Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 23, 2023 16:33 Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Cześć!
Podczytuję Was już tu jakiś czas, dopiero uczę się kotów, a już daliście mi dużo dobrych rad i uzupełniam swoja wiedzę :)
Więc pora przedstawić moje sierściuchy :)

https://www.fotosik.pl/zdjecie/85460e4287fcebb3

Kasztanek - nieśmiały, bojaźliwy rudzielec, ciumkacz, leniuch, powoli zmienia się w przylepę ;)

https://www.fotosik.pl/zdjecie/30780adb8b1695be

Sosenka - dioboł wcielony, ale przy tym przesłodki :) wszędzie wlezie, uwielbia siedzieć w zlewie, drze mordę przed zamkniętymi drzwiami i stęka jak się jej coś nie podoba :roll: :D ale jak się cieszy, jak duży rano wstaje :D sługo, daj żreć!

https://www.fotosik.pl/zdjecie/f4e4cc1cca00b666

Tu moje żabki razem - widać. ze z Kasztana to dżentelmen...

https://www.fotosik.pl/zdjecie/51d0759d62fc5a1d

A tu troszkę miłości - tak dla niepoznaki ;) tak ogólnie to gonimy się jak szaleni, najlepiej o 3 w nocy, jak człowieki śpią
Kasztan i Sosna - tak nazwane w schronisku, podobno znalezione w lesie.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/1d4b29b8237449be

A tu Pesteczka :( Nasze pierwsze słoneczko, którego już z nami nie ma... Tak bardzo przygotowaliśmy się na tego kota... Była z nami tylko miesiąc :( miała 3 miesiące, kiedy zabraliśmy ją ze schroniska... Do tej pory myślę, że mogłam zauważyć jakieś symptomy choroby wcześniej... Transfuzja krwi nie pomogła :( Takie małe ciałko i musiało tyle przejść :placz: Na szczęście miała kochający dom - chociaż na ten miesiąc.

Nie wiem, jak my żyliśmy przed kotami...

Skylark91

 
Posty: 49
Od: Pt paź 28, 2022 15:10

Post » Pon sty 23, 2023 18:07 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Witaj!
Skylark91 pisze:Cześć!
Podczytuję Was już tu jakiś czas, dopiero uczę się kotów, a już daliście mi dużo dobrych rad i uzupełniam swoja wiedzę :)
Więc pora przedstawić moje sierściuchy :)

Obrazek

Kasztanek - nieśmiały, bojaźliwy rudzielec, ciumkacz, leniuch, powoli zmienia się w przylepę ;)

Obrazek

Sosenka - dioboł wcielony, ale przy tym przesłodki :) wszędzie wlezie, uwielbia siedzieć w zlewie, drze mordę przed zamkniętymi drzwiami i stęka jak się jej coś nie podoba :roll: :D ale jak się cieszy, jak duży rano wstaje :D sługo, daj żreć!
Obrazek
Tu moje żabki razem - widać. ze z Kasztana to dżentelmen...
Obrazek

A tu troszkę miłości - tak dla niepoznaki ;) tak ogólnie to gonimy się jak szaleni, najlepiej o 3 w nocy, jak człowieki śpią
Kasztan i Sosna - tak nazwane w schronisku, podobno znalezione w lesie.
Obrazek

A tu Pesteczka :( Nasze pierwsze słoneczko, którego już z nami nie ma... Tak bardzo przygotowaliśmy się na tego kota... Była z nami tylko miesiąc :( miała 3 miesiące, kiedy zabraliśmy ją ze schroniska... Do tej pory myślę, że mogłam zauważyć jakieś symptomy choroby wcześniej... Transfuzja krwi nie pomogła :( Takie małe ciałko i musiało tyle przejść :placz: Na szczęście miała kochający dom - chociaż na ten miesiąc.

Nie wiem, jak my żyliśmy przed kotami...

Pozwoliłam sobie zamienić linki na zdjęcia :oops:

Przed kotami to było życie bez sensu i celu :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sty 23, 2023 18:13 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Dziękuję! Właśnie rozkminiałam jak to zrobić i mi nie wyszło :lol:

Tak, te małe stworzonka nadają życiu sens :1luvu: i radość, chociaż czasem chciałoby się morderstwo popełnić... :mrgreen:

Skylark91

 
Posty: 49
Od: Pt paź 28, 2022 15:10

Post » Pon sty 23, 2023 18:26 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Tak, dranie potrafią zaleźć za skórę. Szczególnie jak się ma biegającą Sosnę :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sty 23, 2023 18:28 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Trzeba szukac linku "na forum", wtedy wyswietla się zdjęcie.
Kotki sliczne! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60332
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 23, 2023 19:08 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

śliczności :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 23, 2023 21:05 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Witamy śliczne kotki. :1luvu: :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 23, 2023 21:53 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Cudne kotki i cudne zdjęcia :) Uwielbiam takie wygibasy :)

Pesteczka - żal, że jej już nie ma :(
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 24, 2023 7:32 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Coś czuję, że będę fanką Sosenki :3

Skylark91 pisze:A tu Pesteczka :( Nasze pierwsze słoneczko, którego już z nami nie ma... Tak bardzo przygotowaliśmy się na tego kota... Była z nami tylko miesiąc :( miała 3 miesiące, kiedy zabraliśmy ją ze schroniska... Do tej pory myślę, że mogłam zauważyć jakieś symptomy choroby wcześniej... Transfuzja krwi nie pomogła :( Takie małe ciałko i musiało tyle przejść :placz: Na szczęście miała kochający dom - chociaż na ten miesiąc.

Wyrazy współczucia. :(

Skylark91 pisze:Nie wiem, jak my żyliśmy przed kotami...

Dom bez kota to głupota :wink:

ziuku

Avatar użytkownika
 
Posty: 610
Od: Nie wrz 11, 2022 11:31

Post » Wto sty 24, 2023 7:48 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Dzięki za ciepłe przywitanie <3

Pestka była wyjątkową kotką... taką małą przylepką :( to była taka drobinka :( dopiero teraz, kiedy jestem w stanie patrzeć na jej zdjęcia widać, że była chora... pomogliśmy jej odejść w sierpniu po transfuzji która nie dała poprawy :( do tej pory mnie gryzie co tak naprawdę się stało. I mam wyrzuty sumienia, w sumie nie wiem sama dlaczego - że czegoś nie widziałam, że nie doczytałam, że nie poszłam do innego weta... choroba zmiotła ją dosłownie w tydzień :/ ale mimo cierpienia ogromnie się cieszę, że chociaż na chwilkę mogła poczuć, co to dom.

A Sosna to Sosna :D pierwsza na blacie i w zlewie. Wchłania wszystko, a za surowe mięso to da się zabić :D już się śmiejemy, że mały tucznik z niej się robi... a teraz po sterydzie to już w ogóle konia z kopytami by zeżarła :D odpukać - cieszę się tylko, że póki co w nocy nas nie budzą, że głodne :P

Skylark91

 
Posty: 49
Od: Pt paź 28, 2022 15:10

Post » Pt lut 17, 2023 10:53 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lut 17, 2023 21:07 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Dzień dobry :D
Będziemy podczytywać .

januszek

 
Posty: 203
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze


Post » Sob lut 18, 2023 16:55 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Współczuję odejścia Pesteczki :(


Zespół masz pierwsza klasa. Mnóstwo szczęścia razem!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lut 23, 2023 16:10 Re: Pesteczka (*), Sosenka i Kasztanek

Pestka mi się śni po nocach czasem... a ostatnio wydawało mi się, że ją widziałam... tak mi jej szkoda :( no ale teraz hasa sobie za tęczowym mostem razem z moim psem.

Wygląda na to, że teraz kazdy z nas ma swojego kota :D Sosna jako dama lgnie do mojego partnera, ja patrze w kamerce a ona na kolankach u 'mężusia', a do mnie to cholera przyjść nie chce :D pogłaskać tak i owszem, poocierać się też, ale żeby się położyć na kolanach albo brzuszku to nie.
Za to Kasztan jest we mnie zakochany (na to liczę) :D dzisiaj mnie obudził o 3 w nocy lizaniem po czole... pańcia odsłoniła kołdrę no to siup pod kocyk i dalej... ugniatanko, mruczanko i ciumkanko :D a rano leżał sobie przy mnie zrelaksowany, na boczku. Niesamowite, jak koty potrafią się zmienić, jak pokaże się im miłość i da trochę cierpliwości...

Jak mi się uda, wrzucę jutro jakieś aktualne zdjęcia :D

Skylark91

 
Posty: 49
Od: Pt paź 28, 2022 15:10

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości