką chrzestną Ryjka?

Ale to się łączy z pomocą w utrzymaniu chrześniaka :wink:

MaryLux

 
Posty: 160209
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 09, 2024 8:19 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

MaryLux pisze:
Chikita pisze:
czitka pisze:
Chikita pisze:Z pyska to taki trochę do ryjówki nawet podobny. Może ryjek ?

Piękne! Propozycja Liftera też bardzo ciekawa, ale Ryjek rzeczywiście pasuje bardziej.
Dzięki Chikita, mam Ryjka :P .

Mam czuć się matką chrzestną Ryjka?

Ale to się łączy z pomocą w utrzymaniu chrześniaka :wink:

No właśnie :twisted: .
Chikita, na szczęście dodatkowo chrztu nie będzie, bo jeszcze do tego prezenty okazjonalne, ale spoko. Ryjek już ochrzczony, Przyroda zrobiła to sama, tak mi mówił wczoraj. Że drzewa, iglaki, trawy, pszczoły, a nawet motylki... Bo Godoty to inaczej 8) .
Tak więc czasem tylko podeślij jakieś robaki, albo ślimaki. Czekamy na pierwszą dostawę, wodę dam radę zorganizować.
Ryjek jest zaszczycony :1luvu: .
W ramach ciekawostek, sąsiedzi mają żółwia greckiego, już 22 lata mieszka u nich. Od wiosny do jesieni w warzywniaku i jest tam przeszczęśliwy, na zimę zabierany do domu, gdzie pod kaloryferem miał swoje pudło do spania. Czasem się budził, zjadł pomidora, sałatę i spał dalej. Ostatniej jesieni pewnego dnia zniknął w tym ogrodowym warzywniaku. Wszyscy szukali, dzieci płakały, że uciekł, że ktoś nie domknął furtki, sąsiedzi własne ogrody przeszukiwali, no rozpacz. Bo bywało, że się rozpędzał...
Przed Wielkanocą w warzywniaku sąsiadka zauważyła wielką, głęboką dziurę. Taką na pół metra. Trochę spulchnioną i rozkopaną, trochę zapapraną błotem, bo padało. Mąż wkłada tam rękę i.... 8O On!!!!Puk!Puk! Budzimy się, wiosna! :201413 Wszyscy się cieszą, pół naszej uliczki odetchnęło z ulgą.
Jak się okazuje, nie tylko Godoty zimują w ogrodach, taki mamy klimat :wink: .
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17937
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto kwi 09, 2024 8:54 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

czitka pisze:Jolu, Chikita, Silverblue- dziękuję bardzo :P !
Ja wytłumaczę- nie mam, nie mam, już miałam kilka dni temu, czas zaprzeszły, cichcem tak miałam, jakoś dożyłam i na szczęście rok do następnych czyli spoko, ufff :lol: .

Mnóstwo szczęścia!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 85041
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto kwi 09, 2024 9:49 Re: Cosia, Mami i pustka- żegnaj Bratu...żegnaj Czitusiu...

Niesamowite że żolw sobie przezimował w ogrodzie.I dobrze że nie polazł sobie gdzieś daleko. A Ryjek może niedługo przyjdzie z Panią Ryjkową, no a może okaże się że sam jest Panią Ryjkową :D

Silverblue

 
Posty: 1324
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości