Biały kot niesłyszący

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 28, 2021 21:45 Biały kot niesłyszący

Kto ma niech powie jak sobie radzi z takim kotem
Ciekawe strony o kotach - sizar

sizar

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Sob lis 27, 2021 16:33

Post » Nie lis 28, 2021 22:11 Re: Biały kot niesłyszący

Karmić minimum 2 raz dziennie, raz dziennie sprzątać kuwetę, raz do roku zrobić przegląd u weta. Głaskać wg. żądań :lol: .

A tak na poważnie to może napisz z czym konkretnie masz problem? Będzie większa szansa, że ktoś udzieli sensownej odpowiedzi :wink:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pon lis 29, 2021 2:48 Re: Biały kot niesłyszący

Nie może być wychodzący, trzeba też uważać, żeby nie wydostał się w mieszkania przypadkiem (przez drzwi), osiatkować okno i - jeśli jest - balkon. Bo na zewnątrz taki kot jest narażony na większe niebezpieczeństwo - nie usłyszy samochodu, czy atakującego psa, nie usłyszy też wołania opiekuna.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 29, 2021 10:56 Re: Biały kot niesłyszący

Sierra pisze:Karmić minimum 2 raz dziennie, raz dziennie sprzątać kuwetę, raz do roku zrobić przegląd u weta. Głaskać wg. żądań :lol: .

A tak na poważnie to może napisz z czym konkretnie masz problem? Będzie większa szansa, że ktoś udzieli sensownej odpowiedzi :wink:


haha dobre, nie no a tak na poważnie, ale jak zyć z takim kotem, on nic nie słyszy, jeździ na odkurzaczu, nie słyszy jak go wołam :D
Ciekawe strony o kotach - sizar

sizar

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Sob lis 27, 2021 16:33

Post » Pon lis 29, 2021 10:59 Re: Biały kot niesłyszący

jolabuk5 pisze:Nie może być wychodzący, trzeba też uważać, żeby nie wydostał się w mieszkania przypadkiem (przez drzwi), osiatkować okno i - jeśli jest - balkon. Bo na zewnątrz taki kot jest narażony na większe niebezpieczeństwo - nie usłyszy samochodu, czy atakującego psa, nie usłyszy też wołania opiekuna.


właśnie nie miałem osiatkowanego balkonu i skoczyła z trzeciego piętra 8O
dwa tygodnie jej nie było, aż pewnego dnia usłyszałem jej darcie przez okno i została uratowana 8)

Ja np porozumiewam się z nią tupaniem, albo macham ręką i wyobraźcie sobie że działa, nauczyła się.

Może macie jeszcze jakieś swoje patenty na takiego kota?
Ciekawe strony o kotach - sizar

sizar

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Sob lis 27, 2021 16:33

Post » Pon lis 29, 2021 21:51 Re: Biały kot niesłyszący

Kiedyś na forum był już biały głuchy kotek, chyba Kropek. Ale już dawno tej forumowiczni nie było.

korbacz9

 
Posty: 625
Od: Czw maja 31, 2012 20:38

Post » Pon lis 29, 2021 23:18 Re: Biały kot niesłyszący

sizar pisze:
jolabuk5 pisze:Nie może być wychodzący, trzeba też uważać, żeby nie wydostał się w mieszkania przypadkiem (przez drzwi), osiatkować okno i - jeśli jest - balkon. Bo na zewnątrz taki kot jest narażony na większe niebezpieczeństwo - nie usłyszy samochodu, czy atakującego psa, nie usłyszy też wołania opiekuna.


właśnie nie miałem osiatkowanego balkonu i skoczyła z trzeciego piętra 8O
dwa tygodnie jej nie było, aż pewnego dnia usłyszałem jej darcie przez okno i została uratowana 8)

Ja np porozumiewam się z nią tupaniem, albo macham ręką i wyobraźcie sobie że działa, nauczyła się.

Może macie jeszcze jakieś swoje patenty na takiego kota?

No to mam nadzieję że teraz balkon masz już osiatkowany. Bo następnego upadku z 3 piętra kot może nie przeżyć.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 30, 2021 23:42 Re: Biały kot niesłyszący

korbacz9 pisze:Kiedyś na forum był już biały głuchy kotek, chyba Kropek. Ale już dawno tej forumowiczni nie było.

Korek, tu jego wątek: viewtopic.php?f=1&t=186157

Solidnie zabezpieczyć okna i balkon, to podstawa!
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, MaryLux i 92 gości