Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 28, 2023 11:04 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Teraz sprawdzę z ogródek z drugiej strony
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:07 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:08 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Pójdę już do domu
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:10 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Zjem urodzinowe pyszności
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:12 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

I odpocznę, bo straaaaasznie się zmęczyłam

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:16 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Obrazek


Księżniczka w zaczarowanym ogrodzie :1luvu: . Ostatnie zdjęcie to majstersztyk :D

Ciociu, nie wmawiaj nam, że Rudzia ma 15 lat. Napewno ta jedynka z przodu to błąd komputera :D
MaCiuś.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie maja 28, 2023 11:21 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :1luvu:
Moja Gucia w sierpniu kończy 17 lat.
Już nie raz pisałam, że bardzo podoba mi się Twój ogródek. Nie znoszę takich pod ekierkę i od cyrkla. Niedawno przechodziłam obok domu, który ludzie odnowili i wydali mnóstwo kasy na ogródek. Coś okropnego. Kawałek trawnika, oczywiście jak kort w Wimbledonie, reszta wybetonowana, albo pokryta jakąś korą, czy czymś takim. Schludnie do nieprzyzwoitości, ale mnie się to nie podoba. Moja koleżanka też ma podobny ogród, chwali się nim, a mnie głupio jest kłamać, że to cudo :oops: , żeby jej nie robić przykrości.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54992
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 28, 2023 11:23 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Obrazek


Księżniczka w zaczarowanym ogrodzie :1luvu: . Ostatnie zdjęcie to majstersztyk :D

Ciociu, nie wmawiaj nam, że Rudzia ma 15 lat. Napewno ta jedynka z przodu to błąd komputera :D
MaCiuś.


Lubię takie zdjęcia Rudzi wśród zieleni, bardzo ładnie się prezentuje.
To sprzed kilku lat bardzo mi się podoba
Obrazek

Rudzia nawet nieźle się ptrzyma, choć po futerku widać już jej wiek, do ogródka nie wychodzi już tak chętnie jak kiedyś.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:26 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Wszystkiego najlepszego dla Rudzi. :1luvu: :birthday:
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25549
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2023 11:30 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

ewar pisze:Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :1luvu:
Moja Gucia w sierpniu kończy 17 lat.
Już nie raz pisałam, że bardzo podoba mi się Twój ogródek. Nie znoszę takich pod ekierkę i od cyrkla. Niedawno przechodziłam obok domu, który ludzie odnowili i wydali mnóstwo kasy na ogródek. Coś okropnego. Kawałek trawnika, oczywiście jak kort w Wimbledonie, reszta wybetonowana, albo pokryta jakąś korą, czy czymś takim. Schludnie do nieprzyzwoitości, ale mnie się to nie podoba. Moja koleżanka też ma podobny ogród, chwali się nim, a mnie głupio jest kłamać, że to cudo :oops: , żeby jej nie robić przykrości.


Możesz jej powiedzieć, że ogródek ładny, ale Tobie podobają się bardziej trochę inne :wink:
Ja lubię jak jest duzo roślin i to rosnących tak jak chcą, nie przeszkadzam im za bardzo, uważam , że im ich jest więcej to ciekawej. Nie sadzę ich pod kolor, a tak podobno się powinno wg specjalistów , tylko tam gdzie jest miejsce.
Ludziom się wydaje, że jak posieją trawę to będa mieć mało roboty, ale jest wręcz przeciwnie, wypielęgnowany trawnik wymaga dużo pracy, żeby dobrze wyglądać.


Rudzinka dziękuje za życzenia :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:31 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Gosiagosia pisze:Wszystkiego najlepszego dla Rudzi. :1luvu: :birthday:
Obrazek


Rudzia bardzo dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 11:33 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Ja już nawet nie piszę bo zazdrość mnie zżera na widok takiego ogrodu :twisted: . Do niedawna i u mnie, pod blokiem też była prawdziwa kwietna łąka. Nawet kłosy jęczmienia się pojawiały. Niestety, przyszedł walec i wyrównał. Nie wiem, może tak trzeba? Nie wykosili wszystkiego do gołej ziemi a nawet część zostawili. Może tak trzeba?
Ogrodu zazdroszczę jak ... nie wiem czego :twisted: . Zawieś tam gdzieś, w tym zaczarowanym ogrodzie, czerwoną wstążeczkę, tak, "na wszelki wypadek" :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie maja 28, 2023 11:40 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

ewkkrem pisze:Ja już nawet nie piszę bo zazdrość mnie zżera na widok takiego ogrodu :twisted: . Do niedawna i u mnie, pod blokiem też była prawdziwa kwietna łąka. Nawet kłosy jęczmienia się pojawiały. Niestety, przyszedł walec i wyrównał. Nie wiem, może tak trzeba? Nie wykosili wszystkiego do gołej ziemi a nawet część zostawili. Może tak trzeba?
Ogrodu zazdroszczę jak ... nie wiem czego :twisted: . Zawieś tam gdzieś, w tym zaczarowanym ogrodzie, czerwoną wstążeczkę, tak, "na wszelki wypadek" :1luvu:


Wolę posadzić czerwone kwiaty :mrgreen:

Jak ja widzę co wyprawia spółdzielnia z zielenią na pobliskim osiedlu mieszkaniowym to :201436 Nie będę się rozpisywać, bo nie chcę się denerwować. Dla mnie ważny jest mój własny ogródek, który mi się podoba.
Czekam właśnie na nowe azalie i tawułki, choć jak byłam teraz w Pszczynie to kilka sztuk kupiłam, ale miejsce na następne jeszcze znalazłam :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72776
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 28, 2023 12:40 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

A ja nie zazdroszczę ogródka, chociaż mi się podoba. Po prostu, nie mam w sobie nic z ogrodnika :oops: Mając kawałek ziemi nie wiedziałabym, co z nią zrobić, naprawdę.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54992
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie maja 28, 2023 12:43 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Rudzinko, serdeczności!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11228
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Lifter i 69 gości