Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 31, 2023 7:36 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :kotek:

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sty 31, 2023 9:27 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Kochana Zuzia :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 31, 2023 10:40 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

To super, że tak lekko wszystko przeszło.
A jak Twoje zdrowie?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 31, 2023 10:48 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Ewa L. pisze:Nie jest źle. O 17 się napiła i obyło się bez pawia. O 20 dostała małą puszeczke którą wpalaszowala i też obyło się bez pawia. Nie sprawia wrażenie żeby ją coś strasznie bolało . Na pewno przeszkadza jej kubraczek i nie może usiedzieć na miejscu. Ciągle by się kręciła , łaziła. W czwartek idziemy na kontrolę i antybiotyk a 10 ego na zdjęcie szwów. Tak przy okazji zaczipowalam ją .
W porównaniu do sterylki Poli ta sterylka to lajcik. Przez ponad 11 lat medycyna nawet weterynaryjna zrobiła mega postępy. Żeby to jeszcze było trochę tańsze to byłoby super. Cała impreza kosztowała mnie ponad 500 zł a do tego ponad 800 zł poszło na żarcie i żwirek dla całej trójki. Cieszę się że jedzą i mają apetyt ale jak tak dalej pójdzie to puszczą mnie z torbami . :201436

Super że wszystko dobrze poszło. :1luvu:
Ewa jak widzę to z torbami pójdziemy w doborowym towarzystwie bo jest nas więcej :mrgreen:
Obecnie posiadanie zwierząt i utrzymanie ich to spore koszty.
Mimo wszystko kochamy te nasze futerka i dogadzamy im. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 31, 2023 16:50 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Nie jest źle. O 17 się napiła i obyło się bez pawia. O 20 dostała małą puszeczke którą wpalaszowala i też obyło się bez pawia. Nie sprawia wrażenie żeby ją coś strasznie bolało . Na pewno przeszkadza jej kubraczek i nie może usiedzieć na miejscu. Ciągle by się kręciła , łaziła. W czwartek idziemy na kontrolę i antybiotyk a 10 ego na zdjęcie szwów. Tak przy okazji zaczipowalam ją .
W porównaniu do sterylki Poli ta sterylka to lajcik. Przez ponad 11 lat medycyna nawet weterynaryjna zrobiła mega postępy. Żeby to jeszcze było trochę tańsze to byłoby super. Cała impreza kosztowała mnie ponad 500 zł a do tego ponad 800 zł poszło na żarcie i żwirek dla całej trójki. Cieszę się że jedzą i mają apetyt ale jak tak dalej pójdzie to puszczą mnie z torbami . :201436

Super że wszystko dobrze poszło. :1luvu:
Ewa jak widzę to z torbami pójdziemy w doborowym towarzystwie bo jest nas więcej :Zuzinki:
Obecnie posiadanie zwierząt i utrzymanie ich to spore koszty.
Mimo wszystko kochamy te nasze futerka i dogadzamy im. :201461

Też potrzymamy :ok: za rekonwalescencję Zuzi :D
Co do ... toreb to... zasiałam owies wielkanocny. Może się nażrą ? :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto sty 31, 2023 16:54 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

ewkkrem pisze:
Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Nie jest źle. O 17 się napiła i obyło się bez pawia. O 20 dostała małą puszeczke którą wpalaszowala i też obyło się bez pawia. Nie sprawia wrażenie żeby ją coś strasznie bolało . Na pewno przeszkadza jej kubraczek i nie może usiedzieć na miejscu. Ciągle by się kręciła , łaziła. W czwartek idziemy na kontrolę i antybiotyk a 10 ego na zdjęcie szwów. Tak przy okazji zaczipowalam ją .
W porównaniu do sterylki Poli ta sterylka to lajcik. Przez ponad 11 lat medycyna nawet weterynaryjna zrobiła mega postępy. Żeby to jeszcze było trochę tańsze to byłoby super. Cała impreza kosztowała mnie ponad 500 zł a do tego ponad 800 zł poszło na żarcie i żwirek dla całej trójki. Cieszę się że jedzą i mają apetyt ale jak tak dalej pójdzie to puszczą mnie z torbami . :201436

Super że wszystko dobrze poszło. :1luvu:
Ewa jak widzę to z torbami pójdziemy w doborowym towarzystwie bo jest nas więcej :Zuzinki:
Obecnie posiadanie zwierząt i utrzymanie ich to spore koszty.
Mimo wszystko kochamy te nasze futerka i dogadzamy im. :201461

Też potrzymamy :ok: za rekonwalescencję Zuzi :D
Co do ... toreb to... zasiałam owies wielkanocny. Może się nażrą ? :twisted:

Chyba żartujesz to nie kury czy owce owsa jeść nie będą :mrgreen:
Ewentualnie poskubią i rozniosą po mieszkaniu. :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 31, 2023 17:49 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

I narzygają gdzieniegdzie :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 31, 2023 18:01 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Gosiagosia pisze:... Chyba żartujesz to nie kury czy owce owsa jeść nie będą :mrgreen:
Ewentualnie poskubią i rozniosą po mieszkaniu. :ryk:

Właśnie o to "skubanie" chodzi :) .
jolabuk5 pisze:I narzygają gdzieniegdzie :wink:

Ale się odkłaczą !!!
Wydatki na weta odpadną :mrgreen:
Mało macie zaufania do kocich instynktów.
Koty właśnie po to "skubią" zielsko, żeby go wyrzygać :mrgreen:

Wybaczcie dygresję nie na temat: od dziecka mam kłopoty z ortografią, choć czytam od czwartego roku życia. To pokłosie starszego o 12 i 14 lat rodzeństwa. Tylko ja robiłam błędy :cry: Razu pewnego, moja mama, czytając moje wypociny, rzuciła tekstem: Jak to czytam, to rzygać mi się chce bo ... rzygać pisze się przez rz a życie przez samo ż. Do dzisiaj, mam wykute na blachę: rzygać - przez rz, życie - przez ż. :wink:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto sty 31, 2023 23:34 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

ewkkrem pisze:
Gosiagosia pisze:... Chyba żartujesz to nie kury czy owce owsa jeść nie będą :mrgreen:
Ewentualnie poskubią i rozniosą po mieszkaniu. :ryk:

Właśnie o to "skubanie" chodzi :) .
jolabuk5 pisze:I narzygają gdzieniegdzie :wink:

Ale się odkłaczą !!!
Wydatki na weta odpadną :mrgreen:
Mało macie zaufania do kocich instynktów.
Koty właśnie po to "skubią" zielsko, żeby go wyrzygać :mrgreen:

Wybaczcie dygresję nie na temat: od dziecka mam kłopoty z ortografią, choć czytam od czwartego roku życia. To pokłosie starszego o 12 i 14 lat rodzeństwa. Tylko ja robiłam błędy :cry: Razu pewnego, moja mama, czytając moje wypociny, rzuciła tekstem: Jak to czytam, to rzygać mi się chce bo ... rzygać pisze się przez rz a życie przez samo ż. Do dzisiaj, mam wykute na blachę: rzygać - przez rz, życie - przez ż. :wink:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 01, 2023 9:50 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 01, 2023 10:35 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Super,że Zuzia dobrze zniosła zabieg. Co do cen, mam wrażenie, że kocie jedzenie,żwirek z miesiąca na miesiąc drożeje. dawniej za 200 zł. mozna było troche lepszej karmy kupic, teraz tyle, co nic.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro lut 01, 2023 17:42 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Kiedyś przy zamówieniu w zooplusie dorzucałam do koszyka jakieś kocie smaczki czy puszeczkę, żeby dobić do darmowej przesyłki. Teraz w koszyku tylko żwirek i miamor dla Ofelii i już setka :strach:
A tak w ogóle mam wrażenie że worek żwirku starcza na krócej... Aż sprawdziłam, czy rozmiar się nie zmienił - nie, ten sam, 10-litrowy.

Jak się dzisiaj miewa rekonwalescentka? :201461
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw lut 02, 2023 2:10 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Ponad 500 zł sterylka? To chyba nie jest dziwne, że ludzie nie sterylizują swoich zwierząt!
:201436
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lut 04, 2023 9:14 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Jak Zuzia?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 04, 2023 10:37 Re: Krówka, krówcia i króweczka - Zuzia [*] - wątek 52

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 117 gości