Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 09, 2023 15:04 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

mir.ka pisze:
madrugada pisze:Piękna :)
Nie dziwię się, że się zakochałaś.


Ona nazywa się Oh wow! :D
Chyba nie dziwisz sie tej nazwie?


Nazwa adekwatna :D
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7757
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 09, 2023 16:44 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

madrugada pisze:
mir.ka pisze:
madrugada pisze:Piękna :)
Nie dziwię się, że się zakochałaś.


Ona nazywa się Oh wow! :D
Chyba nie dziwisz sie tej nazwie?


Nazwa adekwatna :D

Rzeczywiście!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt cze 09, 2023 17:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

mir.ka pisze:Jak Wam się podoba moja różyczka? jak tylko ją zobaczyłam na zdjęciu od razu się w niej zakochałam ,zaczęłam poszukiwania i udało mi się ją kupić, ma wyjątkowej urody kwiaty (jak dla mnie)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jest jeszcze dość młoda, u mnie rośnie dopiero cztery lata i czekam aż będzie tej wielkości co ta druga na ścianie

Obrazek

na razie tak się prezentują, widać różnicę w ich wielkości, ale ta większa ma już kilkanaście lat
Obrazek

Piękna :love:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 10, 2023 1:47 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

A ja juz teraz zawsze zerkam na okna - czy znowu nie wypatrzę kolejnej "Koteńki z okienka"... :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60221
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 10, 2023 10:42 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Nul pisze:
madrugada pisze:
mir.ka pisze:
madrugada pisze:Piękna :)
Nie dziwię się, że się zakochałaś.


Ona nazywa się Oh wow! :D
Chyba nie dziwisz sie tej nazwie?


Nazwa adekwatna :D

Rzeczywiście!


podobno ludzie wydaja takie okrzyki na jej widok :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 10, 2023 10:45 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Annaa pisze:
mir.ka pisze:Jak Wam się podoba moja różyczka? jak tylko ją zobaczyłam na zdjęciu od razu się w niej zakochałam ,zaczęłam poszukiwania i udało mi się ją kupić, ma wyjątkowej urody kwiaty (jak dla mnie)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jest jeszcze dość młoda, u mnie rośnie dopiero cztery lata i czekam aż będzie tej wielkości co ta druga na ścianie

Obrazek

na razie tak się prezentują, widać różnicę w ich wielkości, ale ta większa ma już kilkanaście lat
Obrazek

Piękna :love:


Dzisiaj róże juz tak pięknie nie wygladają, bo wczoraj lało i grzmiało całe popołudnie, dużo płatków leży na ziemi :( Ale dobrze, ze nareszcie porządnie popadało bo było juz strasznie sucho.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 10, 2023 10:48 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

jolabuk5 pisze:A ja juz teraz zawsze zerkam na okna - czy znowu nie wypatrzę kolejnej "Koteńki z okienka"... :1luvu:


a kocurek może być?
Obrazek


choć koteńka też jest
Obrazek

tym razem oboje z innego okienka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 10, 2023 11:05 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

mir.ka pisze:Dzisiaj róże juz tak pięknie nie wygladają, bo wczoraj lało i grzmiało całe popołudnie, dużo płatków leży na ziemi :( Ale dobrze, ze nareszcie porządnie popadało bo było juz strasznie sucho.


Jak Wam zazdroszczę burzy. U nas Interia zapowiadała burze już od środy, ale nic nie grzmiało. Deszczu też nie ma, wszystko schnie :(
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7757
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 10, 2023 11:14 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

madrugada pisze:
mir.ka pisze:Dzisiaj róże juz tak pięknie nie wygladają, bo wczoraj lało i grzmiało całe popołudnie, dużo płatków leży na ziemi :( Ale dobrze, ze nareszcie porządnie popadało bo było juz strasznie sucho.


Jak Wam zazdroszczę burzy. U nas Interia zapowiadała burze już od środy, ale nic nie grzmiało. Deszczu też nie ma, wszystko schnie :(


Ja sprawdzam na Forece i wczoraj to co chwilę prognoza się zmieniała, a to deszcz, a to burza, a potem niby miało nie padać, a ostatecznie lało kilka godzin. Kupiłam sobie kilka sadzonek , wczoraj zaczęłam je wsadzać i w trakcie deszcz mnie wygonił z ogródka, dopiero dzisiaj dokończyłam. Trochę szkoda, ze wczoraj mi się nie udało, bo roślinki byłyby porządnie podlane już w ziemi, a nie w doniczkach. Podobno dzisiaj też maja być jakieś opady, choć na razie na to nie wygląda, nawet słońce wyszło.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 10, 2023 13:02 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:A ja juz teraz zawsze zerkam na okna - czy znowu nie wypatrzę kolejnej "Koteńki z okienka"... :1luvu:


a kocurek może być?
Obrazek


choć koteńka też jest
Obrazek

tym razem oboje z innego okienka

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
To ile masz tych okienek?

U nas w Bytomiu była burza i deszcz stulecia! Cudo :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob cze 10, 2023 19:12 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:A ja juz teraz zawsze zerkam na okna - czy znowu nie wypatrzę kolejnej "Koteńki z okienka"... :1luvu:


a kocurek może być?
Obrazek


choć koteńka też jest
Obrazek

tym razem oboje z innego okienka

No, tutaj to są koty na balkoniku, pięknie wyglądają i mają takie "ludzkie" pozy :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60221
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 11, 2023 9:22 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

klaudiafj pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:A ja juz teraz zawsze zerkam na okna - czy znowu nie wypatrzę kolejnej "Koteńki z okienka"... :1luvu:


a kocurek może być?
Obrazek


choć koteńka też jest
Obrazek

tym razem oboje z innego okienka

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
To ile masz tych okienek?

U nas w Bytomiu była burza i deszcz stulecia! Cudo :1luvu:


Tylko jeden taki '"koci balkon" :(
To okratowane okienko w piwnicy, koty mogą wyglądać albo się położyć w środku.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 11, 2023 9:23 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:A ja juz teraz zawsze zerkam na okna - czy znowu nie wypatrzę kolejnej "Koteńki z okienka"... :1luvu:


a kocurek może być?
Obrazek


choć koteńka też jest
Obrazek

tym razem oboje z innego okienka

No, tutaj to są koty na balkoniku, pięknie wyglądają i mają takie "ludzkie" pozy :D


Muszą stanąć na tylnych łapkach i oprzeć się przednimi, żeby móc wyglądać.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 11, 2023 11:32 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Dlatego własnie te pozy są takie "ludzkie" :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60221
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 11, 2023 15:08 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.36- 15 urodziny Rudzi

Czy znacie może tę karmę? ktoś kupował swoim kotom?
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... ra/mjamjam
tym swoim to czasami nie wiem co kupować, bo ciągle coś co kupię jest bleee :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 195 gości

cron