Niuniuś , Misia i Isia witają

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 22, 2022 19:11 Re: Niuniuś i Misia witają

Wszystkiego najlepszego :)
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7821
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 23, 2022 9:32 Re: Niuniuś i Misia witają

januszek pisze:Dzień dobry :D
Duży w końcu ochłonął z wrażeń ubiegłego tygodnia i dzisiaj ma czas ,więc korzystając z okazji że usiadł do kompa ,chcieliśmy złożyć życzenia.
Obrazek
Wszystkim Ciociom ,Wujkom,Dużym którzy podczytują nasz wątek, oraz ich kotkom ,pieskom i innym zwierzątkom którymi się opiekują.
Życzymy Wam zdrowych ,spokojnych i radosnych świąt,oraz aby nadchodzący rok okazał się lepszy ,abyście wszyscy byli zdrowi i kochali swoich podopiecznych .
Aby wszystkie kotki szukające domu w końcu go znalazły ,aby w tych domach byli kochający i odpowiedzialni ludzie, życzą Niuniuś,Misia, Isia i Duży.

Dziękujemy i też życzymy Wesołych Świąt Niuniusiowi, Misi, Isi i ich Dużemu! To Wasze pierwsze wspólne Święta, niech będą piękne!
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60451
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 31, 2022 16:25 Re: Niuniuś i Misia witają

Obrazek
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 31, 2022 16:25 Re: Niuniuś i Misia witają

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 31, 2022 18:02 Re: Niuniuś i Misia witają

Wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7821
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 31, 2022 18:44 Re: Niuniuś i Misia witają

Udanego Sylwestra i Dobrego Nowego Roku!!!


Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60451
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 02, 2023 12:18 Re: Niuniuś i Misia witają

Wszystkiego dobrego. Jak minął sylwester?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84911
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon sty 02, 2023 21:27 Re: Niuniuś i Misia witają

Dzień dobry :) Iśka z tej strony.
Ślicznie dziękujemy za życzenia i Wam też życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
U nas wszystko w porządku,problemy gastryczne ustąpiły chyba po trzech dniach i z powrotem zaczęłam chodzić do kuwety. :ok:
W wigilię Duży chciał z nami pogadać ,ale przed północą usnął i nic z tego nie wyszło,powiedział że z Holandii przywiezie taki specyfik po którym będzie rozumiał każde nasz miauknięcie i wtedy pogadamy :lol:
Mikołaj przywiózł dużą paczkę i ciocia z wujkiem powiedzieli że ja jem najwięcej to mam przeliczyć puszki
Obrazek
Nie zostało mi nic innego jak liczyć :)
A jeść ,jem bo apetyt mi dopisuje i rosnę bardzo szybko ,jestem chuda i mam bardzo długie łapki :D
Obrazek
Jeszcze trochę i nie zmieszczę się na fotelu Dużego.
Obrazek
Sylwester od rana nie różnił się niczym od powszedniego dnia .
Ale ok 22-ej co niektórzy ,zaczęli wywalać swoje pieniążki w powietrze ,Duży mówił żebyśmy się nie bały ,nic nam się nie stanie .Ja obserwowałam wujka który tak strzygł uszami i myślałam że mu odpadną :D . Duży od kilkunastu lat nie wita Nowego Roku i normalnie ok.23 chodzi spać ,ale w tym roku jesteśmy my,trzy kotki i nie wiedział jak się zachowamy,więc czekał z nami.A do tego bał się położyć i zasnąć bo w ubiegłym roku właśnie w Sylwestra ,od petardy spalił się dach na sąsiedniej kamienicy .Duży powiedział że to był najbardziej widowiskowy Sylwester w jego życiu. Przyjechały wozy straży pożarnej i lały wodę ,tak lały że od drugiego piętra do parteru wszystko w mieszkaniach pływało ,a w piwnicy było pół metra wody .
Jak zaczęli strzelać ja bałam się ,ale nie wiedziałam co robić i siedziałam w przedpokoju .Wujek Niuniek uciekł pierwszy ,do naszej dziury za wersalką ,no to ja za nim.
A ciocia Misia wskoczyła na parapet w kuchni ,usiadła i patrzyła co się dzieje ,a że okna mamy na dwie strony budynku to jak z drugiej strony zaczęli strzelać ,pobiegła na okno w pokoju i dalej patrzyła . W końcu nie mogła się skupić bo w obu oknach błyskało i patrzyła to na jedno ,to na drugie okno .
Kilka petard wybuchło dość blisko okna w kuchni ,wtedy ciocia wstała i spokojnym krokiem poszła do łazienki ,gdzie położyła się pod kaloryferem i usiłowała zasnąć.
30 minut po północy było już po wszystkim,nastała cisza ,ciocia Misia śpi w łazience ,a Duży nas wola . Ja wyszłam pierwsza .Duży mnie przytulił i tłumaczył coś po swojemu ,byłam jeszcze trochę wystraszona ale szybko mi przeszło i zaczęłam się bawić .
Wujek Niuniek wyszedł po ponad godzinie ,on był najbardziej wystraszony ,ciągle nasłuchiwał i patrzył po oknach ,w końcu o 3-ciej Duży zostawił nam zapalone światła w całym mieszkaniu i poszedł spać.
Wczoraj odsypialiśmy ,ale dzisiaj już jest wszystko dobrze :D

januszek

 
Posty: 203
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sty 02, 2023 21:36 Re: Niuniuś i Misia witają

Dobrego Kociego Roku! :201461 :201461 :201461

Nul

 
Posty: 11255
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sty 02, 2023 22:29 Re: Niuniuś i Misia witają

Uff, Isiu, jak ślicznie wyglądasz! Dobrze, że masz apetyt, nasza Duża ciągle narzeka, że nie chcemy jeść, że jemy za mało.
A w Sylwestra to głównie spałyśmy, nie bylo zbyt głosno, a my już wiele takich Sylwestrów mamy za sobą. :wink:
Miaupozdrawiam Was noworocznie i życzę wszystkiego kociego :201461
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60451
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 03, 2023 14:56 Re: Niuniuś i Misia witają

No to dobrze ze żadnego pożaru nie było i że baliście się tylko troszkę. Może za rok będzie lepiej...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84911
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sty 05, 2023 9:42 Re: Niuniuś i Misia witają

Tam gdzie się urodziłem, Sylwester był cały czas. A jak strzelali swoimi petardami, to nawet dziury w mieszkaniach się robiły! No to się trochę bałem, bo taka dziura nam przecież niepotrzebna, bo nie będzie ciepło. A nasz domek jest całkiem fajny, a ja tylko czasem robię pazurkami takie małe dziurki w ścianie i Duzi się strasznie denerwują, że jestem śmieciuch i łobuz.
A nasza Duża też petard nie lubi, bo jej kiedyś jedna do kaptura wpadła i teraz mówi, że wybór, czy urwie głowę, czy same palce wcale nie jest łatwy. Ale nic jej nie urwało, tylko teraz za nic nie wyjdzie na podwórko jak strzelają. I jeszcze mówi, że Sylwester byłby fajny, ale w czerwcu. A w grudniu to się wino grzane pije, a nie szampana.
Aramis

Sigrid

 
Posty: 5242
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Czw sty 05, 2023 10:43 Re: Niuniuś i Misia witają

Super, że Aramis ma taki całkiem fajny domek.

A, że duża ani głowy ani palców nie straciła to też fajnie.
:ok:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3600
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Czw sty 05, 2023 15:49 Re: Niuniuś i Misia witają

No tak wojenne dziecko tul, tul...

Rany z tą petarda w kapturze! :strach:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84911
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw sty 05, 2023 18:18 Re: Niuniuś i Misia witają

Sigrid pisze:Tam gdzie się urodziłem, Sylwester był cały czas. A jak strzelali swoimi petardami, to nawet dziury w mieszkaniach się robiły! No to się trochę bałem, bo taka dziura nam przecież niepotrzebna, bo nie będzie ciepło. A nasz domek jest całkiem fajny, a ja tylko czasem robię pazurkami takie małe dziurki w ścianie i Duzi się strasznie denerwują, że jestem śmieciuch i łobuz.
A nasza Duża też petard nie lubi, bo jej kiedyś jedna do kaptura wpadła i teraz mówi, że wybór, czy urwie głowę, czy same palce wcale nie jest łatwy. Ale nic jej nie urwało, tylko teraz za nic nie wyjdzie na podwórko jak strzelają. I jeszcze mówi, że Sylwester byłby fajny, ale w czerwcu. A w grudniu to się wino grzane pije, a nie szampana.
Aramis


Nie wyobrażam sobie, jak bardzo musiałaś być przerażona :strach:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7821
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, zuza i 325 gości