Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 25, 2023 20:10 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Sabcia. Nasza Duża właśmnie skrajała świeżutkie miąsko, jakbyś miała na nie apetyta to łapaj kotolota i przylataj na kolacyjkę.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 25, 2023 20:13 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Dzięki, Ofelko, ale ja wolę mielone, bo nie mam ząbków :oops: Tylko teraz nie mam ochoty na żadne... :oops:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 25, 2023 20:46 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Sabcia. To jezd prombem bo dzisiaj nie było miądlonego. Ale nie martwiaj się, Duża kraja nie za duże kawalątki bo Ciocia też nie ma ząpciów. Ona ci pokaże jak się amcia miąsko bezząpciowo. I nawet wyczymam jak będziesz mlaskać tak jak Ciorna.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 25, 2023 21:10 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Kochana jesteś Ofelko. :1luvu:
Ale chyba jednak się nie wybiorę, bo strasznie mi się spać chce :201461
Dobranoc, Wy też spijcie spokojnie :kotek:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 25, 2023 21:21 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Ofelia też już gdzieś się zaszyła i drzemie :wink: Pewnie jeszcze wstanie na małe co nieco przed nocą.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 25, 2023 21:29 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

jolabuk5 pisze:Kochana jesteś Ofelko. :1luvu:
Ale chyba jednak się nie wybiorę, bo strasznie mi się spać chce :201461
Dobranoc, Wy też spijcie spokojnie :kotek:
Sabcia

Sabulko, mój śpioszeczku kochany :)

MaryLux

 
Posty: 159306
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 25, 2023 21:38 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

jolabuk5 pisze:Dzięki, Ofelko, ale ja wolę mielone, bo nie mam ząbków :oops: Tylko teraz nie mam ochoty na żadne... :oops:
Sabcia

Sabciu, zanim duża odkryła takie cudo jak szarpak to bezzębnym/małozębnym Nowakom drobniutko kroiła. Dranie mielonego nie chciały jeść a z szarpaka jest ok :)
Ciociu MB&Ofelia, spróbuj może szarpaka. Uchechłasz się tym krojeniem :twisted: .
MaCiuś.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 25, 2023 21:38 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:Dzięki, Ofelko, ale ja wolę mielone, bo nie mam ząbków :oops: Tylko teraz nie mam ochoty na żadne... :oops:
Sabcia

Sabciu, zanim duża odkryła takie cudo jak szarpak to bezzębnym/małozębnym Nowakom drobniutko kroiła. Dranie mielonego nie chciały jeść a z szarpaka jest ok :)
Ciociu MB&Ofelia, spróbuj może szarpaka. Uchechłasz się tym krojeniem :twisted: .
MaCiuś.

Mój mądry Wnuś/Prawiezięciuś

MaryLux

 
Posty: 159306
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 25, 2023 21:54 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

A co to jest szarpak?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 25, 2023 22:01 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

jolabuk5 pisze:A co to jest szarpak?

https://allegro.pl/oferta/sitka-maszynk ... 1240175911
Ja używam tego u góry po prawej.
Ceną proszę się nie zrażać. Na innych aukcjach są tańsze. Ja kupowałam po ok 10,00 zł. Kupiłam dwa bo nie wiedziałam, który się sprawdzi. Tego z trzema dziurami nigdy nie używałam :D .
Trzeba zwracać uwagę na wielkość. Są 5-ki, 8-ki i pewnie większe. Ja mam typową, chyba najpopularniejszą 8-kę.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw sty 26, 2023 1:16 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Mam zmartwienie. Malz dzis przy stacji benzynowej zauwazyl mlodego sepa. Krecil sie w poblizu ludzi, nie odlatywal. Nikt na niego nie zwracal uwagi, malo go samochody nie rozjechaly. Okazalo sie, ze ma uszkodzone skrzydlo :placz: Malz kupil mu wode, zrobil mu kaluze i on od razu bardzo duzo wypil. Zawiodomione sluzby powiedzialy, ze nie przyjada i ze musi umrzec, bo panuje ptasia grypa :placz: I jeszcze zeby nawet nie dotykac, bo sie niby przenosi na zwierzeta domowe (klamstwo!).
Zdenerwowalam sie bardzo, powiedzialam malzowi, ze pojade jutro rano zanim tam bedzie ruch i zawioze mu mieso i wiecej wody ale nie moge wytrzymac. Chyba zaraz tam pojade :placz:
Moze by wlazl do klatki kociej lapki? Tylko boje sie, bo nie wolno dzikiej zwierzyny transportowac ani lapac a tam stacja benzynowa, kupa ludzi widzi.
NIe wiem co mam robic :cry: Opatrzyc go nie opatrze ale przeciez karmiony niechby zyl sobie kaleka nawet. Jak to tak po prostu zostawic zwierze by umarlo z glodu i pragnienia???
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Czw sty 26, 2023 1:32 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

pibon pisze:Mam zmartwienie. Malz dzis przy stacji benzynowej zauwazyl mlodego sepa. Krecil sie w poblizu ludzi, nie odlatywal. Nikt na niego nie zwracal uwagi, malo go samochody nie rozjechaly. Okazalo sie, ze ma uszkodzone skrzydlo :placz: Malz kupil mu wode, zrobil mu kaluze i on od razu bardzo duzo wypil. Zawiodomione sluzby powiedzialy, ze nie przyjada i ze musi umrzec, bo panuje ptasia grypa :placz: I jeszcze zeby nawet nie dotykac, bo sie niby przenosi na zwierzeta domowe (klamstwo!).
Zdenerwowalam sie bardzo, powiedzialam malzowi, ze pojade jutro rano zanim tam bedzie ruch i zawioze mu mieso i wiecej wody ale nie moge wytrzymac. Chyba zaraz tam pojade :placz:
Moze by wlazl do klatki kociej lapki? Tylko boje sie, bo nie wolno dzikiej zwierzyny transportowac ani lapac a tam stacja benzynowa, kupa ludzi widzi.
NIe wiem co mam robic :cry: Opatrzyc go nie opatrze ale przeciez karmiony niechby zyl sobie kaleka nawet. Jak to tak po prostu zostawic zwierze by umarlo z glodu i pragnienia???


Zbulwersowała mnie bezduszność tych służb. Jak tak można skazać niewinne stworzenie na umieranie w mękach. A w ogóle co to za służby, jaki jest zakres ich obowiązków? Mają pomagać zwierzętom? Naprawdę nie wiem, jak to nazwać.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7429
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 26, 2023 2:56 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Też jestem oburzona. Może pomysł z klatką łapką nie jest zły? Sprobuj!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59704
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 26, 2023 4:25 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

U nas sie dzwoni normalnie na 911 i oni lacza z kim trzeba. Polaczyli go z Animal Control, ktorzy normalnie by od razu przyjechali, bo gatunek pod ochrona ale poniewaz jest ich zdaniem epidemia ptasiej grypy u dzikich ptakow, to nie przyjada. Baba powiedziala, ze zadna fundacja i zaden wild life rehabiltator nie przyjmie ptaka teraz, bo grypa ptasia jest bardzo zakazna. Jeszcze chyba od siebie glupot dodala, bo przeszukalam internet i nie ma ani jednego przypadku, zeby ta choroba przeszla na koty czy psy. I wcale sie nie przenosi przez dotyk.
Pojechalam, obszukalam ale nie bylo zwierzaka. Pomyslalam, ze tak jak nasz kogucik Rusty, na noc na pewno schowal sie do swojej kryjowki. Zawiozlam kocia puszke, kupilam mieso, postawilam mu to razem z woda w miejscu, gdzie malz go widzial w ciagu dnia. Jakis facio powiedzial, ze go tam widuje juz od jakiegos czasu. Pewno zwierzak tam sie kreci, bo moze ludzie mu tam rzuca cos czasem. Jutro pojade za dnia, oby byl to nakarmie. Obdzwonie sama fundacje, nie wierze ze sa tak bezduszne, jak ta baba z ktora rozmawial malz.Nienawidze takich sluzbistow. Nie wystarczy, ze powie, ze nie moze pomoc to jeszcze nagada jakis bzdetow nie wiadomo po co.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Czw sty 26, 2023 5:29 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Tak, to straszne. Kiedyś małpa nie chciała strazy wysłać do malutkiej kici, którą bachorki na drzewo zagnały.
Jeden chłopak pomógł i mam dziś Puszeczkę.
Może postrasz, że do mediów pójdziesz?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter, Nul i 110 gości