Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 12, 2022 10:36 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:Rudzia i Daisy
Obrazek

Spanie synchroniczne :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 12, 2022 10:37 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:mozna spać na podusi
Obrazek

Obrazek

Z Elenki robi sięprawdziwa modelka :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 12, 2022 15:39 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:mozna spać na podusi
Obrazek

Obrazek

Z Elenki robi sięprawdziwa modelka :1luvu:


moze jeszcze nie modelka, ale nareszcie nie peszy sie na widok aparatu :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 12, 2022 15:45 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Zainteresowanym pragnę donieść ,że wczoraj przyleciały jerzyki :D Rano jak otwierałam okno to słyszałam ich radosne piski :) Ciekawe jak sobie dadzą radę, bo coraz więcej bloków jest ocieplanych, albo remontowanych i szczelin, w których robiły gniazda prawie nie ma :( Choc faktem jest ,że u nas miasto inwestuje w budki dla nich, wiszą na tych ocieplonych blokach i jak ktoś ma wysoki dom to moze dostać budki dla nich. Niestety mój dom jest za niski :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 12, 2022 20:39 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:Zainteresowanym pragnę donieść ,że wczoraj przyleciały jerzyki :D Rano jak otwierałam okno to słyszałam ich radosne piski :) Ciekawe jak sobie dadzą radę, bo coraz więcej bloków jest ocieplanych, albo remontowanych i szczelin, w których robiły gniazda prawie nie ma :( Choc faktem jest ,że u nas miasto inwestuje w budki dla nich, wiszą na tych ocieplonych blokach i jak ktoś ma wysoki dom to moze dostać budki dla nich. Niestety mój dom jest za niski :(

Oj znów będzie stres, kiedy się jakieś jerzyki na podwórku znajdą :( Z urazami itp :(
No nic, oby sobie jakoś radziły. Gdzieś niedawno czytałam, ż u praków, w zależności od gatunku, dorosłość osiąga 20-60% tylko…
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 13, 2022 6:58 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Nul pisze:
mir.ka pisze:Zainteresowanym pragnę donieść ,że wczoraj przyleciały jerzyki :D Rano jak otwierałam okno to słyszałam ich radosne piski :) Ciekawe jak sobie dadzą radę, bo coraz więcej bloków jest ocieplanych, albo remontowanych i szczelin, w których robiły gniazda prawie nie ma :( Choc faktem jest ,że u nas miasto inwestuje w budki dla nich, wiszą na tych ocieplonych blokach i jak ktoś ma wysoki dom to moze dostać budki dla nich. Niestety mój dom jest za niski :(

Oj znów będzie stres, kiedy się jakieś jerzyki na podwórku znajdą :( Z urazami itp :(
No nic, oby sobie jakoś radziły. Gdzieś niedawno czytałam, ż u praków, w zależności od gatunku, dorosłość osiąga 20-60% tylko…


No niestety.
Dlatego trzeba dbać w miare mozliwosci, żeby im jakoś życie.
U nas znowu wiecej srok lata i szuka gniazd z młodymi ptaszkami :( Dobrze, ze te w budkach sa w miarę bezpieczne.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 13, 2022 7:34 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 13, 2022 8:06 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Gosiagosia pisze:Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
a to dzisiaj czarne koty świetują
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 13, 2022 10:23 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Poszłam do sklepu, a któreś było takie uprzejme, że zrobiło zwrotkę na obrus :evil: I żadne nie chce się przyznać.

Po Rudzi coraz bardziej widać wiek, prawie cały czas przesypia, ale na jedzenie przychodzi i na wieczorne mizianki też. Chyba muszę jej niedługo powtórzyć badania, wprawdzie wet mówił, zeby to zrobić w lipcu, ale poprzednie miała zrobione 26 października i raczej wolałabym zrobić to wcześniej. 25 maja mamy jechać z Elenką na kontrolę, to Rudzię chyba też zabiorę. Trzeba dbać o naszą seniorkę.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 13, 2022 10:35 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Wczoraj wieczorem wyszłam do ogródka podlać nowo nabyte powojniki i Daisy oczywiście też musiała wyjść ze mną. I śmiać mi się z niej chciało bo w pewnym momencie przechodziła ulicą kobieta i zaczęła na nią kiciać, a Daisy tak wiała do domu ,że o mało łapek nie pogubiła :lol: :lol:
Obrazek
Gdzie ta Daisy chodzi?
Obrazek

ja bym tez wyszedł :(
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 13, 2022 12:15 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:Wczoraj wieczorem wyszłam do ogródka podlać nowo nabyte powojniki i Daisy oczywiście też musiała wyjść ze mną. I śmiać mi się z niej chciało bo w pewnym momencie przechodziła ulicą kobieta i zaczęła na nią kiciać, a Daisy tak wiała do domu ,że o mało łapek nie pogubiła :lol: :lol:
Obrazek
Gdzie ta Daisy chodzi?
Obrazek

ja bym tez wyszedł :(
Obrazek

Biedna Daisy, wystraszyła się!
A kotki spoglądają na ogród jak internauta na ekranik :D - tyle tam ciekawych rzeczy :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 13, 2022 13:06 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:Wczoraj wieczorem wyszłam do ogródka podlać nowo nabyte powojniki i Daisy oczywiście też musiała wyjść ze mną. I śmiać mi się z niej chciało bo w pewnym momencie przechodziła ulicą kobieta i zaczęła na nią kiciać, a Daisy tak wiała do domu ,że o mało łapek nie pogubiła :lol: :lol:
Obrazek
Gdzie ta Daisy chodzi?
Obrazek

ja bym tez wyszedł :(
Obrazek

Biedna Daisy, wystraszyła się!
A kotki spoglądają na ogród jak internauta na ekranik :D - tyle tam ciekawych rzeczy :ok:


Daisy taka jest - chce , a się boi.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 13, 2022 13:59 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:Poszłam do sklepu, a któreś było takie uprzejme, że zrobiło zwrotkę na obrus :evil: I żadne nie chce się przyznać.

Po Rudzi coraz bardziej widać wiek, prawie cały czas przesypia, ale na jedzenie przychodzi i na wieczorne mizianki też. Chyba muszę jej niedługo powtórzyć badania, wprawdzie wet mówił, zeby to zrobić w lipcu, ale poprzednie miała zrobione 26 października i raczej wolałabym zrobić to wcześniej. 25 maja mamy jechać z Elenką na kontrolę, to Rudzię chyba też zabiorę. Trzeba dbać o naszą seniorkę.

Czyli Feliś jest jak Rudzia…

A Bezia jest jak Daisy - chce, a się boi (wyjść) :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 13, 2022 14:23 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

A ja rano odkryłam zeżarty adapter na kartę SD, dziękuję Heniowi :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt maja 13, 2022 14:26 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Nul pisze:
mir.ka pisze:Poszłam do sklepu, a któreś było takie uprzejme, że zrobiło zwrotkę na obrus :evil: I żadne nie chce się przyznać.

Po Rudzi coraz bardziej widać wiek, prawie cały czas przesypia, ale na jedzenie przychodzi i na wieczorne mizianki też. Chyba muszę jej niedługo powtórzyć badania, wprawdzie wet mówił, zeby to zrobić w lipcu, ale poprzednie miała zrobione 26 października i raczej wolałabym zrobić to wcześniej. 25 maja mamy jechać z Elenką na kontrolę, to Rudzię chyba też zabiorę. Trzeba dbać o naszą seniorkę.

Czyli Feliś jest jak Rudzia…

A Bezia jest jak Daisy - chce, a się boi (wyjść) :)


Ale Bezia chyba nie miauczy pod drzwiami tak jak Daisy , że chce wyjść (inaczej sika pod drzwiami łobuz). Z tym ,że jak wyjdzie to byle co ją przestraszy i zaraz wieje do domu, co mnie cieszy.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 222 gości