Niuniuś , Misia i Isia witają

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 18, 2023 9:49 Re: Niuniuś i Misia witają

To była przygoda! Po przygodzie udaje się że tak miało być ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob lut 18, 2023 15:58 Re: Niuniuś i Misia witają

jolabuk5 pisze:A dostaliście jakiś prezent na dzień kota? :D
Sabcia

Oczywiście że dostałyśmy :D
Duży jechał z pracy i kupił nam świeży filet z kurczaka ,paczkę ping-pongów którymi bardzo lubimy się bawić ,ale potrafimy "zgubić" 6 sztuk dziennie :ryk: ,oraz 4 nowe piłeczki ,takie ni to z gąbki ,ni to z gumy ale fajnie się odbijają.
A na koniec dostałyśmy nielimitowany czas na zabawę z Dużym .
Duży bawił się z nami ,Niuniek odpadł pierwszy , potem ja (Isia) i Misia .Jak odpoczęłam to jeszcze próbowałam się z Dużym bawić wędką z piórkami ale nie długo ,miałam już dość.
A ty co dostałaś?

januszek

 
Posty: 201
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob lut 18, 2023 18:59 Re: Niuniuś i Misia witają

Ja to juz trochę wcześniej dostałam super miejscówkę w szafie, bardzo ją polubiłam. Nawet mam tam talerzyk z mokrym jedzonkiem. :D
Zabawa z Dużym też jest fajna, Duża trochę za mało się z nami bawi :wink:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 18, 2023 22:32 Re: Niuniuś i Misia witają

A my nic szczególnego nie dostałyśmy poza drapaniem za uszami
Pestka i Gina

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 18, 2023 23:25 Re: Niuniuś i Misia witają

MaryLux pisze:A my nic szczególnego nie dostałyśmy poza drapaniem za uszami
Pestka i Gina

Drapanie jest fajne! :201461
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 19, 2023 9:23 Re: Niuniuś i Misia witają

MaryLux pisze:A my nic szczególnego nie dostałyśmy poza drapaniem za uszami
Pestka i Gina

Pewnie codziennie macie swieto :1luvu:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie lut 19, 2023 10:19 Re: Niuniuś i Misia witają

zuza pisze:
MaryLux pisze:A my nic szczególnego nie dostałyśmy poza drapaniem za uszami
Pestka i Gina

Pewnie codziennie macie swieto :1luvu:

Ależ oczywiście!

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 05, 2023 12:22 Re: Niuniuś i Misia witają

Witam, czy ma ktoś może wersję elektroniczną książki "Pamiętnik babuni "?

eunika.mazur1212

 
Posty: 1
Od: Nie mar 05, 2023 12:16

Post » Wto mar 07, 2023 17:16 Re: Niuniuś i Misia witają

eunika.mazur1212 pisze:Witam, czy ma ktoś może wersję elektroniczną książki "Pamiętnik babuni "?

Już wysłałam :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 18, 2023 20:56 Re: Niuniuś i Misia witają

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 22, 2023 19:54 Re: Niuniuś i Misia witają

Dzień dobry.
Trochę nas nie było ale Duży nie miał czasu a my chciałyśmy napisać tylko nam nie wychodziło. Bo jak Duży idzie spać to zostawia sobie załączony film na komputerze ,i jak już zaśnie to film leci do końca a my wtedy piszemy i jak Duży rano wstaje to na monitorze ma różne dziwne rzeczy :ryk:
U nas wiosna na całego,zrobiło się ciepło ,często świeci słońce i śpiewają ptaki . Miśce uruchamia się wtedy instynkt i z wrzaskiem biega od okna do drzwi wejściowych i z powrotem ,kombinując jak tego ptaszka dopaść.
Zrobiłyśmy się trochę niejadki ,przestały smakować nam puszki , Duży kupił na próbę jedną puszkę ,jakiegoś badziewia z marketu i nam smakowało ,no to kupił nam zgrzewkę Wilda i nam nie smakuje .
Ale za to jemy wędzoną makrelą lub dorsza ,jak duży akurat je, to we trójkę połowę ryby mu zjemy,smakuje nam surowy schab i piersi z kurczaka ,dopychamy suchą karmą ,na deser jak Duży ma ciasto do kawy to mu podskubiemy trochę.
Ostatnim razem ,mama Aga przywiozła taką miskę z kratką ,i z Dużym nasypali tam ziemi i wysiali owies ,za kilka dni wyrósł trochę dłuższy niż zapałka i Duży nam postawił tą michę na blacie .
Co się wtedy działo ,Niuniek załapał się na końcówkę a Miśka targała z korzeniami i nie jadła tylko żarła .
Jak emocje już opadły to zeskoczyła na podłogę i za chwilę puściła pawia :D ,Duży powiedział że to przez pazerność :201414 i zaczął sprzątać ,a Miśka poszła do miski z jedzeniem ,uzupełnić to co wyleciało :201422
Owies odrósł i Duży dzisiaj znowu nam postawił michę ,ale jadłyśmy wszystkie ,z kulturą i bez korzeni :D
Obrazek
Obrazek

januszek

 
Posty: 201
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro mar 22, 2023 20:00 Re: Niuniuś i Misia witają

Jakie mądre kotki!
Zdrówka!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro mar 22, 2023 20:56 Re: Niuniuś i Misia witają

januszek pisze:Dzień dobry.
Trochę nas nie było ale Duży nie miał czasu a my chciałyśmy napisać tylko nam nie wychodziło. Bo jak Duży idzie spać to zostawia sobie załączony film na komputerze ,i jak już zaśnie to film leci do końca a my wtedy piszemy i jak Duży rano wstaje to na monitorze ma różne dziwne rzeczy :ryk:
U nas wiosna na całego,zrobiło się ciepło ,często świeci słońce i śpiewają ptaki . Miśce uruchamia się wtedy instynkt i z wrzaskiem biega od okna do drzwi wejściowych i z powrotem ,kombinując jak tego ptaszka dopaść.
Zrobiłyśmy się trochę niejadki ,przestały smakować nam puszki , Duży kupił na próbę jedną puszkę ,jakiegoś badziewia z marketu i nam smakowało ,no to kupił nam zgrzewkę Wilda i nam nie smakuje .
Ale za to jemy wędzoną makrelą lub dorsza ,jak duży akurat je, to we trójkę połowę ryby mu zjemy,smakuje nam surowy schab i piersi z kurczaka ,dopychamy suchą karmą ,na deser jak Duży ma ciasto do kawy to mu podskubiemy trochę.
Ostatnim razem ,mama Aga przywiozła taką miskę z kratką ,i z Dużym nasypali tam ziemi i wysiali owies ,za kilka dni wyrósł trochę dłuższy niż zapałka i Duży nam postawił tą michę na blacie .
Co się wtedy działo ,Niuniek załapał się na końcówkę a Miśka targała z korzeniami i nie jadła tylko żarła .
Jak emocje już opadły to zeskoczyła na podłogę i za chwilę puściła pawia :D ,Duży powiedział że to przez pazerność :201414 i zaczął sprzątać ,a Miśka poszła do miski z jedzeniem ,uzupełnić to co wyleciało :201422
Owies odrósł i Duży dzisiaj znowu nam postawił michę ,ale jadłyśmy wszystkie ,z kulturą i bez korzeni :D
Obrazek
Obrazek

Uwielbiam Wasze opowieści! :201461 :201461 :201461
Fajnie wyglądacie razemprzy trawce :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 28, 2023 22:56 Re: Niuniuś i Misia witają

Obrazek
Dzień dobry wszystkim.Iśka z tej strony :D
Dzisiaj miałam ciężki dzień ,nie wiedziałam co się dzieje i dopiero teraz mogę coś napisać.
Wczoraj przyjechała do nas mama Aga ,dzień jak każdy inny .Dzisiaj rano wstałyśmy i zdziwko ,stoi tylko miska z wodą .
Szukamy misek z jedzeniem ale ani śladu.
Szukałyśmy tak do 11-tej ale nie znalazłyśmy.
Nagle spakowali mnie do transportera ,Niuńkowi i Miśce wystawili miski z jedzeniem ,a mnie zabrali do samochodu i gdzieś jedziemy. Za oknami zmieć ,za chwilę świeci słońce a my jedziemy i jedziemy.
Po jakimś czasie byliśmy na miejscu ,Duży z mamą Agą owinęli transporter kocem bo sypało i wiało bardzo.
Przynieśli mnie do pana doktora.
Ten zapytał czy jestem na czczo ,zważył mnie i dostałam zastrzyk. Duży do mnie mówił że mam się nie bać ,że oni po mnie przyjadą i....dalej nie wiem nic.
Za jakiś czas budzę się i gdzieś z daleka słyszę głosy Dużego i mamy Agi.
Ale nie mogłam do nich podbiec ,nie miałam siły.
Okazało się że jest już po 16-tej i Duży z mamą Agą tak jak obiecali,przyjechali po mnie.
Jak już reagowałam na dotyk i mrugałam oczkami ,pan doktor spakował mnie do transportera i powiedział że możemy jechać.
Całą drogę spałam ,jak weszliśmy do domu to chciałam od razu przywitać się z Misią i Niuńkiem ale nie potrafiłam stać na łapkach.
Szukałam sobie miejsca ale nie potrafiłam chodzić .
Niuniek z Misią mnie obwąchiwały i zaczęły mnie lizać po główce.
Obrazek
Obrazek
Nie wiem co się ze mną stało ,podsłuchałam rozmowę Dużego z mamą Agą ,mówili że miałam sterylkę oraz że mam teraz chipa,choć ja i tak nie wiem co to znaczy :D
Mówili jeszcze że przez ten czas jak mnie nie było to Niuniek chodził po domu ,ćwierkał ,miauczał i mnie szukał,a ja byłam tak daleko...
Teraz jak to piszę ,mogę już chodzić ,zaczęłam jeść i pić i tulę się do wszystkich napotkanych po drodze. :D ,ale tak do końca jeszcze mnie nie puściło :ryk:
Mama Aga przywiozła mi nowy kubraczek ale pan doktor powiedział że nie trzeba mnie ubierać ,a jak dojdę do siebie ,mogę normalnie się bawić i Duży z mamą mają się nie martwić ,dostałam długo działający antybiotyk i mam założony jeden szew rozpuszczalny.
Duży z mamą Agą byli pod wrażeniem bo rana jest mniejsza niż pięć groszy.
Obrazek
Idę podrzemać bo jestem jeszcze strasznie zamotana .chciałabym już biegać ale nie bardzo mam siły,i tak sobie leżę ,co jakiś czas idę do misek i byłam już nawet w kuwecie :D
Na dzisiaj tyle nowości .
Pozdrawiam wszystkie czytające nasz wątek kotki :1luvu:

januszek

 
Posty: 201
Od: Śro cze 08, 2022 21:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro mar 29, 2023 0:57 Re: Niuniuś i Misia witają

Isiu, brawo, byłaś bardzo dzielna! Dobrze, za masz już tę sterylkę za sobą, niedługo nie będziesz nawet pamiętała, że była.
To wzruszające, jak Niuniek Cię szukał i jak Cię z Misią przyjęli po powrocie, odnalezioną zgubę :1luvu:
Serdecznie Was pozdrawiam :201461
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue, zuza i 111 gości