Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Zazulka [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 09, 2022 18:59 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MB&Ofelia pisze:Mi by się przydał porządny masaż nogi. Ofelia dzisiaj trochę mnie wymasowała i wyleżała. Czarnidełko wieczorami robi co może, tylko jak wytłumaczyć głupiątku mojemu kochanemu, że udeptuje nie tą nogę co trzeba?

Kiedyś pan osteopata na wieść, że mnie boli noga, masował mi głowę. Może że Ofelia wie, co robi, tzn. na pewno wie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 09, 2022 19:03 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MalgWroclaw pisze:
MB&Ofelia pisze:Mi by się przydał porządny masaż nogi. Ofelia dzisiaj trochę mnie wymasowała i wyleżała. Czarnidełko wieczorami robi co może, tylko jak wytłumaczyć głupiątku mojemu kochanemu, że udeptuje nie tą nogę co trzeba?

Kiedyś pan osteopata na wieść, że mnie boli noga, masował mi głowę. Może że Ofelia wie, co robi, tzn. na pewno wie.

A może posmaruj tę zdrową nogę jakąś maścią - wtedy Czarnidełko wybierze drugą, czyli chorą. :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 09, 2022 19:40 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

jolabuk5 pisze:
MalgWroclaw pisze:
MB&Ofelia pisze:Mi by się przydał porządny masaż nogi. Ofelia dzisiaj trochę mnie wymasowała i wyleżała. Czarnidełko wieczorami robi co może, tylko jak wytłumaczyć głupiątku mojemu kochanemu, że udeptuje nie tą nogę co trzeba?

Kiedyś pan osteopata na wieść, że mnie boli noga, masował mi głowę. Może że Ofelia wie, co robi, tzn. na pewno wie.

A może posmaruj tę zdrową nogę jakąś maścią - wtedy Czarnidełko wybierze drugą, czyli chorą. :wink:

Hmmm, rzecz do przemyślenia! :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie paź 09, 2022 21:15 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MB&Ofelia pisze:Zunia. Niedobrze że twoja Duża jezd sztywmna. Może czeba ją rozłapciować? Takowy koci masaż z pazurkoterapią dobrze robi człowiekom.
Książniczka Ofelja

Rozłapciujesz mnie, kochanie?

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 10, 2022 6:53 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Miau, traumatyczny zastrzyk: ganianie, syczenie, gryzienie, drapanie :cry: dwie dawki zmarnowane bo nieudane, dopiero trzecia w całości w kocie = 100 zł poszło (3 x po 35zł za sztukę) kot trzy razy pokłuty. A ile duża się zryczała. Wczoraj miauczałam w kuwecie i kupa była słaba. Duża ma mnie dość. I swojej beznadziejnej egzystencji. A w pracy od dziś zakaz wychodzenia w ciągu dnia pracy bodajby umierał ktoś bliski też nie wolno wyjść dopóki nie rozliczy finansowo wszystkich wniosków. Duża nienawidzi swojej pracy. Z całego serca. Nie pierwszy raz.
Z.

Anna2016

 
Posty: 10479
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon paź 10, 2022 7:37 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Miau, traumatyczny zastrzyk: ganianie, syczenie, gryzienie, drapanie :cry: dwie dawki zmarnowane bo nieudane, dopiero trzecia w całości w kocie = 100 zł poszło (3 x po 35zł za sztukę) kot trzy razy pokłuty. A ile duża się zryczała. Wczoraj miauczałam w kuwecie i kupa była słaba. Duża ma mnie dość. I swojej beznadziejnej egzystencji. A w pracy od dziś zakaz wychodzenia w ciągu dnia pracy bodajby umierał ktoś bliski też nie wolno wyjść dopóki nie rozliczy finansowo wszystkich wniosków. Duża nienawidzi swojej pracy. Z całego serca. Nie pierwszy raz.
Z.

A jakaś inna praca?

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 10, 2022 8:20 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 10, 2022 8:22 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Miau, traumatyczny zastrzyk: ganianie, syczenie, gryzienie, drapanie :cry: dwie dawki zmarnowane bo nieudane, dopiero trzecia w całości w kocie = 100 zł poszło (3 x po 35zł za sztukę) kot trzy razy pokłuty. A ile duża się zryczała. Wczoraj miauczałam w kuwecie i kupa była słaba. Duża ma mnie dość. I swojej beznadziejnej egzystencji. A w pracy od dziś zakaz wychodzenia w ciągu dnia pracy bodajby umierał ktoś bliski też nie wolno wyjść dopóki nie rozliczy finansowo wszystkich wniosków. Duża nienawidzi swojej pracy. Z całego serca. Nie pierwszy raz.
Z.

Zmienić pracę :ok:
A ty Zuziu daj Dużej robić zastrzyki i bądź dzielną koteczka. :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 10, 2022 8:37 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Miau, traumatyczny zastrzyk: ganianie, syczenie, gryzienie, drapanie :cry: dwie dawki zmarnowane bo nieudane, dopiero trzecia w całości w kocie = 100 zł poszło (3 x po 35zł za sztukę) kot trzy razy pokłuty. A ile duża się zryczała. Wczoraj miauczałam w kuwecie i kupa była słaba. Duża ma mnie dość. I swojej beznadziejnej egzystencji. A w pracy od dziś zakaz wychodzenia w ciągu dnia pracy bodajby umierał ktoś bliski też nie wolno wyjść dopóki nie rozliczy finansowo wszystkich wniosków. Duża nienawidzi swojej pracy. Z całego serca. Nie pierwszy raz.
Z.

Czasem się tak źle zacznie, ale potem będzie lepiej. Też nie zawsze mi się zastrzyki udają...
A w pracy to tak już na zawsze z tym wychodzeniem, czy na jakiś czas? Bo przecież ludzie mają różne sytuacje. Czasem trzeba wyjść z pracy!
Dla Was :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 10, 2022 8:55 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Zmienić pracę łatwo pisać
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon paź 10, 2022 9:18 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MalgWroclaw pisze:Zmienić pracę łatwo pisać

Tak, to nie jest proste. :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 10, 2022 9:19 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Gosiagosia pisze:Obrazek

Dzięki, Gosiu! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 10, 2022 16:50 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Zunia. Niedobrze że twoja Duża jezd sztywmna. Może czeba ją rozłapciować? Takowy koci masaż z pazurkoterapią dobrze robi człowiekom.
Książniczka Ofelja

Rozłapciujesz mnie, kochanie?

Ciocia MaryLux. Nie rozłapciuję cię bo jezdę rekąwalescętką i nie mogę się zmęczać. Ale może Mała Ciorna by cię rozłapciowała bo ona lubi łapciować. Ino że ona się boja człowieków, to nie wię, czy jak do nas przylecisz kotolotę to nie ucieknie w mysiową dziurę.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon paź 10, 2022 17:14 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Zunia. Niedobrze że twoja Duża jezd sztywmna. Może czeba ją rozłapciować? Takowy koci masaż z pazurkoterapią dobrze robi człowiekom.
Książniczka Ofelja

Rozłapciujesz mnie, kochanie?

Ciocia MaryLux. Nie rozłapciuję cię bo jezdę rekąwalescętką i nie mogę się zmęczać. Ale może Mała Ciorna by cię rozłapciowała bo ona lubi łapciować. Ino że ona się boja człowieków, to nie wię, czy jak do nas przylecisz kotolotę to nie ucieknie w mysiową dziurę.
Książniczka Ofelja

Czujesz się jeszcze słabo, Księżniczko? Bo leczenie chyba już skończyłaś?

W niedzielę w ramach dostarczania sobie przyjemności obejrzałam Garfielda2. Lubię tego kociego sybarytę :D
Tylko czemu większość filmów o zwierzetach łączy się z obowiązkowymi scenami kompletnego zniszczenia? :wink:

Wszystkim życzę miłego tygodnia :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 10, 2022 17:29 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Ciocia jolabuk5. Ja się jeszcze rekąwalescętuję i Duża mię sypie do amciu cosik na lepsiejsze strawnienie. I jeszcze długo mam się tak rekawalescętować. Ale najgorsiejsza jezd djeta! W szafku są mniamuśności, ja wię że są, ale Duża mię ich nie daje! :placz: I jak ja mam nabrać kociałka przed zimą? :placz:
Książniczka Ofelja


Póki co to zakończyliśmy tylko leczenie uszu u obu pannic. Leczenie Ofelkowej trzustki trochę potrwa. Jeszcze ze 2 miesiące diety lekkostrawnej i dodawania amylactivu do jedzonka, a potem badania kontrolne. Na szczęście dosypka do miski Ofelii nie przeszkadza. Znacznie gorsza jest dieta - parę dni temu musiałam tłumaczyć kotu, że tym razem nie dostanie fasolki szparagowej :cry:
Duża
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 324 gości