Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Bure czorty]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 30, 2022 19:49 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Piękny był i pozostał taki :)

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw cze 30, 2022 22:46 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Super kociak, dobrze, że trafił na Was, a potem na swój nowy dom! :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60316
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 05, 2022 18:11 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Lapek lezy na balkonie.
Pomyslalem, ze mu sie nieco podlize. Wzialem zgrzeblo, ide i palcem zachecajaco skrobie po zgrzeble.
Lapek na moj widok wielkie oczy i chodu z balkonu.
No, masz.
Ale jak juz jestem na balkonie, to chociaz swiezym powietrzem pooddycham.
Oddycham i skrobie palcem po zgrzeble.
I faktycznie, podzialalo.
Przyszedl Kropek. Z mina "no to czesz".
No to czesze.
Po chwili widze ze w drzwiach balkonu widac pol bialoburej mordy.
Potem cala morde.
Czesze.
WIdze, doslownie widze, jak w rozumku Lapka trwa intensywne przetwarzanie danych.
W koncu decyzja podjeta.
"To ja tez chce".
Na szczescie Kropek mial juz dosc.
Czesze Lapka.
Podoba mu sie.
Przez chwilke. Potem ma dosc i ucieka, ale niezbyt szybko.
Siedze. Skrobie palcem po zgrzeble.
Lapek wraca.
I tak trzy razy.
Potem uwalil sie niecale pol metra ode mnie i spokojnie sobie lezal z podwinietymi lapkami, popatrujac nawet dosc zyczliwie.
Chyba jednak zapunktowalem.

PS> Massimo przeprowadze przyjal zupelnie na luzie, tzn. na nowym domu czuje sie jak w starym. Tym bardziej, ze tez ma tam kota-sasiada. Na razie sa na etapie wzajemnego ofukiwania sie na odleglosc na korytarzu.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 05, 2022 18:55 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Jak to ładnie opisane :1luvu: !
Łapek już Cię bardzo kocha, tylko na razie się trochę wstydzi tak to obwieścić wprost, jeszcze chwila a rzuci Ci się w ramiona. Zrobi to z zaskoczenia :P .
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto lip 05, 2022 22:49 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Wlasnie Lapek zapedzil Kropka w kat pokoju i ma mu cos za zle, co mu dosc rozwlekle i jekliwie klaruje.
Wczesniej przy miskach Kropek dal mu po lbie, bo Lapek chcial jesc z miseczki, z ktorej on tez chcial. Lapek to przyjal z pokora.

I zrozum te uklady.

W kazdym razie wkroczylem jako sily pokojowe, tzn. poslalem kazdego do innego pokoju i spokoj.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 05, 2022 23:00 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Siły pokojowe :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60316
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 06, 2022 12:58 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

:ryk:
jolabuk5 pisze:Siły pokojowe :D
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Śro lip 06, 2022 13:05 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Zadziałałeś jak kot alfa ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie lip 10, 2022 21:23 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Łapek jest czeszoholikiem.
Leci natychmiast gdy słyszy zgrzebło.
Dzisiaj czesałem go na dwie ręce (Kropek sobie odpuścił, bo chyba się wkurzył tym jak lapek się kręcił dookoła) i kotek byl przeszczesliwy, pozwalal sie glaskac i wogole.
A wczesniej sie z Kicia barankowal. Nie jestem przyzwyczajony do takich kocich karesow, bo ani Mopik ani Kropek nigdy zadnego baranka z innym kotem nie strzelili. wiec zawsze patrze z rozczuleniem.

Od kilku dni mieszka z nami tesciowa, bo miala rozmaite problemy zdrotowne. Kropkowi to obojetne, Kicia jka wszystkich traktuje ja z nieufnoscia, a Lapek z jednej strony spedza wiekszosc dnia pod szafa (czego zwykle nie robi) wylazac dopiero wieczorem (no, pare razy na balkon sie przemknal). Ale z drugiej juz pierwszego dnia podszedl do niej i dal sie przez chwilke glaskac, dopoki nie uznal, ze ma dosc. I tak sobie mysle czy to, ze do mnie mial duzo dluzej i glebiej trawajacy okres karencji nie jest zwiazany z tym, co mu sie przydarzylo w te lapke. Czyli czy jakis skurwiel go nie skrzywdzil. Bo z kobietami jakos Lapek szybko sie zaprzyjaznia - wzglednie szybko - a ze mna mial spory problem przeciez, choc przeciez nie robilem niczego, co by go moglo niepokoic.

Nawet wole nie myslec, co moglo to kocisko przejsc.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 11, 2022 1:16 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Kochany Łatek, tym bardziej trzeba cenić, że jednak się z Tobą zaprzyjaźnił.
Fajnie, że tak lubi czesanie :ok: :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60316
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 13, 2022 8:10 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Nie da się wyczesac Kropka zeby nie przylecial Lapek, siadal odwrocony dupka do czeszacego i czekal, co jakis czas odwracajac lepek i patrzac ponaglajaco.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 13, 2022 8:35 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Lifter pisze:Nie da się wyczesac Kropka zeby nie przylecial Lapek, siadal odwrocony dupka do czeszacego i czekal, co jakis czas odwracajac lepek i patrzac ponaglajaco.

Też mam takich "ponaglaczy" :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60316
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 13, 2022 9:58 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Wojtek

 
Posty: 27347
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro lip 13, 2022 10:43 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Wojtek, nie strasz Liftera ! :D
Są koty, które uwielbiają czesanie (u mnie WSZYSTKIE cztery) :? Nawet Mumiś, który nie lubi głaskania, no, chyba że głaszczę szczotką :D . I Drops, którego można miziać oprócz końcówki kadłuba a szczotką można wszędzie (podejrzewam bul kręgosłupa lędźwiowego bo ma ta tam nieprawidłowości anatomiczne). Szczotka nie boli :D
Co do preferencji (płciowej :wink: ) niekoniecznie skrzywdził go facet. Moja Ruzia [*] duuużo wcześniej zaakceptowała facetów niż baby. Lepszy był kominiarz, który przychodził raz w roku niż moja mama, częsty gość. Nawet "dzika" Amorka nadstawia się do mizianek mojemu gościowi płci męskiej :( a przed babami ucieka :D .
Najważniejsze, że postępy robicie błyskawiczne :wink:
Ale się Wyjątkowi odało :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 13, 2022 10:55 Re: Kropek, Kicia i (trzy)Łapek cz.2 [Massimo się wyprowadza

Żeby skomplikować - Romeo, skrzywdzony przez babę... Kobiet boi się panicznie, ale mężczyzn boi się panicznie bardziej. W sensie kobietę może obserwować np. spod fotela, przy mężczyźnie znika absolutnie :roll:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, jolabuk5, Silverblue i 161 gości