Błaganie o pomoc, dach nad głową dla kotów i człowieka.PILN

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 31, 2022 15:44 Błaganie o pomoc, dach nad głową dla kotów i człowieka.PILN

Właściwie to ogłoszenie powinnam dodać w rubryce ratowanie życia, bo jest to ratowanie życia zwierząt i mojego.
Proszę o pomoc, możliwość zamieszkania u osoby kochającej zwierzęta,może odezwie się jakaś fundacja lub osoba prywatna, która da nam schronienie. Mogę zaopiekować się osobą chorą. Wieloletnie doświadczenie, przy stanach ciężkich, leżących, terminalnych. Może być niedrogi wynajem. Mogę także wyjeżdżać za granicę, jeśli ktoś odpowiedzialny zostawałby ze zwierzętami przez ca. miesiąc. NAJWAŻNIEJSZE BY BYŁA ZGODA NA ZAMIESZKANIE Z KOTAMI. Miasto, wieś, region bez znaczenia, ważna dostępność komunikacji, pracy, weterynarza. Jestem znad morza.
Wyrzucają mnie z rodzinnego mieszkania na bruk. Nie mam rodziny, bliskich, nikogo ani miejsca do którego mogę się przenieść. Ważne, najważniejsze, to ratowanie moich zwierząt. Całe życie ratuję zwierzęta, poświęcam im wszystko. Od lat w walce o ich życie, w ciągłym strachu, stresie. A teraz stoję przed uśmierceniem moich zwierząt, którym ratowałam życie! Nie wyjdę z traumy uśmiercania, NIE MOGĘ, NIE CHCĘ UŚMIERCAĆ! Nie zdołam egzystować po takiej traumie. Odejść za ostatnim stworzeniem...Zaznać wiecznego spokoju, by nikt już nigdy nie zagroził naszemu życiu.. Nikt nie jest w stanie odczuć rozpaczy, cierpienia, przerażenia , trwogi osamotnionego, zaszczutego człowieka ale może znajdzie się osoba, która może pomóc, udzielić schronienia.
.Przegrałam ze sfałszowanym spadkiem, mafią mieszkaniową 50 letnia samotna kobieta bez nałogów, cicha, skromna, wykształcenie uniwersyteckie, pracująca fizycznie. Nie sprowadzam towarzystwa, nie znoszę hałasu. Żyję obowiązkami, praktycznie niezauważalnie. Przez pół wieku miałam jedynie obowiązki i cierpienia. Nigdy nie zaznałam spokoju.
Nie potrafię korzystać z forum, facebooka, itp. Nie wiem nawet czy zostanie to przeczytane. Proszę o maila z kontaktem telefonicznym .W odpowiedzi podam telefon i oddzwonię. Mój mail : freja126@wp.pl

tane

 
Posty: 1
Od: Nie lip 31, 2022 15:26

Post » Nie lip 31, 2022 19:47 Re: Błaganie o pomoc, dach nad głową dla kotów i człowieka.P

Podrzucę. I może przenieść to na koty, albo na koci-łapci, tam chyba więcej osób bywa.
I może napisz coś więcej, ile tych zwierząt, jakie. To też ważne, gdyby ktoś chciał pomóc.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 31, 2022 22:16 Re: Błaganie o pomoc, dach nad głową dla kotów i człowieka.P

Skąd pomysł z uśmiercaniem zwierząt u zwierzolubnej osoby ? Rozumiem, że rozstanie ze swoimi przyjaciółmi jest niewyobrażalnym bólem dla obu stron, ale.. może warto je ogłaszać do adopcji (lub prosić o tymczasy ) ? Samej później szukać wsparcia chociażby w mopsie, czy nie wiem jakie jeszcze instytucje pomagają z mieszkaniem. Na pewno z kotami będzie to mało realne, więc póki nie ma innego rozwiązania...
Zakończenie życia to ostateczność, i o ile o swoim uważam, że mamy prawo zdecydować, to życia naszych w pełni zdrowych bliskich (czy zwierząt czy ludzi) nie możemy skracać z własnego żalu i bezsilności.

ita79

Avatar użytkownika
 
Posty: 493
Od: Sob lut 05, 2022 2:08
Lokalizacja: Biała Podlaska




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 80 gości