Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 01, 2022 15:12 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Moim się też nic nie chce… Feliś leży na prześcieradle (dobry powód, by prześcieradło było na wierzchu), mata chłodząca (taka bez żelu) wzbudza średnie zainteresowanie, Bajka chce spać w ogródku, za oknem Festiwal Kultury Żydowskiej oraz jedna wielka patelnia, burzy u nas nie było od kilku dni, może dzisiaj w nocy?
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11244
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lip 01, 2022 15:44 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Nul pisze:Moim się też nic nie chce… Feliś leży na prześcieradle (dobry powód, by prześcieradło było na wierzchu), mata chłodząca (taka bez żelu) wzbudza średnie zainteresowanie, Bajka chce spać w ogródku, za oknem Festiwal Kultury Żydowskiej oraz jedna wielka patelnia, burzy u nas nie było od kilku dni, może dzisiaj w nocy?


Ooo, mieszkasz na Kazimierzu? Przez lata jeździłam na FKŻ, ale to było w innym życiu :wink:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7795
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 02, 2022 8:22 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

jolabuk5 pisze:Moim się nie chce polować :twisted:


bo masz za poważne koty
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 02, 2022 8:24 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Gosiagosia pisze:Obrazek


Dziękuję Gosiu :1luvu: Dzień był fajny bo spędzony na wędrówce po górach :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 02, 2022 8:25 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Nul pisze:Moim się też nic nie chce… Feliś leży na prześcieradle (dobry powód, by prześcieradło było na wierzchu), mata chłodząca (taka bez żelu) wzbudza średnie zainteresowanie, Bajka chce spać w ogródku, za oknem Festiwal Kultury Żydowskiej oraz jedna wielka patelnia, burzy u nas nie było od kilku dni, może dzisiaj w nocy?


U nas w nocy popadało solidnie, były nawet 3 burze, aż przyjemnie się zrobiło :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 02, 2022 9:21 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:
Nul pisze:Moim się też nic nie chce… Feliś leży na prześcieradle (dobry powód, by prześcieradło było na wierzchu), mata chłodząca (taka bez żelu) wzbudza średnie zainteresowanie, Bajka chce spać w ogródku, za oknem Festiwal Kultury Żydowskiej oraz jedna wielka patelnia, burzy u nas nie było od kilku dni, może dzisiaj w nocy?


U nas w nocy popadało solidnie, były nawet 3 burze, aż przyjemnie się zrobiło :)

U nas też była burza teraz jest nareszcie czym oddychać jest dużo chłodniej.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 02, 2022 11:04 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Nul pisze:Moim się też nic nie chce… Feliś leży na prześcieradle (dobry powód, by prześcieradło było na wierzchu), mata chłodząca (taka bez żelu) wzbudza średnie zainteresowanie, Bajka chce spać w ogródku, za oknem Festiwal Kultury Żydowskiej oraz jedna wielka patelnia, burzy u nas nie było od kilku dni, może dzisiaj w nocy?


U nas w nocy popadało solidnie, były nawet 3 burze, aż przyjemnie się zrobiło :)

U nas też była burza teraz jest nareszcie czym oddychać jest dużo chłodniej.


to tak jak u nas :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 02, 2022 11:06 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Obrazek
Karteczka na miły dzień, nareszcie beż upałów.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 02, 2022 11:26 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Wczoraj koty zostały na cały dzień same :( Rano dostały większe śniadanie, suche jak zwykle cały czas dostępne w miskach, a następne mokre było dopiero na kolację. Dały radę, nie narzekały :)
My w tym czasie chodziliśmy po górach, a właściwie wchodziliśmy na jedną :wink: To był taki niespodziewany wyjazd, a takie są najlepsze. Kupiłam książkę - Gdzie w góry na weekend, o takich jednodniowych wypadach w Beskidy, które mamy dość blisko, opowiadałam mężowi o tym co przeczytałam i w czwartek wieczorem mąż oznajmił, że jutro rano jedziemy na Pilsko :D Wprawdzie ja na Pilsko ostatecznie nie weszłam, bo brakło mi kondycji , ale spędziłam przyjemne chwile na Hali Miziowej przy schronisku, na wysokosci 1330 m oczekując na męża, który wyżej poszedł sam. Ogólnie było super , ludzi prawie nie było, jak szliśmy na górę to przez prawie 3 godziny spotkaliśmy na szlaku może 10-12 osób, a w powrotnej drodze przez 2 godziny - 3 osoby i psa :) Na miejscu tłoku też nie było, nie to co w Tatrach. Nie wiem czy tam jest tak zawsze, bo właściwie Przełęcz Glinne, z której wyruszaliśmy jest dość oddalona od popularnych miejscowości w Beskidach, przy samej granicy ze Słowacją, czy dlatego, że to nie był weekend i dlatego ludzi było mniej, ale nam to pasowało.
Fotorelacji nie będzie, bo choć wzięłam ze sobą aparat, to nie wiem co mu się stało i odmówił robienia zdjęć :placz: Mam tylko kilka fotek zrobionych telefonem.
Obrazek

Obrazek
Żałuje bardzo ,że tak wyszło bo pogoda była piękna i widoczność z góry super.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 02, 2022 11:28 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Gosiagosia pisze:Obrazek
Karteczka na miły dzień, nareszcie beż upałów.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dziękuję :1luvu:

Dzień taki sobie, bo mam straszne zakwasy po wczorajszym dniu, kto to widział łazic cały dzień, bez przygotowania.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 02, 2022 11:32 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Na górze, pod schroniskiem dotrzymywał mi towarzystwa taki piękny ptaszek, podchodził całkiem blisko i się nie bał
Obrazek

Obrazek
to zięba
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 02, 2022 13:26 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

madrugada pisze:
Nul pisze:Moim się też nic nie chce… Feliś leży na prześcieradle (dobry powód, by prześcieradło było na wierzchu), mata chłodząca (taka bez żelu) wzbudza średnie zainteresowanie, Bajka chce spać w ogródku, za oknem Festiwal Kultury Żydowskiej oraz jedna wielka patelnia, burzy u nas nie było od kilku dni, może dzisiaj w nocy?


Ooo, mieszkasz na Kazimierzu? Przez lata jeździłam na FKŻ, ale to było w innym życiu :wink:

W innym życiu nawet „wolontariowałam” dla FKŻ :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11244
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 02, 2022 13:30 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:Wczoraj koty zostały na cały dzień same :( Rano dostały większe śniadanie, suche jak zwykle cały czas dostępne w miskach, a następne mokre było dopiero na kolację. Dały radę, nie narzekały :)
My w tym czasie chodziliśmy po górach, a właściwie wchodziliśmy na jedną :wink: To był taki niespodziewany wyjazd, a takie są najlepsze. Kupiłam książkę - Gdzie w góry na weekend, o takich jednodniowych wypadach w Beskidy, które mamy dość blisko, opowiadałam mężowi o tym co przeczytałam i w czwartek wieczorem mąż oznajmił, że jutro rano jedziemy na Pilsko :D Wprawdzie ja na Pilsko ostatecznie nie weszłam, bo brakło mi kondycji , ale spędziłam przyjemne chwile na Hali Miziowej przy schronisku, na wysokosci 1330 m oczekując na męża, który wyżej poszedł sam. Ogólnie było super , ludzi prawie nie było, jak szliśmy na górę to przez prawie 3 godziny spotkaliśmy na szlaku może 10-12 osób, a w powrotnej drodze przez 2 godziny - 3 osoby i psa :) Na miejscu tłoku też nie było, nie to co w Tatrach. Nie wiem czy tam jest tak zawsze, bo właściwie Przełęcz Glinne, z której wyruszaliśmy jest dość oddalona od popularnych miejscowości w Beskidach, przy samej granicy ze Słowacją, czy dlatego, że to nie był weekend i dlatego ludzi było mniej, ale nam to pasowało.
Fotorelacji nie będzie, bo choć wzięłam ze sobą aparat, to nie wiem co mu się stało i odmówił robienia zdjęć :placz: Mam tylko kilka fotek zrobionych telefonem.
Obrazek

Obrazek
Żałuje bardzo ,że tak wyszło bo pogoda była piękna i widoczność z góry super.

Ale fajna wycieczka :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11244
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 02, 2022 14:00 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Nul - może kiedyś otarłyśmy się o siebie przypadkiem.
mir.ka - zazdroszczę wycieczki.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7795
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 02, 2022 14:55 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Fajna wycieczka! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60405
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 308 gości