Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Zazulka [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 05, 2022 0:03 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MalgWroclaw pisze:Dobrej nocy Ciociu i Zuniu
:1luvu:
Kubuś

I Wam też dobranoc :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 05, 2022 0:14 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Miau Ciociu pibon mniaaaammmmm :ok:
Miau Sabciu, dziękuję że pytasz, kupki robie ładne, tylko 2 razy była brzydka , a tak to na 4 - 5. Zastrzyk dostaje co 2 dni, czasem co 3 dni. Łapanie sioona badanie w połowie lipca. Duża zapomina sprawdzać paskiem....... mniej jem I schudłam troche. Futerko zaczyna odrastać na brzuszku :)))))
A Lateczka raczej stabilnie,dostaje hepatiale twistoff, 1/3 kapsulki probiotyku (tego co i ja dostaje) czasem szczyptę smecty co wieczór i rano duża musi najpierw Lateczke - senioreczke wygłaszać po łebku i chudych pleckach a potem jedzonko. Duża korzysta żeby Latke oswajać - to może kiedyś być bardzo potrzebne....
I tak jakoś żyjemy. Duża często placze. O - dziś nie płakała.... ;)
Miaudobranoc
Zazulka
.

Zuniu, to dobre wiadomości. Warto byłoby sprawdzić ten cukier w moczu, ale skoro zdrowie dopisuje, to najważniejsze. Jeśli mniej jesz, to naturalne, że schudłaś. Fajnie, że brzuś zarasta, żeby miał footerko przed zimą. Madrze robi Duża, ze oswaja Łatkę. Trzymamy kciuki, żeby ta stabilna sytuacja trwała jak najdłużej.
Aniu, a Ty nie płacz, szkoda łez na głupstwa i glupich ludzi. Chyba już niedługo będziesz miała urlop? :1luvu: Może zrobisz wycieczkę nad morze, tak jak lubisz? I będziesz miaławięcej czasu dla Zuni i Łatki :201461
Kochamy Was :1luvu:
Dobrej nocy :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 05, 2022 6:53 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Miau, dziękujemy, my też Was kochamy i życzymy zdrowia, smacznego jedzonka, ciekawych lektur, i miłego dnia :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Urlop pod koniec lipca, 3 tygodnie (dawno tyle nie brałam na raz) ale już teraz jest trochę lżej mimo sprawdzania egzaminów i prac studentów.
Miaups: może dlatego futerko w końcu zaczyna odrastać że już nie dostaję sterydu?
Ostatnio edytowano Wto lip 05, 2022 9:40 przez Anna2016, łącznie edytowano 1 raz

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto lip 05, 2022 6:54 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MalgWroclaw pisze:Dobrej nocy Ciociu i Zuniu
:1luvu:
Kubuś


kochany Kubulku, ciocia o Tobie pamięta, tak bardzo by chciała żebyś Ty czuł się dobrze

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto lip 05, 2022 16:18 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Miau, dziękujemy, my też Was kochamy i życzymy zdrowia, smacznego jedzonka, ciekawych lektur, i miłego dnia :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Urlop pod koniec lipca, 3 tygodnie (dawno tyle nie brałam na raz) ale już teraz jest trochę lżej mimo sprawdzania egzaminów i prac studentów.
Miaups: może dlatego futerko w końcu zaczyna odrastać że już nie dostaję sterydu?

Może rzeczywiście futerko reaguje na brak sterydu i w ogóle na taki trochę "powrót do normalności"? Oby!
Koniec lipca to jeszcze długo, ale jakaś perspektywa jest! :1luvu: :ok:
Też życzymy miłego popołudnia :201461 :201461 :201461
U nas spokój. Sabcia je głównie mięso (mielonego kurczaka) - dobrze, ale trochę jednostronnie. Dotąd uzupełniała to suchym, teraz nagle suche jej nie smakuje, pasty też nie. Dziś polizała trochę mokrego, dobre i to.
Poza tym kotom zasmakowała nowa karma gourmeta - Gourmet Gold Souce Delight. https://kelpi.pl/gourmet-gold-sauce-del ... a-85g.html
Nawet superwybredna Sabcia raczy ją lizać. :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 05, 2022 16:56 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Dobrze, że Sabulka jako-tako :1luvu: :ok: głaski dla Sabciu i reszty Stadka.
Szkoda, że mieszkam tak daleko....
Z powodu Zuzi nigdzie na noc nie wyjeżdżam, musi dostawa leki i więcej niż 8-10 godzin nie chcę żeby sama zostawała, tym bardziej że teraz, jak nie ma sterydu to apetytu też nie ma i wszystko suche które jej zostawiam jak idę do pracy jest nietknięte jak wracam z pracy. Mokrego już nie zostawiam bo i taka sama z siebie go nie zje, więc się psuje (a jest gorąco) - wiec go szkoda, troszkę w nią wcisnę może z łyżeczkę - dwie jak wrócę z pracy. I tak to wygląda.... :( ogólnie smutno i samotnie

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto lip 05, 2022 17:02 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Aniu, ja stawiam mokre kotom na plaski, zamrozony wklad chlodzaca oraz do automatu (automat ma wkladke chlodzaca, to jest taki co sie otwiera wtedy, gdy chcemy). Moze takie wyjscie by u Zuzi zdalo egzamin, zeby jadla cos. Ale ona pewno spi caly ten czas jak Cie nie ma.
U mnie koty teraz przez upaly bardzo malo jedza i tego lanczu prawie nie ruszaja, wiec coraz mniej tak im zostawiam. Potem reszte dostaje szop, oprocz kawalkow miesa.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto lip 05, 2022 17:54 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Ja też nigdzie nie wyjeżdżam, nie tylko z powodu kotów. Ale ja tak lubię :wink:
A Ty, Aneczko, pojedziesz choć ta kilka godzin gdzieś na łono natury i od razu poczujesz się lepiej. :1luvu: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 05, 2022 19:09 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Dziękuję pibon :1luvu: Zuźka nie zje i tak, bo nie ma apetytu. Gdyby mnie w domu nie było 24 godziny to by nic nie zjadła, no - może kilka chrupek, ale dosłownie kilka :( ona chyba chce umrzeć z głodu :(
Jolu ja się obawiam, że dwa czy trzy tygodnie bez prawie żadnego kontaktu z ludźmi da mi mocno w kość. Urlop fajny, ale jak przez całe dnie nie ma się do kogo odzwać.....to już niefajny.....(nie wspomnę o zagadaniu do pani w sklepie, bo to żadne gadanie...). Na urlop czekam, ale jak już on jest to nie koniecznie jest fajnie :(

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto lip 05, 2022 20:03 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Moze na czas urlopu sobie wymysl jakies zajecia, np pochodz na grupowe zajecia ruchowe codziennie? Jakas yoga, pilates, cos w tym stylu? Albo cos innego, co Cie interesuje a nie masz czasu gdy pracujesz.
Ja tak mialam tylko w druga strone jak pracowalam w obsludze klienta w miejscu, gdzie nie bylo czasu isc do toalety. Jak przyszedl czas urlopu to nie chcialam nikogo widziec na oczy...
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto lip 05, 2022 20:21 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Dziękuję pibon :1luvu: Zuźka nie zje i tak, bo nie ma apetytu. Gdyby mnie w domu nie było 24 godziny to by nic nie zjadła, no - może kilka chrupek, ale dosłownie kilka :( ona chyba chce umrzeć z głodu :(
Jolu ja się obawiam, że dwa czy trzy tygodnie bez prawie żadnego kontaktu z ludźmi da mi mocno w kość. Urlop fajny, ale jak przez całe dnie nie ma się do kogo odzwać.....to już niefajny.....(nie wspomnę o zagadaniu do pani w sklepie, bo to żadne gadanie...). Na urlop czekam, ale jak już on jest to nie koniecznie jest fajnie :(


Aniu, zawsze możesz pogadać z nami, jesteśmy z Tobą wirtualnie i mentalnie :ok: :ok: Czasem odpoczynek od ludzi może wyjść na dobre :) Ale ja to jestem introwertyczką i nie potrzebuję wielkiego kontaktu z ludźmi.
Może posłuchaj pibon, dobrze radzi.
Przykro nam, że Zunia nie ma apetytu :( Może jakieś lekarstwo na poprawę apetytu by pomogło?
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7428
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 05, 2022 23:11 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Aniu, pibon dobrze radzi. Poza tym zawsze możesz tu napisać, albo zadzwonić. Internet dla wielu ludzi, w tym dla mnie, jest takim substytutem (bardzo wygodnym) kontaktów face to face. Tylko że ja, jak madrugada - nie muszę mieć osobistego kontaktu z ludźmi. Ale rozumiem, że można czuć inaczej. Wtedy rzeczywiście przydałyby się jakieś zajęcia. A może zaplanuj wielkie porządki w domu? Tylko co to za urlop - porządkowanie... :wink:
Z apetytem u moich kotów też bywa różnie. Steryd stymuluje apetyt, jak go Zuni odstawiłyście, to nie dziw, że mało je.
Dobrej nocy :201461 :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 05, 2022 23:14 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

jolabuk5 pisze:Aniu, pibon dobrze radzi. Poza tym zawsze możesz tu napisać, albo zadzwonić. Internet dla wielu ludzi, w tym dla mnie, jest takim substytutem (bardzo wygodnym) kontaktów face to face. Tylko że ja, jak madrugada - nie muszę mieć osobistego kontaktu z ludźmi. Ale rozumiem, że można czuć inaczej. Wtedy rzeczywiście przydałyby się jakieś zajęcia. A może zaplanuj wielkie porządki w domu? Tylko co to za urlop - porządkowanie... :wink:
Z apetytem u moich kotów też bywa różnie. Steryd stymuluje apetyt, jak go Zuni odstawiłyście, to nie dziw, że mało je.
Dobrej nocy :201461 :1luvu:


Jolu :ok:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7428
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 05, 2022 23:16 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

madrugada pisze:
jolabuk5 pisze:Aniu, pibon dobrze radzi. Poza tym zawsze możesz tu napisać, albo zadzwonić. Internet dla wielu ludzi, w tym dla mnie, jest takim substytutem (bardzo wygodnym) kontaktów face to face. Tylko że ja, jak madrugada - nie muszę mieć osobistego kontaktu z ludźmi. Ale rozumiem, że można czuć inaczej. Wtedy rzeczywiście przydałyby się jakieś zajęcia. A może zaplanuj wielkie porządki w domu? Tylko co to za urlop - porządkowanie... :wink:
Z apetytem u moich kotów też bywa różnie. Steryd stymuluje apetyt, jak go Zuni odstawiłyście, to nie dziw, że mało je.
Dobrej nocy :201461 :1luvu:


Jolu :ok:

:D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 06, 2022 6:37 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Dziękuję, pisałam, ale gdzieś wcięło to co napisałam.
Dla odmiany dziś rano i wczoraj wieczorem Łatka tylko skubnęła, kupiłam je kilka droższych saszetek a ona tylko skub - i koniec - i biegnie za mną jak odchodzę - jak wracam to nie chce zjeść, - jak odchodzę to biegnie za mną - i tak w kółko.
Zuzka rano zjadła 20 chrupek. Będę liczyć ile chrupek zjada.
Dobrego dnia :P

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Carmen201, Marmotka, Silverblue i 131 gości