Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 51

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 05, 2022 12:19 Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 51

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PIĘĆDZIESIĄTĄ PIERWSZĄ CZĘŚĆ NASZEGO WĄTKU !

GOSPODYNIAMI SĄ ;

POLA 11 LAT :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek

ARIELKA 8 MIEŚ. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek


ZAPRASZAMY !!!
Ostatnio edytowano Czw maja 05, 2022 12:34 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 12:22 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] wątek 51

NIE MA JUŻ Z NAMI ZUZI [*] MOJEJ NAJUKOCHAŃSZEJ KOTECZKI ALE ZAWSZE POZOSTANIE W MOIM SERCU I NIGDY JEJ NIE ZAPOMNĘ :cry: :cry: :cry:

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 12:33 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] wątek 51

Długo mi zajęło podjęcie decyzji ale w końcu się zdecydowałam i od dziś jestem oficjalnie nową mamą Arielki.
To dopiero pierwsze godziny ale nie jest źle. Pola wprawdzie nie jest szczęśliwa z tego powodu ale nie atakuje małej. Siedzi w kuchni ale nie odmówiła kabanosika więc uznałam to za dobry znak. Arielce spodobał się balkon i świeże powietrze i znalazła sobie miejsce w budce. Jest cieplutko i słonecznie więc niech sobie zażywa świeżego powietrza. :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 12:35 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

Jesteśmy całą czwórką :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 05, 2022 12:48 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

mir.ka pisze:Jesteśmy całą czwórką :D

Witajcie :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 13:03 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

Jakie piekne gospodynie. Samych miłych wpisów zyczę :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84536
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw maja 05, 2022 13:05 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

Ośmielę się przywitać, Ciociu Ewo L :D
Ja saniemowicie cieszę się, że masz znów dwie terapeutki. Zuzia pewnie też się cieszy, że dałaś domek kolejnej dziewczynce :1luvu: . Ja też się cieszę i życzę jak najkrótszego okresu dokoceniowego :D Ciepła wiosna i balkon pewnie ułatwią adaptację dziewczynek. Teraz już tylko zdrowia życzę dla wszystkich trzech bab :twisted:
Drops.
PS. Same baby u Ciebie :) . U nas bardziej sprawiedliwie. Trzech facetów kontra dwie baby :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7952
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw maja 05, 2022 13:12 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

zuza pisze:Jakie piekne gospodynie. Samych miłych wpisów zyczę :)

Bardzo dziękuję :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 13:14 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

ewkkrem pisze:Ośmielę się przywitać, Ciociu Ewo L :D
Ja saniemowicie cieszę się, że masz znów dwie terapeutki. Zuzia pewnie też się cieszy, że dałaś domek kolejnej dziewczynce :1luvu: . Ja też się cieszę i życzę jak najkrótszego okresu dokoceniowego :D Ciepła wiosna i balkon pewnie ułatwią adaptację dziewczynek. Teraz już tylko zdrowia życzę dla wszystkich trzech bab :twisted:
Drops.
PS. Same baby u Ciebie :) . U nas bardziej sprawiedliwie. Trzech facetów kontra dwie baby :twisted:

Witaj Dropsiulku. :1luvu:
Miałam ochotę na chłopaka ale trafiła się śliczna dziewczynka.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 14:11 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

Ewa L. pisze:
ewkkrem pisze:Ośmielę się przywitać, Ciociu Ewo L :D
Ja saniemowicie cieszę się, że masz znów dwie terapeutki. Zuzia pewnie też się cieszy, że dałaś domek kolejnej dziewczynce :1luvu: . Ja też się cieszę i życzę jak najkrótszego okresu dokoceniowego :D Ciepła wiosna i balkon pewnie ułatwią adaptację dziewczynek. Teraz już tylko zdrowia życzę dla wszystkich trzech bab :twisted:
Drops.
PS. Same baby u Ciebie :) . U nas bardziej sprawiedliwie. Trzech facetów kontra dwie baby :twisted:

Witaj Dropsiulku. :1luvu:
Miałam ochotę na chłopaka ale trafiła się śliczna dziewczynka.


to moze i chłopak sie trafi :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 05, 2022 14:12 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

Arielka troche mi z pysia przypomina Daisy :wink:
ciekawe czy będzie z niej taki sam łobuziak
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 05, 2022 14:29 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

Jesteśmy 4 baby :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 05, 2022 14:40 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
ewkkrem pisze:Ośmielę się przywitać, Ciociu Ewo L :D
Ja saniemowicie cieszę się, że masz znów dwie terapeutki. Zuzia pewnie też się cieszy, że dałaś domek kolejnej dziewczynce :1luvu: . Ja też się cieszę i życzę jak najkrótszego okresu dokoceniowego :D Ciepła wiosna i balkon pewnie ułatwią adaptację dziewczynek. Teraz już tylko zdrowia życzę dla wszystkich trzech bab :twisted:
Drops.
PS. Same baby u Ciebie :) . U nas bardziej sprawiedliwie. Trzech facetów kontra dwie baby :twisted:

Witaj Dropsiulku. :1luvu:
Miałam ochotę na chłopaka ale trafiła się śliczna dziewczynka.


to moze i chłopak sie trafi :wink:

Wszystko przed nami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 14:41 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

mir.ka pisze:Arielka troche mi z pysia przypomina Daisy :wink:
ciekawe czy będzie z niej taki sam łobuziak

Też to sobie pomyślałam jak ją pierwszy raz zobaczyłam. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 05, 2022 14:42 Re: Polusia i Arielka zapraszają !!! Zuzia [*] za TM wątek 5

Gosiagosia pisze:Jesteśmy 4 baby :mrgreen:

Witajcie kobitki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 115 gości