Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 19, 2022 11:15 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 19, 2022 14:11 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Marzenia11 pisze::ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 19, 2022 14:16 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:Niestety Elenka nadal nie chce jeść :( Wczoraj zjadła trochę gotowanego kurczaka, ale część zwróciła :( A jadła z takim apetytem. Od wczoraj często kaszle, a dzisiaj zauważyłam ,ze bardzo ciężko oddycha :( Nie pozostaje nic innego jak odwiedzić weta, jedziemy na 13.30, niech ją obejrzy i osłucha.
Tak to już jest jak jest kilka kotów, przyplącze się jakiś wirus i przechodzi z kota na kota :(
Rudzia i Daisy w miarę dobrze, tzn Daisy juz nie kicha, a Rudzia od czasu do czasu.

Mocno trzymam kciuki za zdrowie Elenki i reszty koteczkow też :ok: :ok:

Ja też! Niech się skończą te choroby! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60347
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 19, 2022 14:21 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Jesteśmy po wizycie, ale nie wiem co jest Elence, wet też nie wie, więc żeby mozna było postawic właściwą diagnozę kicia miała pobraną krew. Temperatury nie miała, wszystkie wcześniejsze objawy ustąpiły, ale ma przyspieszoną częstotliwość oddechów i oddycha tłocznią brzuszną. Dostała zastrzyk - Depo medrone i po powrocie do domu miała ochotę na jedzenie, kupiłam u weta jej ulubiona puszeczkę - filet z piersi kurczaka z Doliny Noteci i nawet ładnie zjadła. Wyniki badania krwi (profil geriatryczny + tarczyca) będą jutro i wet będzie dzwonił. Tak więc czekamy, nie mamy innego wyjścia, ale Elenka chyba troche lepiej się czuje, lezy na oknie i się myje.
Muszę jeszcze napisać ,ze Elenka dzielnie walczyła przy pobieraniu krwi, syczała i warczała, jeszcze takiej jej nie widzieliśmy :mrgreen:
Ostatnio edytowano Czw maja 19, 2022 14:24 przez mir.ka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 19, 2022 14:22 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

jolabuk5 pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:Niestety Elenka nadal nie chce jeść :( Wczoraj zjadła trochę gotowanego kurczaka, ale część zwróciła :( A jadła z takim apetytem. Od wczoraj często kaszle, a dzisiaj zauważyłam ,ze bardzo ciężko oddycha :( Nie pozostaje nic innego jak odwiedzić weta, jedziemy na 13.30, niech ją obejrzy i osłucha.
Tak to już jest jak jest kilka kotów, przyplącze się jakiś wirus i przechodzi z kota na kota :(
Rudzia i Daisy w miarę dobrze, tzn Daisy juz nie kicha, a Rudzia od czasu do czasu.

Mocno trzymam kciuki za zdrowie Elenki i reszty koteczkow też :ok: :ok:

Ja też! Niech się skończą te choroby! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


też bym chciała
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 19, 2022 14:24 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

mir.ka pisze:Jesteśmy po wizycie, ale nie wiem co jest Elence, wet też nie wie, więc żeby mozna było postawic właściwą diagnozę kicia miała pobraną krew. Temperatury nie miała, wszystkie wcześniejsze objawy ustąpiły, ale ma przyspieszoną częstotliwość oddechów i oddycha tłocznią brzuszną. Dostała zastrzyk - Depo medrone i po powrocie do domu miała ochotę na jedzenie, kupiłam u weta jej ulubiona puszeczkę - filet z piersi kurczaka z Doliny Noteci i nawet ładnie zjadła. Wyniki badania krwi (profil geriatryczny + tarczyca) będą jutro i wet będzie dzwonił. Tak więc czekamy, nie mamy innego wyjścia, ale Elenka chyba troche lepiej się czuje, lezy na oknie i się myje.

Brawo, Elenko! :1luvu: :ok:
A że walczyła przy pobieraniu krwi? Pewnie ma już dosyć wizyt u weta!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60347
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 19, 2022 14:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:Jesteśmy po wizycie, ale nie wiem co jest Elence, wet też nie wie, więc żeby mozna było postawic właściwą diagnozę kicia miała pobraną krew. Temperatury nie miała, wszystkie wcześniejsze objawy ustąpiły, ale ma przyspieszoną częstotliwość oddechów i oddycha tłocznią brzuszną. Dostała zastrzyk - Depo medrone i po powrocie do domu miała ochotę na jedzenie, kupiłam u weta jej ulubiona puszeczkę - filet z piersi kurczaka z Doliny Noteci i nawet ładnie zjadła. Wyniki badania krwi (profil geriatryczny + tarczyca) będą jutro i wet będzie dzwonił. Tak więc czekamy, nie mamy innego wyjścia, ale Elenka chyba troche lepiej się czuje, lezy na oknie i się myje.

Brawo, Elenko! :1luvu: :ok:
A że walczyła przy pobieraniu krwi? Pewnie ma już dosyć wizyt u weta!


na pewno tak, bo ona jest bojaźliwa, podczas drogi cały czas było tradycyjnie oj, oj, aj aj

nie wiem co będzie jutro jak już będą wyniki czy znowu nie będzie musiała jechać, ale raczej ją ominie zaplanowana na 25 wizyta
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 19, 2022 15:59 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Kciuki za cos łatwego do wyleczenia.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw maja 19, 2022 17:42 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Elenko, zdrowia Ci życzę. Nie choruj, maleńka! I się nie bój wetów, to dla Twojego dobra wszystko…
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 20, 2022 8:01 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

zuza pisze:Kciuki za cos łatwego do wyleczenia.


Dzisiaj cos powinno się wyjaśnić. Taka mam nadzieję.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 20, 2022 8:02 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Nul pisze:Elenko, zdrowia Ci życzę. Nie choruj, maleńka! I się nie bój wetów, to dla Twojego dobra wszystko…


Elenka nie tylko wetów się boi, ale też świata na zewnątrz domu, tylko w nim czuje się bezpiecznie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 20, 2022 8:05 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Elence apetyt wrócił, ale już tak miała, wizyta u weta, zastrzyk, kot je, po jakimś czasie brak apetytu i kaszel. Dzisiaj rano stawiła się w kuchni na śniadanie i ładnie zjadła. Zrobiłam jej fotki, zaraz wstawię.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 20, 2022 8:34 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Pyszne śniadanko :D
Tym razem Elenka jadła prawie nie wyjmując pysia z miseczki, choć często jada inaczej, wyjmuje po kawałku z miseczki i zjada poza nią
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 20, 2022 8:36 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

pozostałe kotki tez ładnie jadły
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 20, 2022 8:38 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 34

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, zuzia115 i 143 gości