Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 02, 2023 9:10 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35 - czekamy na wyniki

madrugada pisze:
Nul pisze:Ojej, Prezesowa zaobrączkowana! :)

I jak wyniki?


Właśnie, wszystko OK?


Właściwie wszystko w porządku. Rudzia ma nadal podniesione T4, teraz 3,26, ale to jeszcze nie do leczenia, tylko obserwacji. Tofik ma bardzo wysokie EOS , po raz kolejny. Nie wiem co to jest, muszę porozmawiać z wetem, wczoraj wyniki były późno i weta juz nie było w pracy.
Tak to koty zdrowe, Tofik ma jedynie znowu kamień na ząbkach i za jakiś czas musimy się umówić ponownie na czyszczenie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 02, 2023 9:15 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

mir.ka pisze:
madrugada pisze:
Nul pisze:Ojej, Prezesowa zaobrączkowana! :)

I jak wyniki?


Właśnie, wszystko OK?


Właściwie wszystko w porządku. Rudzia ma nadal podniesione T4, teraz 3,26, ale to jeszcze nie do leczenia, tylko obserwacji. Tofik ma bardzo wysokie EOS , po raz kolejny. Nie wiem co to jest, muszę porozmawiać z wetem, wczoraj wyniki były późno i weta juz nie było w pracy.
Tak to koty zdrowe, Tofik ma jedynie znowu kamień na ząbkach i za jakiś czas musimy się umówić ponownie na czyszczenie.

Dobrze, że dobrze - niech będą jak najzdrowsze :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lut 02, 2023 10:21 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 02, 2023 11:51 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35 - czekamy na wyniki

mir.ka pisze:
madrugada pisze:
Nul pisze:Ojej, Prezesowa zaobrączkowana! :)

I jak wyniki?


Właśnie, wszystko OK?


Właściwie wszystko w porządku. Rudzia ma nadal podniesione T4, teraz 3,26, ale to jeszcze nie do leczenia, tylko obserwacji. Tofik ma bardzo wysokie EOS , po raz kolejny. Nie wiem co to jest, muszę porozmawiać z wetem, wczoraj wyniki były późno i weta juz nie było w pracy.
Tak to koty zdrowe, Tofik ma jedynie znowu kamień na ząbkach i za jakiś czas musimy się umówić ponownie na czyszczenie.

EOS, czyli eozynofile, świadczą zwykle o alergii.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60220
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 02, 2023 12:33 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Gosiagosia pisze:Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 02, 2023 12:39 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35 - czekamy na wyniki

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
madrugada pisze:
Nul pisze:Ojej, Prezesowa zaobrączkowana! :)

I jak wyniki?


Właśnie, wszystko OK?


Właściwie wszystko w porządku. Rudzia ma nadal podniesione T4, teraz 3,26, ale to jeszcze nie do leczenia, tylko obserwacji. Tofik ma bardzo wysokie EOS , po raz kolejny. Nie wiem co to jest, muszę porozmawiać z wetem, wczoraj wyniki były późno i weta juz nie było w pracy.
Tak to koty zdrowe, Tofik ma jedynie znowu kamień na ząbkach i za jakiś czas musimy się umówić ponownie na czyszczenie.

EOS, czyli eozynofile, świadczą zwykle o alergii.


Hmm, alergia? nic u niego nie zauważyłam, żeby miał jakieś objawy. Sama mam alergię na różne rzeczy , z tym , że u mnie to głównie objawia się wysypką.
Wet poprzednio sugerował ,że to może być zarobaczenie, więc tym razem wiedząc o badaniu odrobaczyłam wcześniej wszystkie koty.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 02, 2023 13:47 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Zarobaczenie też daje takie wyniki jak alergia - to przecież kontakt z obcym białkiem. A stan podwyższonych eozynofili może się utrzymywać jeszcze przez jakiś czas po odrobaczeniu (nawet skutecznym).
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60220
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 03, 2023 8:54 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

jolabuk5 pisze:Zarobaczenie też daje takie wyniki jak alergia - to przecież kontakt z obcym białkiem. A stan podwyższonych eozynofili może się utrzymywać jeszcze przez jakiś czas po odrobaczeniu (nawet skutecznym).


Koty są odrobaczane systematycznie, teraz mniej więcej co pól roku, a jak były pieski to jeszcze częściej, to raczej ( wg mnie) nie to.

No nic, czekamy na telefon od weta.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lut 03, 2023 9:39 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Zarobaczenie też daje takie wyniki jak alergia - to przecież kontakt z obcym białkiem. A stan podwyższonych eozynofili może się utrzymywać jeszcze przez jakiś czas po odrobaczeniu (nawet skutecznym).


Koty są odrobaczane systematycznie, teraz mniej więcej co pól roku, a jak były pieski to jeszcze częściej, to raczej ( wg mnie) nie to.

No nic, czekamy na telefon od weta.

A my czekamy na wieści od Ciebie po telefonie od weta :201461
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lut 03, 2023 10:05 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Nul pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Zarobaczenie też daje takie wyniki jak alergia - to przecież kontakt z obcym białkiem. A stan podwyższonych eozynofili może się utrzymywać jeszcze przez jakiś czas po odrobaczeniu (nawet skutecznym).


Koty są odrobaczane systematycznie, teraz mniej więcej co pól roku, a jak były pieski to jeszcze częściej, to raczej ( wg mnie) nie to.

No nic, czekamy na telefon od weta.

A my czekamy na wieści od Ciebie po telefonie od weta :201461

Tak jest. Ja myślę, że to jednak robale...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60220
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 03, 2023 11:07 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 03, 2023 17:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

jolabuk5 pisze:
Nul pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Zarobaczenie też daje takie wyniki jak alergia - to przecież kontakt z obcym białkiem. A stan podwyższonych eozynofili może się utrzymywać jeszcze przez jakiś czas po odrobaczeniu (nawet skutecznym).


Koty są odrobaczane systematycznie, teraz mniej więcej co pól roku, a jak były pieski to jeszcze częściej, to raczej ( wg mnie) nie to.

No nic, czekamy na telefon od weta.

A my czekamy na wieści od Ciebie po telefonie od weta :201461

Tak jest. Ja myślę, że to jednak robale...

Tak byłoby lepiej.Z robalami łatwiej walczyć niż z alergią.
Ciekawe co powiedział wet ?
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 03, 2023 18:13 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Właśnie, wciąż czekamy na wyniki...
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7757
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 03, 2023 21:48 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Jestem. Miło mi, że zaglądacie i o koty pytacie, a ja znowu się zaczytałam :)
Wet dzwonił po południu i wyjaśnił mi sprawę Tofika, u niego ten podwyższony wskaźnik jest z powodu stresu, same wiecie ,że koty łatwo się stresują u weta. Ulżyło mi , że to ani nie robale ani nie alergia. Koty zdrowe, tak wskazują wyniki, wątroba, trzustka, nerki w porządku. Jedynie u Rudzi to lekko podwyższone T4 , jak juz pisałam, ale nadal nie do leczenia. Tak więc ulżyło mi :D Koty nieźle sie trzymają jak na swój wiek, szczególnie Rudzia, przecież pod koniec maja będzie miała 15 latek :D Jeszcze tylko za miesiąc czeka mnie szczepienie i badanie Daisy, no i nie wiem co z ząbkami Tofika, kiedy trzeba będzie je znowu czyścić, zapytam weta przy najbliższej wizycie. Wcale mi się do tego nie spieszy, bo rok dopiero się zaczął, a ja już sporo wydałam na koty :( Ale co zrobić, byle im zdrowie dopisywało to będę zadowolona.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lut 03, 2023 22:06 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

mir.ka pisze:Jestem. Miło mi, że zaglądacie i o koty pytacie, a ja znowu się zaczytałam :)
Wet dzwonił po południu i wyjaśnił mi sprawę Tofika, u niego ten podwyższony wskaźnik jest z powodu stresu, same wiecie ,że koty łatwo się stresują u weta. Ulżyło mi , że to ani nie robale ani nie alergia. Koty zdrowe, tak wskazują wyniki, wątroba, trzustka, nerki w porządku. Jedynie u Rudzi to lekko podwyższone T4 , jak juz pisałam, ale nadal nie do leczenia. Tak więc ulżyło mi :D Koty nieźle sie trzymają jak na swój wiek, szczególnie Rudzia, przecież pod koniec maja będzie miała 15 latek :D Jeszcze tylko za miesiąc czeka mnie szczepienie i badanie Daisy, no i nie wiem co z ząbkami Tofika, kiedy trzeba będzie je znowu czyścić, zapytam weta przy najbliższej wizycie. Wcale mi się do tego nie spieszy, bo rok dopiero się zaczął, a ja już sporo wydałam na koty :( Ale co zrobić, byle im zdrowie dopisywało to będę zadowolona.


Uff, jak dobrze, że jest dobrze. Tak, koty ze stresu mogą mieć różne podwyższone parametry, np. cukier. Ważne, że wszystkie narządy są w porządku. I niech tak będzie jeszcze długo, długo :ok:
15 lat to piękny wiek. Tylko 6 lat mniej niż nasze forum. Będziemy obchodzić huczne urodziny?

Koty to nasze inwestycje bez stopy zwrotu. Może jedynym zwrotem jest to, że po prostu są, mruczą, przytulają się, że kochają i pozwalają się kochać.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7757
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 233 gości