Niuniuś , Misia i Isia witają

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 23, 2022 17:48 Re: Niuniuś i Misia witają

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
Sigrid pisze:
MaryLux pisze:35-letni samochód to już zabytek - i należy mu się szacunek :)


Oraz żółtych tablic :D

Tak!

A jak się "zalicza" do "zabytków"? Ja muszę mojej dziewczynce dowód wyrobić w przyszłym roku :D . Można już żółte tablice zamawiać? Tak przy okazji ...

Tutaj jest wszystko napisane https://klassikauto.pl/zolte-tablice-plusy-i-minusy/

januszek

 
Posty: 201
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sie 23, 2022 20:45 Re: Niuniuś i Misia witają

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 02, 2022 18:43 Re: Niuniuś i Misia witają

Obrazek
Dzień dobry.
Minęły ponad dwa tygodnie i Duży wygrał z samochodem,ale koszt zwycięstwa okazał się bardzo wysoki .Nie pojedziemy na urlop . A Duży załatwił już agroturystykę i noclegi w Karkonoszach dla siebie .mamy Agi i dla nas no ale musiał rezerwację odwołać .
2 razy kupił i zamontował tańsze zamienniki z nadzieją że wszystko zadziała ale okazało się że Chiński szrot nie chce współpracować .Duży się zdenerwował :201488 i powiedział nam że te małe,żółte ch...e (czyt. producenci części zamiennych z Dalekiego Wschodu) robią szrot i Duży już nic od nich nie kupi.
Potem zadzwonił autoryzowanego serwisu, powiedział jaki ma samochód,że ma 35 lat i potrzebuje takie i takie części. W odpowiedzi usłyszał że wszystko dostanie ale na jedną z części trzeba poczekać cztery dni ,bo muszą ściągnąć z magazynu z Niemiec.
No i za cztery dni ,zadzwonił telefon ,Duży przywiózł i zamontował oryginalne części i samochód ożył :ok:
A u nas jako kotków .nic się nie zmieniło . Zrobiło się chłodniej i więcej śpimy . Nie zdarzyło nam się ostatnio narozrabiać . Duży nas zawsze bierze na ręce i głaska ,ale my i tak czułyśmy że chodził poddenerwowany delikatnie mówiąc :D
Teraz już jest wszystko po staremu ,najważniejsze że jesteśmy zdrowe i apetyty nam dopisują .

januszek

 
Posty: 201
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt wrz 02, 2022 19:13 Re: Niuniuś i Misia witają

Współczuję odwołania przygod agroturystycznych aczkolwiek kotom to chyba na rękę...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84836
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt wrz 02, 2022 23:25 Re: Niuniuś i Misia witają

Na rzeczy cenne warto poczekać. A 4 dni to niedużo

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 03, 2022 1:14 Re: Niuniuś i Misia witają

ważne, że samochód czynny! A kotki chyba wola zostać w domu, widać tak miało być! :D :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60186
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 03, 2022 9:34 Re: Niuniuś i Misia witają

Będziecie mieć więcej czasu dla kotów :ok:
Fajnie, że samochód na chodzie, możecie sobie robić wycieczki weekendowe :)
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7751
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 03, 2022 22:15 Re: Niuniuś i Misia witają

:201461 :201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 04, 2022 0:14 Re: Niuniuś i Misia witają

Zdjęcie Niuniusia z mięsem wymiata :D
Cudny.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie wrz 04, 2022 9:11 Re: Niuniuś i Misia witają

Dzień dobry :) Misia z tej strony.
Obrazek
Zrobiło się chłodno i ja ,podobnie jak Niuniuś przychodzę do łóżka Dużego . Niuniuś śpi całą noc z Dużym,ostatnio nawet przykryty do połowy kołdrą .
Duży cały czas i mnie woła ale ja nie chciałam. A teraz jak już się zdecydowałam to Niuniek jest zazdrosny,i jak wejdę wieczorem czy nocą do łóżka to on wielce zaczyna się ze mną bawić .
Ja nie mam ochoty ,przyszłam tylko do ciepłego ale ten nie odpuszcza ,męczy mnie tak długo aż sobie pójdę na fotel ,albo mnie wkurzy i dostanie bęcki,wtedy idzie do drugiego pokoju ale za chwilę wraca i zaczyna od nowa,jak już zejdą z łóżka , on wtedy przytula się do Dużego ,mruczy mu i zasypia.
Za dnia mogę spać na łóżku od Dużego ,bawimy się tam z Niuńkiem i nic mi nie robi ,ale nocą mam szlaban. :cry:
Duży wstaje ,bierze mnie na ręce (a ja nie lubię tego) i przynosi mnie do łóżka ,ale ja wtedy sama sobie idę na fotel.
Obrazek
Wcześniej pisałam że zerwałyśmy zasłonę z okna i Duży dał nam ją do zabawy ,kilka dni temu rozciągnął ją na kanapę w dużym pokoju ,mamy teraz fajną miejscówką do zabawy.
A na zdjęciu jestem ja i lew Stefan którego Niuniuś dostał od mamy Agi ,kiedy mnie jeszcze z nimi nie było.
Duży mówił że jak Niuniuś pierwszy raz zobaczył Stefana to się cały najeżył ,stał w pewnej odległości od niego,patrzył mu w oczy i syczał tak długo aż zdobył się na odwagę , skoczył na niego i spuścił mu manto :201422
Stefan po kilku takich akcjach stracił połowę swojej bujnej grzywy :D .
Obrazek
Obrazek
A tymczasem bawimy się ,jemy i śpimy ,i tak do nocy ,wtedy znowu zacznę podchody aby wskoczyć do łóżka Dużego :D

januszek

 
Posty: 201
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie wrz 04, 2022 9:14 Re: Niuniuś i Misia witają

MalgWroclaw pisze:Zdjęcie Niuniusia z mięsem wymiata :D
Cudny.

W takiej sytuacji jak na zdjęciu ,jeżeli poporcjujesz to mięso i chcesz schować to Niuniek potrafi buczeć :twisted:

januszek

 
Posty: 201
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie wrz 04, 2022 10:09 Re: Niuniuś i Misia witają

januszek pisze:Dzień dobry :) Misia z tej strony.
Obrazek
Zrobiło się chłodno i ja ,podobnie jak Niuniuś przychodzę do łóżka Dużego . Niuniuś śpi całą noc z Dużym,ostatnio nawet przykryty do połowy kołdrą .
Duży cały czas i mnie woła ale ja nie chciałam. A teraz jak już się zdecydowałam to Niuniek jest zazdrosny,i jak wejdę wieczorem czy nocą do łóżka to on wielce zaczyna się ze mną bawić .
Ja nie mam ochoty ,przyszłam tylko do ciepłego ale ten nie odpuszcza ,męczy mnie tak długo aż sobie pójdę na fotel ,albo mnie wkurzy i dostanie bęcki,wtedy idzie do drugiego pokoju ale za chwilę wraca i zaczyna od nowa,jak już zejdą z łóżka , on wtedy przytula się do Dużego ,mruczy mu i zasypia.
Za dnia mogę spać na łóżku od Dużego ,bawimy się tam z Niuńkiem i nic mi nie robi ,ale nocą mam szlaban. :cry:
Duży wstaje ,bierze mnie na ręce (a ja nie lubię tego) i przynosi mnie do łóżka ,ale ja wtedy sama sobie idę na fotel.
Obrazek
Wcześniej pisałam że zerwałyśmy zasłonę z okna i Duży dał nam ją do zabawy ,kilka dni temu rozciągnął ją na kanapę w dużym pokoju ,mamy teraz fajną miejscówką do zabawy.
A na zdjęciu jestem ja i lew Stefan którego Niuniuś dostał od mamy Agi ,kiedy mnie jeszcze z nimi nie było.
Duży mówił że jak Niuniuś pierwszy raz zobaczył Stefana to się cały najeżył ,stał w pewnej odległości od niego,patrzył mu w oczy i syczał tak długo aż zdobył się na odwagę , skoczył na niego i spuścił mu manto :201422
Stefan po kilku takich akcjach stracił połowę swojej bujnej grzywy :D .
Obrazek
Obrazek
A tymczasem bawimy się ,jemy i śpimy ,i tak do nocy ,wtedy znowu zacznę podchody aby wskoczyć do łóżka Dużego :D


Oj, wesoło macie. Koty cudne :201461
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7751
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 04, 2022 10:25 Re: Niuniuś i Misia witają

Cudnie się czyta opowieści szczęśliwych kotów

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 04, 2022 11:39 Re: Niuniuś i Misia witają

madrugada pisze:
januszek pisze:Dzień dobry :) Misia z tej strony.
Obrazek
Zrobiło się chłodno i ja ,podobnie jak Niuniuś przychodzę do łóżka Dużego . Niuniuś śpi całą noc z Dużym,ostatnio nawet przykryty do połowy kołdrą .
Duży cały czas i mnie woła ale ja nie chciałam. A teraz jak już się zdecydowałam to Niuniek jest zazdrosny,i jak wejdę wieczorem czy nocą do łóżka to on wielce zaczyna się ze mną bawić .
Ja nie mam ochoty ,przyszłam tylko do ciepłego ale ten nie odpuszcza ,męczy mnie tak długo aż sobie pójdę na fotel ,albo mnie wkurzy i dostanie bęcki,wtedy idzie do drugiego pokoju ale za chwilę wraca i zaczyna od nowa,jak już zejdą z łóżka , on wtedy przytula się do Dużego ,mruczy mu i zasypia.
Za dnia mogę spać na łóżku od Dużego ,bawimy się tam z Niuńkiem i nic mi nie robi ,ale nocą mam szlaban. :cry:
Duży wstaje ,bierze mnie na ręce (a ja nie lubię tego) i przynosi mnie do łóżka ,ale ja wtedy sama sobie idę na fotel.
Obrazek
Wcześniej pisałam że zerwałyśmy zasłonę z okna i Duży dał nam ją do zabawy ,kilka dni temu rozciągnął ją na kanapę w dużym pokoju ,mamy teraz fajną miejscówką do zabawy.
A na zdjęciu jestem ja i lew Stefan którego Niuniuś dostał od mamy Agi ,kiedy mnie jeszcze z nimi nie było.
Duży mówił że jak Niuniuś pierwszy raz zobaczył Stefana to się cały najeżył ,stał w pewnej odległości od niego,patrzył mu w oczy i syczał tak długo aż zdobył się na odwagę , skoczył na niego i spuścił mu manto :201422
Stefan po kilku takich akcjach stracił połowę swojej bujnej grzywy :D .
Obrazek
Obrazek
A tymczasem bawimy się ,jemy i śpimy ,i tak do nocy ,wtedy znowu zacznę podchody aby wskoczyć do łóżka Dużego :D


Oj, wesoło macie. Koty cudne :201461

Misiu, pięknie wygladacie razem :1luvu: Szkoda, że Niuniuś wygania Cię z łózka z nocy. Może z czasem zaakceptuje Twoje towarzystwo :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60186
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 04, 2022 13:19 Re: Niuniuś i Misia witają

Stefan jest boski :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84836
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 116 gości