Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Zazulka [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 15, 2022 17:34 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

jolabuk5 pisze:
MB&Ofelia pisze:Anna2016 - ja i tak podziwiam, że potrafisz dać kotu kuja. Ja nie potrafię. Pewnie gdyby od tego zależało kocie życie, to bym kujnęła, ale zaraz potem trzeba by mnie było cucić :strach: O ile Ofelia by mnie nie zamordowała :strach:

Gdybyś kujnęła krótką igłą, a sam zastrzyk nie byłby bolesny, to Księżniczka nawet by nie zauważyła! :D

Ekhm, najpierw trzeba by ją było przytrzymać do zastrzyku, a to już może wywołać koci wściek. Później rozgarnąć półdługie futerko - kolejny stres, ludzki i koci i pierwszy moment braku trzeciej ręki. Pytanie czy wogóle by doszło do kuja.
Z Czarnidełkiem by było łatwiej, zamknięta pod prysznicem by udawała że jej nie ma. Ale na jej lament by przybiegła Ofelia, na ratunek oczywiście, z zębami i pazurami oczywiście :strach: :strach: :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sie 15, 2022 20:32 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MB&Ofelia pisze:
jolabuk5 pisze:
MB&Ofelia pisze:Anna2016 - ja i tak podziwiam, że potrafisz dać kotu kuja. Ja nie potrafię. Pewnie gdyby od tego zależało kocie życie, to bym kujnęła, ale zaraz potem trzeba by mnie było cucić :strach: O ile Ofelia by mnie nie zamordowała :strach:

Gdybyś kujnęła krótką igłą, a sam zastrzyk nie byłby bolesny, to Księżniczka nawet by nie zauważyła! :D

Ekhm, najpierw trzeba by ją było przytrzymać do zastrzyku, a to już może wywołać koci wściek. Później rozgarnąć półdługie futerko - kolejny stres, ludzki i koci i pierwszy moment braku trzeciej ręki. Pytanie czy wogóle by doszło do kuja.
Z Czarnidełkiem by było łatwiej, zamknięta pod prysznicem by udawała że jej nie ma. Ale na jej lament by przybiegła Ofelia, na ratunek oczywiście, z zębami i pazurami oczywiście :strach: :strach: :strach:

Hmmmm... No cóż, Ty lepiej znasz swoje Koty :D
Też mam taką agentkę, która na sam widok strzykawki ucieka i nie da się złapać...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 15, 2022 20:56 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

pibon pisze:Melduje sie :) wszystko dobrze ale mam ostatnio malo czasu ale czytam troszke. Napisze wiecej wkrotce

Uff, dobrze, że jesteś

MaryLux

 
Posty: 159629
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 16, 2022 6:52 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Miau Ciociu pibon, dobrze że jesteś
Miau, dziękujemy, jestem podziurkowana jak sitko :? dziś dzień bez zastrzyku, zrobiłam ładna qpke :)
A Łateczka ostatnio śpi przy krzakach, na trawniku od strony ogródka i duża dwa razy jak niosła jej jedzonko to podeszła blisko a Łatka nie słyszała....To trochę niebezpieczne. Migusia na starsze lata też tak miała....A potem zrywała się na równe łapki jak się zorientowała że do niej ktos blisko podszedł. .
Miłego dnia!
Zunia

Anna2016

 
Posty: 10442
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sie 16, 2022 7:35 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Biedna Łateczka

MaryLux

 
Posty: 159629
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 16, 2022 7:47 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

No....taka już starenka jest....ma około 17 lat. Na szczęście jak teraz daje jej Hepatiale i odrobinę probiotyku od Zuzi i trochę smecty czasem to ma lepszy apetyt I ciut się zaokrągliła. Dobrze przed zimą.

Anna2016

 
Posty: 10442
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sie 16, 2022 8:03 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Miau Ciociu pibon, dobrze że jesteś
Miau, dziękujemy, jestem podziurkowana jak sitko :? dziś dzień bez zastrzyku, zrobiłam ładna qpke :)
A Łateczka ostatnio śpi przy krzakach, na trawniku od strony ogródka i duża dwa razy jak niosła jej jedzonko to podeszła blisko a Łatka nie słyszała....To trochę niebezpieczne. Migusia na starsze lata też tak miała....A potem zrywała się na równe łapki jak się zorientowała że do niej ktos blisko podszedł. .
Miłego dnia!
Zunia

Brawo Zuniu, kupka jest bardzo ważna! Miłego dnia bezzastrzykowego! :201461
Łateczka....Kochana staruszka, 17 lat na kota wolnożyjącego to naprawdę piękny wiek! Fajnie, że dostaje leki :1luvu: :ok: :ok: :ok:
MaryLux :201461 :201461 :201461 od Sabci :1luvu:
Dobrego tygodnia dla wszystkich :D :1luvu: :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 16, 2022 17:09 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Mrrr, dobrego popołudnia :)
Zuniazmęczonagorącem

Anna2016

 
Posty: 10442
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sie 16, 2022 18:04 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Miau. Siedzę na bałkonu i paczam czy leci do nas burza. Ale im więkcej paczam tym więkcej jej nie ma. A tu Duża chce burzy :roll: Nie ma ktoś troszku niepoczebnej burzy?
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sie 16, 2022 18:07 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MB&Ofelia pisze:Miau. Siedzę na bałkonu i paczam czy leci do nas burza. Ale im więkcej paczam tym więkcej jej nie ma. A tu Duża chce burzy :roll: Nie ma ktoś troszku niepoczebnej burzy?
Książniczka Ofelja

Miau Ofelko - to tak jak moja duża - pacza i pacza, a w powietrzu PACHNIE deszcz, a na horyzoncie chmury, i co z tego??? one IDĄ do Gdańska :evil: :evil: :evil:
Miau, jak się czuje Cicia Jola Dworcowa?
Zunia

Cieki wodne w postaci: Wisły i Nogatu skutecznie przepędzają co najmniej połowę chmur które idą z zachodu :evil:

Anna2016

 
Posty: 10442
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sie 16, 2022 20:37 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:
MB&Ofelia pisze:Miau. Siedzę na bałkonu i paczam czy leci do nas burza. Ale im więkcej paczam tym więkcej jej nie ma. A tu Duża chce burzy :roll: Nie ma ktoś troszku niepoczebnej burzy?
Książniczka Ofelja

Miau Ofelko - to tak jak moja duża - pacza i pacza, a w powietrzu PACHNIE deszcz, a na horyzoncie chmury, i co z tego??? one IDĄ do Gdańska :evil: :evil: :evil:
Miau, jak się czuje Cicia Jola Dworcowa?
Zunia

Cieki wodne w postaci: Wisły i Nogatu skutecznie przepędzają co najmniej połowę chmur które idą z zachodu :evil:

Ja też chcę burzy. A kanały Odry robią to samo, co Wisła i Nogat. Tyle że ich jest więcej, więc odganiają prawie wszystkie burze :placz:

MaryLux

 
Posty: 159629
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 17, 2022 1:04 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

U nas też nie było burzy, tylko upał, chociaż taki "do wytrzymania".
Zmienili porę nadawania serialu "Legendy opery", z 5 rano na 1.30 w nocy. Nawet się ucieszyłam, ale chyba coś pokręcili, bo od pół godziny lecą jakieś koszmarne piosenki - trzymam na musie, nie wyłączam, bo może przesunęli? Dla mnie 1.30 to by by la fajna pora, ale chyba nic z tego nie będzie...
Miłych snów :1luvu: :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 17, 2022 6:03 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Jesteś nocny Marek. Ja o 1.30 to śpię, za to po 4 rano już się budzę i nie mogę zasnąć. A potem wieczorem jestem jak zombiak.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro sie 17, 2022 7:36 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MaryLux pisze:
Anna2016 pisze:
MB&Ofelia pisze:Miau. Siedzę na bałkonu i paczam czy leci do nas burza. Ale im więkcej paczam tym więkcej jej nie ma. A tu Duża chce burzy :roll: Nie ma ktoś troszku niepoczebnej burzy?
Książniczka Ofelja

Miau Ofelko - to tak jak moja duża - pacza i pacza, a w powietrzu PACHNIE deszcz, a na horyzoncie chmury, i co z tego??? one IDĄ do Gdańska :evil: :evil: :evil:
Miau, jak się czuje Cicia Jola Dworcowa?
Zunia

Cieki wodne w postaci: Wisły i Nogatu skutecznie przepędzają co najmniej połowę chmur które idą z zachodu :evil:

Ja też chcę burzy. A kanały Odry robią to samo, co Wisła i Nogat. Tyle że ich jest więcej, więc odganiają prawie wszystkie burze :placz:



u nas była taka dziwna burza, były tylko grzmoty, a a ni kropli deszczu :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 17, 2022 8:34 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

U nas nadal żadnej burzy nie było. A jak u Was, mir.ko, MaryLux?
Legendy opery za to pojawiły się o... 5.30. Okropna pora. :strach: Jako nocny marek (jak slusznie pisze aga) o 5.30 lubię sobie pospać :D
Koty zjadły i śpią, ale Sabcia od kilku dni zwraca rano. I to bez względu na to, co zje - dziś suche, wczoraj mięsko i pasty... Wczoraj byłam przekonana, że po prostu zjadła za dużo, ale dziś suchego nie bylo wiele, a też zwróciła. Zobaczymy, co dalej.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości

cron