Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Bure czorty]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 17, 2022 21:06 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Barankowanie to u mnie specjalność Bratu i Pasia, oni nawet czasem tak z rozpędu i aż echo niesie po ulicy :ryk:
Natomiast wrócę do pawikowania śliną, które to według mnie ma związek z czesaniem. Moje wszystkie uwielbiają wszelkiego rodzaju zabiegi fryzjerskie, można do oporu i godzinami, kolejka się ustawia.
Ale nie czeszemy niestety, albowiem zauważyłam tak zwane bezpośrednie wynikanie zakłaczania i rzygania zawsze dnia następnego po czesaniu 8O . I to jakiego! Bo przy czesaniu wychodzi też pewna ilość podszerstka, której nie zbiera żadna szczotka i zostaje na kocie. I zaczyna się lizanie i lizanie, a efekt zawsze wiadomy, czasem nawet w postaci wielkiego dreda. Zwróć uwagę 8) .
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob wrz 17, 2022 22:25 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Ja wyczesuję, ale nie za dużo (mniej, niz koty by chciały) i jakoś nie zauważyłam związku z rzyganiem. Muszę poobserwować.

Dobrze, że Łapek chociaz z Kicią moze pobarankować :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 19, 2022 18:47 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Kupilem koto te takie sfalowane drapaki z tektury w ksztlacie prostokata. Kropek niezainteresowany, Kicia troche, Lapek zachwycony. Ma takie dwa, wyleguje na kazdym i zamienia je w strzepy drapiac na lezaco. Wytrzymuja gora miesiac. A teraz ciekawoskta - kupilem tez okragle tekturowe drapaki-legowiska. I jak wyzej - Kropek nie zainteresowany (za male?), Kicia troche, Lapek zachwycony. Ale - W OGOLE ich nie drapie. Za to stale tam spi. Odkad dostal taki, w ogole olal spanie na lozku, jak juz spi to tylko na nim, a raczej na nich, bo sa dwa.

Dziwne sa kocie gusta.

Generalnie Lapek jest "drapkiem". Jeszcze jak byl na wolnosci, zona zastanawiale sie ktory to kot non stop rozwala styropianowe wkladki, ktorymi wylozony jest domek dla bezdomniakow. Ewidentnie musial to byc Lapek, ktory uwielbia lezec i drapac podloze.

I taka tradycja - gdy idziemy spac, Drapek, znaczy Lapek, wylazi spod lozka, gdzie ma swoje legowisko i idzie na korytarz, gdzie wyglasza do swiata dwu-trzyminutowy dosc glosny monolog. Po czym wraca spac. Ciekawe na co narzeka, bo sadzac z tonacji to ma jakies uwagi krytyczne - do swiata? Do nas? I nie, nie idzie potem do kuwety. Wraca na legowisko albo idzie na dywanik do duzego pokoju, gdzie lubi spac Kicia.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 19, 2022 19:15 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Rzeczywiście ciekawe o czym on gada :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon wrz 19, 2022 20:30 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

I zrozum tu kota :D :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 22, 2022 12:53 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Mowilem, ze Lapek cos na lozku nie lezy, a tu wczoraj patrze - jest. I to nawet wlazl gdy ja lezalem i czytalem ksiazke. Lypnal, poszedl na druga strone, lezy, niby dupka do mnie ale co sie porusze do podnosi lepek i sprawdza czy go podstepnie nie chce poglaskac.
Przyszla zona, to lepek nadstawil, brzusio wywalil - glaszcz!!!
Tak, jej to wolno!
Dyskryminacja, psiakrew.
No i glaskala, a jemu ciagle bylo malo.
Ale jak sie chciala polozyc obok niego to zwatpil i sobie poszedl.

Cywilizuje sie koteł, niewątpliwie, niedługo będzie rok jak do nas zawitał, bo to było wieczorem 30.10.
Za kolejny rok moze juz beda z niego ludzie, znaczy kanapowe koty.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 22, 2022 15:07 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

No widzisz, a nasz Loro, od dziecka z ludźmi, jedynak, kochany - a jest kotem szesnastosekundowym. I nie lubi głaskania, ewentulanie trzy głaski po głowie. Na rece? Zapomnij. Na kolana? W życiu. Jedyne na co mogę liczyć, to to, że ze mną śpi. Nie narzekaj :D
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2744
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Nie wrz 25, 2022 11:27 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Śledzę :) Czytam i jestem zachwycona historią Łapka.
Śzczęście, nieodzowne w życiu, Łapek miał szczęście, tak jak wcześniej Kicia i Kropek.
I w ogóle wszystkie koty, którym ofiarowano dom i miłość
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 11:45 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

trudno mowic o szczesciu w wypadku kota z trzema lapami, ale staram mu sie jakos wynagrodzic to, co musialo to kocisko przechodzic. Nawet wole nie myslec czy to efekt wypadku, ludzkiego bestialstwa, czy wrodzona dysfunkcja. Tak czy inaczej co to musial przetrwac w swoim zyciu i jak sobie bezdomny kot z trzema lapami musial radzic. Do dzis nie wiem skad sie wzial na naszym podworku. Nie bylo go i nagle jest, wtedy tak z roczny/poltoraroczny, juz z ta lapka zdeformowana.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2022 11:46 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Najwazniejsze,że teraz jest zaopiekowany.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie wrz 25, 2022 11:47 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Wyglada na zadowolonego z obecnego zycia.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2022 11:58 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Trzyłapek, słowo klucz. Jeśli on nie jest farciarzem, to kto?
Owszem, spotkało go nieszczęście, owszem stracił łapkę. Ale nie mając łapki mógł nie znaleźć pomocy.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 12:24 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

To prawa, ze wzielismy go tylko dlatego, ze mial trzy lapki, inaczej zylby sobie nadal pod blokiem, dokarmiany, ale dziki. A tak zal mi bylo jak sobie kica miedzy samochodami. No i zwolnilo sie miejsce po Mopiku.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2022 12:28 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Najważniejsze, że on to zaakceptował. A śledząc jego losy tego się najbardziej bałam.
I widzisz, finał tej nieszczęśliwej historii jest stanowczo szczęśliwy :)

My też mamy miejscówkę, ale Justyn nie jest gotowy. Ja też nie wiem czy jestem
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 12:28 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Cóż, nic na siłę.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4383
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, zuza i 111 gości