Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 04, 2023 1:03 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Tofisiu, jesteś bardzo dzielnym kotkiem, szybciutko zapomnisz o stresie!

Ruda Damo, miau :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lut 04, 2023 8:53 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

madrugada pisze:
mir.ka pisze:Jestem. Miło mi, że zaglądacie i o koty pytacie, a ja znowu się zaczytałam :)
Wet dzwonił po południu i wyjaśnił mi sprawę Tofika, u niego ten podwyższony wskaźnik jest z powodu stresu, same wiecie ,że koty łatwo się stresują u weta. Ulżyło mi , że to ani nie robale ani nie alergia. Koty zdrowe, tak wskazują wyniki, wątroba, trzustka, nerki w porządku. Jedynie u Rudzi to lekko podwyższone T4 , jak juz pisałam, ale nadal nie do leczenia. Tak więc ulżyło mi :D Koty nieźle sie trzymają jak na swój wiek, szczególnie Rudzia, przecież pod koniec maja będzie miała 15 latek :D Jeszcze tylko za miesiąc czeka mnie szczepienie i badanie Daisy, no i nie wiem co z ząbkami Tofika, kiedy trzeba będzie je znowu czyścić, zapytam weta przy najbliższej wizycie. Wcale mi się do tego nie spieszy, bo rok dopiero się zaczął, a ja już sporo wydałam na koty :( Ale co zrobić, byle im zdrowie dopisywało to będę zadowolona.


Uff, jak dobrze, że jest dobrze. Tak, koty ze stresu mogą mieć różne podwyższone parametry, np. cukier. Ważne, że wszystkie narządy są w porządku. I niech tak będzie jeszcze długo, długo :ok:
15 lat to piękny wiek. Tylko 6 lat mniej niż nasze forum. Będziemy obchodzić huczne urodziny?

Koty to nasze inwestycje bez stopy zwrotu. Może jedynym zwrotem jest to, że po prostu są, mruczą, przytulają się, że kochają i pozwalają się kochać.



Zobaczymy jak to będzie z tym świętowaniem, coś wymyślę dla niej, bo o ile Tofik i Elenka ucieszą się np z dodatkowych porcji mięska to Rudzia nieszczególnie, to wbrew pozorom kot mało jadek.

Koty już wyjątkowe, najukochańsze i każdy dzień , a nawet noc, w ich towarzystwie daje nam dużo radości.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 8:55 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Nul pisze:Tofisiu, jesteś bardzo dzielnym kotkiem, szybciutko zapomnisz o stresie!

Ruda Damo, miau :)



Już zapomniał, dodatkowe porcje jedzonka pomogły :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 9:03 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 9:09 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

mój dzielny rudy przystojniak :1luvu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 9:28 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Cudny jest. Ta poza klasyczna, jak posążek. A Rudzia - rrrozkoszna :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lut 04, 2023 10:09 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Nul pisze:Cudny jest. Ta poza klasyczna, jak posążek. A Rudzia - rrrozkoszna :)


Każdy kot przybiera inne pozy czy to jak siedzi czy jak leży, tak samo chodzą. Wydają też inne dźwięki, przynajmniej te gaduły, a ja mam dwa takie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 10:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 04, 2023 11:56 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek


Uwielbiam tak śpiące koty :1luvu:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 04, 2023 11:58 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

mir.ka pisze:mój dzielny rudy przystojniak :1luvu:
Obrazek

(...)



Ta mina mówi: Ten harem jest mój, ja tu rządzę.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 04, 2023 12:08 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Gosiagosia pisze:Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 12:09 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

madrugada pisze:
mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek


Uwielbiam tak śpiące koty :1luvu:


U mnie tylko Rudzia tak zabawnie sypia :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 12:11 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

madrugada pisze:
mir.ka pisze:mój dzielny rudy przystojniak :1luvu:
Obrazek

(...)



Ta mina mówi: Ten harem jest mój, ja tu rządzę.


Hmm, z tym rządzeniem to nie całkiem jest tak jakby chciał, Daisy tez by chciała rządzić...całym stadem, pomimo, że najmłodsza i najmniejsza.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 12:31 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

Chciałam Wam napisać jaką miałam wczoraj przygodę z paczkomatem. Ciekawe czy, którąś z Was też takie coś spotkało.
Rano dostałam informację , że paczka czeka w paczkomacie, ale nie poszłam od razu , bo ciężko było mi się zebrać, tylko przed południem. Okazało się , że paczkomat nie działa, pierwszy raz tak miałam i zastanawiałam się co zrobić, bo wprawdzie jest tam podany jakiś telefon, ale nie chciało mi się stać na zimnie i dzwonić więc wróciłam do domu. Otworzyłam komputer z nadzieją ,że znajdę jakąś informację co sie stało i jak długo to potrwa, ale niczego się nie doszukałam i postanowiłam zadzwonić do Inpostu. Oczywiście najpierw zgłosił się automat, ale przełączył mnie do konsultanta, który nic nie wiedział o awarii, ale sprawdził i potwierdził, że paczkomat nie działa, zaproponował, że jak jestem pod paczkomatem to otworzy skrytkę zdalnie, ale niestety tam nie byłam :( Postanowiłam, że za jakiś czas pójdę ponownie, bo zależało mi na przesyłce, w której była książką , na którą już jakiś czas czekałam. Niestety drugie podejście, za 2 godziny było podobne, ale był tam kurier, który zgłosił awarię, która nie wiadomi kiedy byłaby usunięta więc postanowiłam zadzwonić o zdalne otwarcie i udało się. Książka odebrana i przeczytana :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 13:34 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.35

mir.ka pisze:Chciałam Wam napisać jaką miałam wczoraj przygodę z paczkomatem. Ciekawe czy, którąś z Was też takie coś spotkało.
Rano dostałam informację , że paczka czeka w paczkomacie, ale nie poszłam od razu , bo ciężko było mi się zebrać, tylko przed południem. Okazało się , że paczkomat nie działa, pierwszy raz tak miałam i zastanawiałam się co zrobić, bo wprawdzie jest tam podany jakiś telefon, ale nie chciało mi się stać na zimnie i dzwonić więc wróciłam do domu. Otworzyłam komputer z nadzieją ,że znajdę jakąś informację co sie stało i jak długo to potrwa, ale niczego się nie doszukałam i postanowiłam zadzwonić do Inpostu. Oczywiście najpierw zgłosił się automat, ale przełączył mnie do konsultanta, który nic nie wiedział o awarii, ale sprawdził i potwierdził, że paczkomat nie działa, zaproponował, że jak jestem pod paczkomatem to otworzy skrytkę zdalnie, ale niestety tam nie byłam :( Postanowiłam, że za jakiś czas pójdę ponownie, bo zależało mi na przesyłce, w której była książką , na którą już jakiś czas czekałam. Niestety drugie podejście, za 2 godziny było podobne, ale był tam kurier, który zgłosił awarię, która nie wiadomi kiedy byłaby usunięta więc postanowiłam zadzwonić o zdalne otwarcie i udało się. Książka odebrana i przeczytana :D


Nigdy mi się nie zdarzyła taka awaria. Dobrze, że jest możliwość zdalnego otwarcia. Trzeba zapamiętać, bo każdemu może się zdarzyć.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: florka i 308 gości