Zostawić czy szukać domu? Dokocenie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 11, 2022 18:52 Re: Zostawić czy szukać domu? Dokocenie

jolabuk5 pisze:Może spróbuj znaleźć domek Hihiemu? On się chyba najlepiej będzie czuł jako jedynak, skoro goni wszystkie koty. Do tego jako miziak ma szansę podbić czyjeś serce.

To dobre spostrzezenie, to Biedron jest miziakiem, Hiti jak Kinia, da sie glaskac, kiedy on ma na to ochote. Oni oboje powinni byc w pojedynke. Boje sie, ze bedzie tesknil i bedzie mu smutno.

Kocia plazma

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Wto sty 01, 2019 0:24

Post » Pt lut 11, 2022 18:56 Re: Zostawić czy szukać domu? Dokocenie

czitka pisze:
mziel52 pisze:Dobre rady to jedno, a uczucia drugie. Ja nie potrafie oddac kota, zgarnietego z biedy na ulicy, ktory juz sie u mnie zadomowil. Koniecznie trzeba wyrozniac i dopieszczac rezydentke, mlodziez jeszcze moze poczekac na swoja kolej.

No właśnie, to jest bardzo trudne :( . Tak mam, zadomowił się Brat, Pasio i na swój sposób Mami. Wspaniałe, kochane koty. Ale widzę też jak bardzo to się odbiło na rezydentkach i czuję się po prostu winna, miały mieć spokojną, szczęśliwą starość, stało się dokładnie odwrotnie :( .
Pozostaje trzymać kciuki za Kinię, Hiti i Biedronka z nadzieją, że wszystko się ułoży :ok: :ok: :ok: !

Czuje jak Ty, mam poczucie winy, bo Kinia cierpi, widze to i wiem (bo mialam juz wiele tymczasowych kotow), ze jakby poszly do innego domu, to by byla szczesliwsza. Boje sie tylko czy jak je oddam, to czy chlopcy beda szczesliwi.

Kocia plazma

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Wto sty 01, 2019 0:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 91 gości