Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 19, 2023 17:52 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Aniu, ciekawe zajęcia prowadzisz. Ciekawe czy studenci chętnie uczestniczą w zajęciach i słuchają? Ja pracuję na AWF-ie i z roku na rok jest gorzej. Studenci coraz mniej zainteresowani wykładami.

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 19, 2023 18:56 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Anna2016 pisze:
aga66 pisze:Aniu, pytam z ciekawości. Jaki przedmiot prowadzisz? chyba macie niestacjonarnych w weekendy?


Tak, studia zaoczne :) dlatego mam często weekendy zajęte. Mam kilka przedmiotów, dziś na przykład psychologię stresu i psychometrię :) :)

Temat dla mnie bardzo ciekawy , chętnie bym posłuchała :)

Pozdrowienia dla wszystkich :1luvu:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2023 19:25 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Annaa, aga, mnie też zawsze interesowała psychologia.
Aż sprawdziłam, co to takiego ta "psychometria" - wg. wikipedii to dział psychologii, który zajmuje się teorią i praktyką stosowania testów psychologicznych.
Aniu, a może wstawisz nam tutaj jakiś przykładowy test, to zobaczymy, na czym to polega i czego się można dowiedzieć. :ok: :ok: :ok:

Aga, a czego uczysz na AWF? Niestety, opinię o coraz niższym poziomie wiedzy kolejnych roczników potwierdzają chyba wszyscy. :(
Jak w tym klasycznym już dowcipie o zadaniu z drwalem na maturze, znanym jako "pokoloruj drwala":

Rok 1950: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Rok 1980: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?

Rok 2000: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

Rok 2010 (tylko dla zainteresowanych): Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Podzielcie się na grupy i odegrajcie krótkie przedstawienie, w którym postaracie się przedstawić, jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny. Przekonajcie widza, jak bardzo niekorzystne dla środowiska jest wycinanie starych drzew.

Rok 2013: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60343
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2023 19:36 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Słyszałam ten dowcip.To przykre, że wymagania i prestiż matury tak spada :?
Gdzieś czytałam, że w tym roku na maturze jeszcze bardziej obniżyli poprzeczkę i wystarczy zaliczyć 20 %
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2023 19:41 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

jolabuk5 pisze:Annaa, aga, mnie też zawsze interesowała psychologia.
Aż sprawdziłam, co to takiego ta "psychometria" - wg. wikipedii to dział psychologii, który zajmuje się teorią i praktyką stosowania testów psychologicznych.
Aniu, a może wstawisz nam tutaj jakiś przykładowy test, to zobaczymy, na czym to polega i czego się można dowiedzieć. :ok: :ok: :ok:

Aga, a czego uczysz na AWF? Niestety, opinię o coraz niższym poziomie wiedzy kolejnych roczników potwierdzają chyba wszyscy. :(
Jak w tym klasycznym już dowcipie o zadaniu z drwalem na maturze, znanym jako "pokoloruj drwala":

Rok 1950: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Rok 1980: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?

Rok 2000: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

Rok 2010 (tylko dla zainteresowanych): Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Podzielcie się na grupy i odegrajcie krótkie przedstawienie, w którym postaracie się przedstawić, jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny. Przekonajcie widza, jak bardzo niekorzystne dla środowiska jest wycinanie starych drzew.

Rok 2013: Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.


CUUDNE JOLU :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dziękuję :oops: :oops: :oops: :oops:
A co wykładasz Aga?
Tak poziom studentów jest hm.....w tym semestrze zbuntowałam się i powiedziałam że NIE-DAJĘ-IM-MOICH-SLAJDÓW. Nie. Daję literaturę, a że mam miękkie serce to wybrane niektóre rozdziały (które mam w domu) kseruję i daję do ręki żeby czytali. Student zaoczny zazwyczaj NIE CZYTA. NIE CZYTA. NIE CZYTA. Z czego uczy się student zaoczny???- ZE SLAJDÓW :evil: :evil: :evil: :evil: Teraz jak mnie który zapyta o slajdy to mowię, że nie kształcimy slajdowych psychologów! Czy on / ona chcieliby pójść ze swoim dzieckiem do pani psycholog wykształconej na slajdach???

Hmmm, mam nagrania niektórych swoich wykładów z psychologii stresu, z czasu kiedy zajęcia odbywały się online, nagrywałam na uczelni i umieszczałam studentom na platformie elearningowej żeby sobie odsłuchiwali. Niestety nie dam rady tego przesłać, jeden wykład taki około godziny to .....340MB :strach: :strach: żadna poczta elektroniczna tego nie połknie :lol: :roll:


Tak psychometria to nauka o budowie testów psychologicznych, ich rzetelności i trafności itp itd. To co można znaleźć w Internecie publicznie dostępne do samodzielnego wypełniania to są tzw psychozabawy to znaczy zestaw pytań bez żadnych informacji na temat tego co tak naprawdę to coś mierzy, nie wiadomo czy jest trafne czy jest rzetelne, itp itd.

Pibon, mam podobnie: mam dzień wolny a wstaję o 6.30 zamiast pospać np do 8mej :P :roll:

Po pracy poszłam do Łateczki, drzemała sobie na jednej z budek, na styropianowym dachu. Weszłam do ogrodka, rozłożyłam miseczkę, mówię Łacia, Łaaaaciaaa, ona tak ze 3 metry ode mnie drzemie. I nic. Podzwoniłam kluczami. I nic, kotek śpi. Odwróciłam sie na chwilę a ona już przy mnie. Jednak w końcu usłyszała.....ot starowinka kochana. Słabo zjadła. Poszłam znów po 2-3 godzinach i była większość zjedzona i wypita, dostała lekarstwo z odrobiną kurczaka...

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie mar 19, 2023 20:05 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Ojej, nie znałaś tego dowcipu? To cieszę się, że go wkleiłam, dobry jest i niestety prawdziwy.

Aneczko, tak, wiem, że tzw. psychotesty to zabawa, z której wynika tyle samo, co z opisu charakteru zależnie od dnia urodzenia. Czasem się sprawdza, czasem nie, poza tym tworzą się pewne stereotypy - jak o znakach zodiaku (ja jestem Baran). Ja czasami wypełniam takie testy, rozsyłane przez różne ośrodki badania opinii (Ariadna, Kantar) i niekiedy pytania są tak źle formułowane, że aż mnie kusi, żeby im napisać, co o tym myślę.

Twojego wykładu chętnie bym posłuchała, ale trzeba by go gdzieś umieścić i dać link, np. na YouyTube jako niepubliczny (mogą wejść tylko osoby, które dostaną link).

Łateczka, staruszka, jest wzruszająca w tej swojej mniejszej sprawności. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Jak dobrze, że ma Twoją opiekę! A jak Bury, nadal się pojawia?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60343
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2023 20:14 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
bury był w nocy, rano już nie, dziś najcieplejszy dzień w tym roku kalendarzowym, więc może bury nie zajrzy do budki....
pomyślę jak by tu udostępnić jakiś wykład.... :20147

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie mar 19, 2023 20:21 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

jolabuk5 pisze:
Twojego wykładu chętnie bym posłuchała, ale trzeba by go gdzieś umieścić i dać link, np. na YouyTube jako niepubliczny (mogą wejść tylko osoby, które dostaną link).

Myslę, że to dobry pomysł :ok:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2023 20:32 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie mar 19, 2023 20:38 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Anna2016 pisze:Tu będę : https://eawop2023.org/welcome/

8) 8) 8) 8)


Jak fajnie, gratulacje :ok:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 19, 2023 20:44 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Anna2016 pisze:Tu będę : https://eawop2023.org/welcome/

8) 8) 8) 8)

Brawo, Aniu! Wspaniale, że pojedziesz na ten kongres! :ok: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60343
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2023 20:44 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

madrugada pisze:
Anna2016 pisze:Tu będę : https://eawop2023.org/welcome/

8) 8) 8) 8)


Jak fajnie, gratulacje :ok:


Dziękuję :P :P :P
Czeka mnie hadrcorowy wyjazd: w czwartek około 21.30 pociągiem z jedną przesiadką, kuszetka. Na miejscu około 7.30 rano, potem występy to znaczy moje siedem minut wstydu :ryk: :ryk: :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: potem wieczorem znów pakuję się w kuszetkę, przesiadka rano chyba o 5tej, po 7 rano w sobotę jestem w domu. Dwie noce w kuszetce. Ale chcę jak najszybciej wrócić do Łateczki ( i tak muszę znaleźć zastępstwo na posiłki).

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon mar 20, 2023 0:41 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

Anna2016 pisze:Mry, dziś będzie praca do 15tej.....No nic, trzeba to przetrwać, na następny rok akademicki oddam komuś dwa przedmioty, będzie mniej godzin....
Miau Ciocie, nareszcie noc bez mrozu! U Was też ? Bury chyba nie jest kastrowany, kręci się przy innej koteczce :? :?
Miziam Was serdecznie,, duża zaraz przyniesie mi śniadanko. Miaacha, nowa puszeczka to Conceptforlife nerkowy. :catmilk: Łatulka
Miłej wiosennej niedzieli
Miaups . Miau Lukasku :201461
Miau Ciociu pibon :kotek: :kotek: :kotek:

Miau Latko :1luvu:

Obrazek
Lucas

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pon mar 20, 2023 0:46 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

lucas 2014 pisze:
Anna2016 pisze:Mry, dziś będzie praca do 15tej.....No nic, trzeba to przetrwać, na następny rok akademicki oddam komuś dwa przedmioty, będzie mniej godzin....
Miau Ciocie, nareszcie noc bez mrozu! U Was też ? Bury chyba nie jest kastrowany, kręci się przy innej koteczce :? :?
Miziam Was serdecznie,, duża zaraz przyniesie mi śniadanko. Miaacha, nowa puszeczka to Conceptforlife nerkowy. :catmilk: Łatulka
Miłej wiosennej niedzieli
Miaups . Miau Lukasku :201461
Miau Ciociu pibon :kotek: :kotek: :kotek:

Miau Latko :1luvu:

Obrazek
Lucas

Lucasku, to Ty? Jak dawno nie pisałeś... :(
Fajną masz miejscówkę. A jak tam sprawy kuwety, udało się ogarnąć?
Przesyłam mnóstwo dobrych życzeń dla Mojego Rycerza :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60343
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 20, 2023 0:52 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka

jolabuk5 pisze:
lucas 2014 pisze:
Anna2016 pisze:Mry, dziś będzie praca do 15tej.....No nic, trzeba to przetrwać, na następny rok akademicki oddam komuś dwa przedmioty, będzie mniej godzin....
Miau Ciocie, nareszcie noc bez mrozu! U Was też ? Bury chyba nie jest kastrowany, kręci się przy innej koteczce :? :?
Miziam Was serdecznie,, duża zaraz przyniesie mi śniadanko. Miaacha, nowa puszeczka to Conceptforlife nerkowy. :catmilk: Łatulka
Miłej wiosennej niedzieli
Miaups . Miau Lukasku :201461
Miau Ciociu pibon :kotek: :kotek: :kotek:

Miau Latko :1luvu:

Obrazek
Lucas

Lucasku, to Ty? Jak dawno nie pisałeś... :(
Fajną masz miejscówkę. A jak tam sprawy kuwety, udało się ogarnąć?
Przesyłam mnóstwo dobrych życzeń dla Mojego Rycerza :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Sabcia

Lady :love: .
Dla Ciebie probuje wlasnie.... :oops:

[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/8748 :roll: 8affaff1e6e7]Obrazek[/url]
Siedze obok Duzej ... Duza robi w tej chwili takie oczy 8O 8O 8O
Polozylem sie obok niej...
Lucas
Duza pracuje ciagle...

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, MainecoonHitman, Meteorolog1, Silverblue i 129 gości