W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 12, 2024 8:10 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

jolabuk5 pisze:Może koty powinny mieć własne komputery?
Sabcia pomysłowa

Po co? Żeby nas obsmarowywały jeszcze bardziej niż teraz?

MaryLux

 
Posty: 159998
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 12, 2024 14:44 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:Może koty powinny mieć własne komputery?
Sabcia pomysłowa

Po co? Żeby nas obsmarowywały jeszcze bardziej niż teraz?

Sabciu, pomysł dla nas, kotów może dobry ale Duzi byliby przerażeni. Ja, na przykład, kupiłbym sobie na allegro taką fajną kanapę, taką tylko moją, taką, na którą Nowaki nie mogłyby wleźć. Taką, która serwowałaby MOJE jedzonko i byłoby ono ...tylko moje, taką, na której mógłbym marzyć i śnić o Dropsie, Pusi i nawet o Ruzii, której nie znałem :kotek: Fajnie by było ale duża, zaraz po otrzymaniu rachunku ... przerobiłaby mnie na klopsa :placz:
MaCiuś - i klops :mrgreen:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 12, 2024 15:01 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

MaCiek a ja bym sobie zamówiła dużo przysmaków i bym sobie jadła kiedy chcę a nie że Duża mi wydziela. I nie wiem co jeszcze. Ale jak się zastanowię to przeraża mnie ta wizja klopsa :strach: Micia.

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto mar 12, 2024 15:05 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Silverblue pisze:MaCiek a ja bym sobie zamówiła dużo przysmaków i bym sobie jadła kiedy chcę a nie że Duża mi wydziela. I nie wiem co jeszcze. Ale jak się zastanowię to przeraża mnie ta wizja klopsa :strach: Micia.

Moja to mówi, że mnie przerobi na pasztet :strach:
Fel

MaryLux

 
Posty: 159998
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 12, 2024 15:31 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Silverblue pisze:MaCiek a ja bym sobie zamówiła dużo przysmaków i bym sobie jadła kiedy chcę a nie że Duża mi wydziela. I nie wiem co jeszcze. Ale jak się zastanowię to przeraża mnie ta wizja klopsa :strach: Micia.

Miciu, odpowie Ci Duża bo MaCiuś ma szlaban :wink: Klopsa się nie bój, Duzi tylko Was tak straszą :D Przysmaki to fajna rzecz ale u nas jakoś "nie idą". Jak jeszcze był Drops to hurtowo "schodziły" pasty miamora, paluchy" i różne smaczki chrupkowe. MaCiuś też się zajadał a teraz to ... nikt nie chce :( Jedynie (Z)Morka lubi (lubi to za mało - uwielbia) mięsko liofilizowane. M3 by zakupiło tony MIĘSA :D . Takiego surowego, świeżego, mniamuśnego.
Miciu, Jak Ci Duża WYDZIELA jedzonko to ... zgłoś do TOZ-a !!! To jest znęcanie!

MaryLux pisze:Moja to mówi, że mnie przerobi na pasztet :strach:
Fel

Feliksie, zdradzę Ci tajemnicę Twojej Dużej - ona nie umie zrobić pasztetu a więc jesteś całkowicie bezpieczny :D
Duża M3
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 12, 2024 17:33 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Oj tak, allegro mogłoby spełniać marzenia kotów! Na przykład MaCiuś mógłby sobie kupić balkon, który tak kochał :1luvu:
Miciu, Felisiu, a Wy macie balkony?
A koty, których Duże ciągle gdzieś biegają, mogłyby sobie sprawić zapasową Dużą, do głaskania i dawania mniamuśności, jak właściwej Dużej nie ma. Mogłaby być na baterie i składana, żeby można było ją wyłączyć i schować, jak Duża wróci :D
Sabcia pomysłowa
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60730
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 12, 2024 21:37 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

ewkkrem pisze:
Silverblue pisze:MaCiek a ja bym sobie zamówiła dużo przysmaków i bym sobie jadła kiedy chcę a nie że Duża mi wydziela. I nie wiem co jeszcze. Ale jak się zastanowię to przeraża mnie ta wizja klopsa :strach: Micia.

Miciu, odpowie Ci Duża bo MaCiuś ma szlaban :wink: Klopsa się nie bój, Duzi tylko Was tak straszą :D Przysmaki to fajna rzecz ale u nas jakoś "nie idą". Jak jeszcze był Drops to hurtowo "schodziły" pasty miamora, paluchy" i różne smaczki chrupkowe. MaCiuś też się zajadał a teraz to ... nikt nie chce :( Jedynie (Z)Morka lubi (lubi to za mało - uwielbia) mięsko liofilizowane. M3 by zakupiło tony MIĘSA :D . Takiego surowego, świeżego, mniamuśnego.
Miciu, Jak Ci Duża WYDZIELA jedzonko to ... zgłoś do TOZ-a !!! To jest znęcanie!

MaryLux pisze:Moja to mówi, że mnie przerobi na pasztet :strach:
Fel

Feliksie, zdradzę Ci tajemnicę Twojej Dużej - ona nie umie zrobić pasztetu a więc jesteś całkowicie bezpieczny :D
Duża M3

Ona umie wszystko!

MaryLux

 
Posty: 159998
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 12, 2024 23:45 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Ciociu ewkkrem, ale to jak ja zadzwonię do tego Tozu to oni nakażą Dużej żeby mi dawała tylko przysmaki?? Bo jedzonko to ja mam i Duża się cieszy jak jem hmm. Może zadzwonię jutro. Micia.

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto mar 12, 2024 23:47 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

jolabuk5 pisze:Oj tak, allegro mogłoby spełniać marzenia kotów! Na przykład MaCiuś mógłby sobie kupić balkon, który tak kochał :1luvu:
Miciu, Felisiu, a Wy macie balkony?
A koty, których Duże ciągle gdzieś biegają, mogłyby sobie sprawić zapasową Dużą, do głaskania i dawania mniamuśności, jak właściwej Dużej nie ma. Mogłaby być na baterie i składana, żeby można było ją wyłączyć i schować, jak Duża wróci :D
Sabcia pomysłowa

Sabciu, ja nie mam balkonu. Mam tylko parapet, na szczęście jest dosyć szeroki i mogę na nim grzać się w słoneczku. A taka Duża na baterie to fajny pomysł, może rzeczywiście taką bym sobie kupiła do głaskania :201461

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro mar 13, 2024 1:18 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Silverblue pisze:
jolabuk5 pisze:Oj tak, allegro mogłoby spełniać marzenia kotów! Na przykład MaCiuś mógłby sobie kupić balkon, który tak kochał :1luvu:
Miciu, Felisiu, a Wy macie balkony?
A koty, których Duże ciągle gdzieś biegają, mogłyby sobie sprawić zapasową Dużą, do głaskania i dawania mniamuśności, jak właściwej Dużej nie ma. Mogłaby być na baterie i składana, żeby można było ją wyłączyć i schować, jak Duża wróci :D
Sabcia pomysłowa

Sabciu, ja nie mam balkonu. Mam tylko parapet, na szczęście jest dosyć szeroki i mogę na nim grzać się w słoneczku. A taka Duża na baterie to fajny pomysł, może rzeczywiście taką bym sobie kupiła do głaskania :201461

Szeroki parapet też jest fajny! I otwarte okno (osiatkowane, oczywiście :twisted: ), można się grzać w słoneczku, wdychać ciekawe zapachy. :201461
A Duża na baterie to by się nawet prawdziwym Dużym przydała, np. do sprzątania. Tylko koniecznie musi być z opcją dawania przysmaków!
Sabcia praktyczna
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60730
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 13, 2024 22:19 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Silverblue pisze:
jolabuk5 pisze:Oj tak, allegro mogłoby spełniać marzenia kotów! Na przykład MaCiuś mógłby sobie kupić balkon, który tak kochał :1luvu:
Miciu, Felisiu, a Wy macie balkony?
A koty, których Duże ciągle gdzieś biegają, mogłyby sobie sprawić zapasową Dużą, do głaskania i dawania mniamuśności, jak właściwej Dużej nie ma. Mogłaby być na baterie i składana, żeby można było ją wyłączyć i schować, jak Duża wróci :D
Sabcia pomysłowa

Sabciu, ja nie mam balkonu. Mam tylko parapet, na szczęście jest dosyć szeroki i mogę na nim grzać się w słoneczku. A taka Duża na baterie to fajny pomysł, może rzeczywiście taką bym sobie kupiła do głaskania :201461

A co będzie, jak bateria się wyczerpie?
Fel praktyczny

MaryLux

 
Posty: 159998
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 13, 2024 22:49 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

MaryLux pisze:
Silverblue pisze:
jolabuk5 pisze:Oj tak, allegro mogłoby spełniać marzenia kotów! Na przykład MaCiuś mógłby sobie kupić balkon, który tak kochał :1luvu:
Miciu, Felisiu, a Wy macie balkony?
A koty, których Duże ciągle gdzieś biegają, mogłyby sobie sprawić zapasową Dużą, do głaskania i dawania mniamuśności, jak właściwej Dużej nie ma. Mogłaby być na baterie i składana, żeby można było ją wyłączyć i schować, jak Duża wróci :D
Sabcia pomysłowa

Sabciu, ja nie mam balkonu. Mam tylko parapet, na szczęście jest dosyć szeroki i mogę na nim grzać się w słoneczku. A taka Duża na baterie to fajny pomysł, może rzeczywiście taką bym sobie kupiła do głaskania :201461

A co będzie, jak bateria się wyczerpie?
Fel praktyczny

To się wymieni na nową. :ok:
Sabcia równie praktyczna
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60730
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 14, 2024 0:27 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Tak, bardzo by się przydała taka Duża do sprzątania.Moglaby jeszcze pójść na zakupy i obiad ugotować.Na noc bym ją wyłączyła żeby mi się po chałupie nie tłukła.Dziś sobie uświadomiłam że za dwa tygodnie święta a ja jestem w lesie.Przydałoby się za coś zabrać a tu chęci nie ma za bardzo...

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 14, 2024 1:11 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Święta najlepiej obchodzić wirtualnie na miau :D
Chyba że masz gości...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60730
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 14, 2024 1:15 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

:D :D Całkiem ciekawa opcja.

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 101 gości