Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 27, 2023 2:09 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

MalgWroclaw pisze:
jolabuk5 pisze:Moja lokatorka ładnie się urządziła w kawalerce, dokupiła (za moją zgodą) stojącą lampę i kontenerek pod stół - bo używa go jako biurka - obie rzeczy z Ikei, po 70 zł. A teraz wymieniła kanapę - co prawda ta już kosztowała 250 zł, ale wygląda na całkiem nową, wystawiona była za 550, czyli lokatorce udało się utargować 300 zł (nowe takie podobno kosztują 1200).

Ona to wszystko odliczy od opłat Tobie?

Tak, tak się za każdym razem umawiamy. Ona niczego nie kupuje bez mojej zgody, ustalamy co i za ile :ok: A to, co kupi, zostanie jako wyposażenie mieszkania, kiedy ona się wyprowadzi.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 2:11 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Anna2016 pisze:Kciuki za dobrą lokatorkę :ok: :ok: :ok:
Jedz na zdrowie Sabulko :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziekuję, Aneczko. Muszę do Ciebie zadzwonić, brakuje mi rozmowy z Tobą :1luvu:
Też zapytam, jak oczko? I w ogóle samopoczucie po tej wywrotce?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 2:23 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

pibon pisze:Oby lokatorka dlugo mieszkala! To duzy klopot szukac co rok ale mieszkanko jest mile, w dobrej lokalizacji i cenie to nawet jakby cos to by sie wynajelo znowu szybciutko. Ale lepiej niech ta pani dalej mieszka :ok:
Pojechalam nakarmic biedaka ale niestety i dzisiaj go nie bylo. Obeszlam caly teren i okolice, potem jeszcze objechalam i nic. Wczorajsze jedzenie zjedzone, ale chyba przez jakies inne zwierzatko bo ptak by tak na czysto miski nie oproznil. Zostawilam znowu mieso i wode. Jakies zwierzatko sie posili.
Okolica jest w sumie niezla dla zwierzakow, bo jest i jeziorko i spore tereny zalesione miedzy stacja a osiedlem z pieknymi posiadlosciami.
Bede tam zagladac.
edit: Moze ma tez znaczenie godzina tak jak Ania wspomniala o porach aktywnosci? Wczoraj maz widzial go okolo godz 17. Jutro pojade po pracy tylko to bedzie na pewno pozniej. Ale dzis ok 13 bylam i nici.

Myślę, że godzina może być ważna. Oby się udało pomóc mu jakoś! Dobrze, że okolica daje szansę przeżycia zwierzęciu. Wiesz, może być tak, że ptak się pokazywał, bo był bardzo głodny i spragniony, a jak się wzmocnił i zaspokoił pierwszy głód, zrobił się ostrożniejszy, dlatego go nie widzisz. Można ewentualnie spróbować z klatką łapką. :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 5:34 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Pokaże Wam, jak teraz wygląda pokój mojej lokatorki. Wydaje się całkiem spory, chociaż częściowo to dzięki szerokokątnemu obiektywowi. Ale ustawienie też robi swoje.

Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 5:58 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Fajnie :D Tyle mebli, a całkiem sporo przestrzeni.

Miau dobry wszystkim :kotek:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt sty 27, 2023 7:11 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Dzień dobry :P
Dziękuję Jolu, dziękuję Grażynko, oko ok, jeszcze boli nad okiem jak dotykam, ale już pojedyncze fioletowe ślady są i zaraz ślad w ogóle zniknie.
Bardzo fajny pokój Jolu, naprawdę dobrze byłoby gdyby ta pani pomieszkała tam jeszcze, sprawdziła się, jest ok, i Ty miałabyś spokój.
Dobrze, że Sabulka je trochę mięska, głaski dla Koteczek :201461
U mnie dziś mżawka z drobnym śnieżkiem, brrr, Łatka zjadła wczoraj ładnie kolację, i dziś rano śniadanie, a ja w pracy. Jutro też.
Zdrowia, ciekawych filmów, i duuuużo mizianek :1luvu:

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt sty 27, 2023 7:20 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Dziękuję Erin, dziękuję Aniu! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Cieszę się że u Ciebie, Aneczko lepiej z okiem i że Łatka dzielnie zjadła śniadanie!
Dziś trzeba przygotować Kącik, a ja jeszcze nie wybrałam materiałów. :oops: Głupio mi, bo z powodu mojego wpisu autorka usunęła (zamknęła) wątek z prośbami o powrót casicy na forum. Nie chciałam zaszkodzić, mogła mnie poprosić o usunięcie wpisu, a nie zaraz zamykać. :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 8:03 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Nie z powodu Twojego wpisu, tylko ze sztamy z koleżanką, której wpisy zacytowałaś. A to niektórym nie w smak, bo ona z tych nietykalnych. A moderwcji w to graj, więc wątek zamknięty ekspresowo. I tak wyrywność autorki przysłużyła się petycji. W sobie winy nie szukaj. Ty nie bluzgasz, nie obrażasz, nie robisz nagonek. I masz prawo mieć własne poglądy, nawet jeśli w niektórych budzi to przesadną egzaltację.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt sty 27, 2023 9:34 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Erin pisze:Nie z powodu Twojego wpisu, tylko ze sztamy z koleżanką, której wpisy zacytowałaś. A to niektórym nie w smak, bo ona z tych nietykalnych. A moderwcji w to graj, więc wątek zamknięty ekspresowo. I tak wyrywność autorki przysłużyła się petycji. W sobie winy nie szukaj. Ty nie bluzgasz, nie obrażasz, nie robisz nagonek. I masz prawo mieć własne poglądy, nawet jeśli w niektórych budzi to przesadną egzaltację.

To, co przeczytałam, zrozumiałam tylko i wyłącznie jako cytaty z owej pani. Szkoda, tę osobę kiedyś mocno ceniłam.
Swoją ścieżką - wczoraj dostałam informację o zamknięciu mojego zgłoszenia dotyczącego wątku politycznego. Ciekawostka - dotyczyło ono części 56, skończonej w Sylwestra 2021. Moderacjo - gratuluję tempa.

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 27, 2023 11:14 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

jolabuk5 pisze:Pokaże Wam, jak teraz wygląda pokój mojej lokatorki. Wydaje się całkiem spory, chociaż częściowo to dzięki szerokokątnemu obiektywowi. Ale ustawienie też robi swoje.

Obrazek


Ładnie to wygląda. Może lokatorka jak robi takie zakupy to pomieszka dłużej.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 27, 2023 11:26 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

MaryLux pisze:To, co przeczytałam, zrozumiałam tylko i wyłącznie jako cytaty z owej pani. Szkoda, tę osobę kiedyś mocno ceniłam.
Swoją ścieżką - wczoraj dostałam informację o zamknięciu mojego zgłoszenia dotyczącego wątku politycznego. Ciekawostka - dotyczyło ono części 56, skończonej w Sylwestra 2021. Moderacjo - gratuluję tempa.

Bo to były tylko cytaty. A że pisała te swoje kulturalne wywody w drugim wątku politycznym, to sprawa czysto techniczna.
Co do reakcji na zgłoszenia, to nieźle, faktycznie. Może pozostałe osoby zgłaszające doczekają się za rok, dwa.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt sty 27, 2023 11:31 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

MaryLux pisze:
Erin pisze:Nie z powodu Twojego wpisu, tylko ze sztamy z koleżanką, której wpisy zacytowałaś. A to niektórym nie w smak, bo ona z tych nietykalnych. A moderwcji w to graj, więc wątek zamknięty ekspresowo. I tak wyrywność autorki przysłużyła się petycji. W sobie winy nie szukaj. Ty nie bluzgasz, nie obrażasz, nie robisz nagonek. I masz prawo mieć własne poglądy, nawet jeśli w niektórych budzi to przesadną egzaltację.

To, co przeczytałam, zrozumiałam tylko i wyłącznie jako cytaty z owej pani. Szkoda, tę osobę kiedyś mocno ceniłam.
Swoją ścieżką - wczoraj dostałam informację o zamknięciu mojego zgłoszenia dotyczącego wątku politycznego. Ciekawostka - dotyczyło ono części 56, skończonej w Sylwestra 2021. Moderacjo - gratuluję tempa.

Dzięki, Erin, dzięki MaryLux, nie sądzę, żebym robiła coś złego, ale... Ale wątek dotyczący powrotu casicy zamknięto, a bezpośrednim powodem (powiedzmy - pretekstem) był mój wpis. :oops: Dlatego mi przykro, ze względu na casicę. Trzeba było trzymać język za zębami. Niestety, kiedy przeczytałam, że posty casicy krytykuje osoba o takim stylu pisania - nie wytrzymałam. OK, już kończę temat, bo znowu moderatorka zwróci uwagę, że to nie miejsce na politykę.

mir.ka, mam nadzieję, że ta moja lokatorka trochę pomieszka, bo szukanie naprawdę jest stresujące. A urządziła się ładnie. :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 11:36 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Czy u Was schroniska z okazji Dnia Kota, w lutym, robią drzwi otwarte? W naszym było coś takiego rok temu.

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt sty 27, 2023 11:41 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Nie wiem, Aneczko, nasze schronisko jest bardzo daleko, na krańcach Łodzi, nigdy tam nie byłam, bo to dla mojego błędnika za duża wyprawa. Ale z internetu nic takiego nie wynika.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 11:44 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Jakby u nas było to chciałabym pójść, poznać schroniskowe kotki :kotek: bez żadnych zobowiązań, po prostu poznać.

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości