Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka. Zazulka [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 14, 2022 16:54 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Jasne, spoko, tym bardziej że ogólnie towarzystwo jest tam takie rodzinne = bezpieczne = nie ma podpitych gości i jest kulturalnie . Poza tym naprawdę dobrze gotują :) Koleżanka z pracy mi poleciła to miejsce. W ciągu roku nie mam czasu zupełnie na takie wyjścia.

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie sie 14, 2022 17:49 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

madrugada pisze:
Anna2016 pisze:
jolabuk5 pisze:Dziękuję, że napisałaś, Zuniu, bo się martwiłyśmy z Dużą :201461
Ciociu Aniu, nie bądź smutna, są wakacje, słoneczko... Miziam Cię delikatnie :201461 :201461 :201461
Sabcia

Miau, duża zdobyła nową umiejętność w te wakacje: umiejętność samotnego chodzenia do restauracji, najpierw na bufet sałatkowy a dziś poszła sama na pizzę, to dobra pizzerio-restauracja, mają dużo klientów, dużo rodzin z dziećmi. Pizza była dobra, tylko, że tak trochę dziwnie, bo samotnie. Pani kelnerka pytała rodziny obok przy stolikach czy im wszystko smakuje, do dużej nie podeszła zapytać....no cóż, duża nie ma jej za złe....takie czasy...samotni klienci są gorszej kategorii ludźmi i duża to rozumie...


Brawo Aniu :ok: Restauracje są dla wszystkich, dla singli też :ok: Nie przejmuj się kelnerką, nie warto przykładać wagi do takich drobiazgów. Najważiejsze, że pizza Ci smakowała :)

A co Ci zależy, żeby spytała? Podchodzi do rodzin, bo liczy na dalsze zamówienie - może któreś dziecko zechce coli albo lody... A Ty, wiadomo, zamówiłaś, co chciałaś, więcej nie będzie. :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 14, 2022 17:52 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

jolabuk5 pisze:
madrugada pisze:
Anna2016 pisze:
jolabuk5 pisze:Dziękuję, że napisałaś, Zuniu, bo się martwiłyśmy z Dużą :201461
Ciociu Aniu, nie bądź smutna, są wakacje, słoneczko... Miziam Cię delikatnie :201461 :201461 :201461
Sabcia

Miau, duża zdobyła nową umiejętność w te wakacje: umiejętność samotnego chodzenia do restauracji, najpierw na bufet sałatkowy a dziś poszła sama na pizzę, to dobra pizzerio-restauracja, mają dużo klientów, dużo rodzin z dziećmi. Pizza była dobra, tylko, że tak trochę dziwnie, bo samotnie. Pani kelnerka pytała rodziny obok przy stolikach czy im wszystko smakuje, do dużej nie podeszła zapytać....no cóż, duża nie ma jej za złe....takie czasy...samotni klienci są gorszej kategorii ludźmi i duża to rozumie...


Brawo Aniu :ok: Restauracje są dla wszystkich, dla singli też :ok: Nie przejmuj się kelnerką, nie warto przykładać wagi do takich drobiazgów. Najważiejsze, że pizza Ci smakowała :)

A co Ci zależy, żeby spytała? Podchodzi do rodzin, bo liczy na dalsze zamówienie - może któreś dziecko zechce coli albo lody... A Ty, wiadomo, zamówiłaś, co chciałaś, więcej nie będzie. :ok:


Otóż to :ok:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7755
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 14, 2022 18:26 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie sie 14, 2022 18:29 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze::ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No widzisz, od razu lepiej! :D :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon sie 15, 2022 9:21 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Dziś święto, a mnie się udało po raz kolejny obejrzeć na kanale Antena film o Placido Domingo z serii Legendy opery. I to caly, od poczatku do konca, bez przerw na podawanie jedzenia kotom. :D
Naprawdę martwię się o pibon. Juz 2 tygodnie nie ma jej na miau.
Aneczko, czy masz jeszcze urlop w tym tygodniu?
Pozdrawiam wszystkich :201461 :201461 :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon sie 15, 2022 14:56 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Fajnie Jolu że mogłaś miło spędzić czas na tym co lubisz :1luvu: :1luvu: :1luvu: oby jak najwięcej takich miłych chwil :P
Tak, jeszcze urlop do piątku ALE: czekam na telefon od pana z firmy ogrodniczej bo złamał się konar na starej czereśni i oparł się o dach starej altanki na działce, pan ma dzwonić po 15tym sierpnia, ma przyjechać i wyciąć jedno stare drzewo i tą czereśnie starą (lub tylko ten jeden konar), zabrać cały bajzel tzn gałęzie, stare gałęzie które sama ściełam miesiac temu itp itd. Mam nadzieję, ze to nie będzie tak że pan dzwoni rano że ma wolne popołudnie a ja np w Gdyni jestem :| :| :| :|

Zuźka - po czatowaniu i streeeesie - nareszcie dostała zastrzyk (dziś pora była) zabolało ją (bardzo mi przykro) - może weszło mało podskórnie a trochę domięśniowo :( - niestety jestem ofermą wiem o tym, nie zawsze podam zastrzyk prawidłowo podskórnie, jak kazali, trudno - pani wet w gabinecie ma pomocnika do trzymania - ja nie mam :evil:

Może pibon - zajęta nową pracą?

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon sie 15, 2022 16:01 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Fajnie Jolu że mogłaś miło spędzić czas na tym co lubisz :1luvu: :1luvu: :1luvu: oby jak najwięcej takich miłych chwil :P
Tak, jeszcze urlop do piątku ALE: czekam na telefon od pana z firmy ogrodniczej bo złamał się konar na starej czereśni i oparł się o dach starej altanki na działce, pan ma dzwonić po 15tym sierpnia, ma przyjechać i wyciąć jedno stare drzewo i tą czereśnie starą (lub tylko ten jeden konar), zabrać cały bajzel tzn gałęzie, stare gałęzie które sama ściełam miesiac temu itp itd. Mam nadzieję, ze to nie będzie tak że pan dzwoni rano że ma wolne popołudnie a ja np w Gdyni jestem :| :| :| :|

Zuźka - po czatowaniu i streeeesie - nareszcie dostała zastrzyk (dziś pora była) zabolało ją (bardzo mi przykro) - może weszło mało podskórnie a trochę domięśniowo :( - niestety jestem ofermą wiem o tym, nie zawsze podam zastrzyk prawidłowo podskórnie, jak kazali, trudno - pani wet w gabinecie ma pomocnika do trzymania - ja nie mam :evil:

Może pibon - zajęta nową pracą?


też mi to przyszło do głowy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 15, 2022 17:10 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Melduje sie :) wszystko dobrze ale mam ostatnio malo czasu ale czytam troszke. Napisze wiecej wkrotce
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4236
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pon sie 15, 2022 17:18 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

pibon pisze:Melduje sie :) wszystko dobrze ale mam ostatnio malo czasu ale czytam troszke. Napisze wiecej wkrotce

OK, nie ma pospiechu! Ważne, że nic się złego nie dzieje! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 15, 2022 17:23 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 pisze:Fajnie Jolu że mogłaś miło spędzić czas na tym co lubisz :1luvu: :1luvu: :1luvu: oby jak najwięcej takich miłych chwil :P
Tak, jeszcze urlop do piątku ALE: czekam na telefon od pana z firmy ogrodniczej bo złamał się konar na starej czereśni i oparł się o dach starej altanki na działce, pan ma dzwonić po 15tym sierpnia, ma przyjechać i wyciąć jedno stare drzewo i tą czereśnie starą (lub tylko ten jeden konar), zabrać cały bajzel tzn gałęzie, stare gałęzie które sama ściełam miesiac temu itp itd. Mam nadzieję, ze to nie będzie tak że pan dzwoni rano że ma wolne popołudnie a ja np w Gdyni jestem :| :| :| :|

Zuźka - po czatowaniu i streeeesie - nareszcie dostała zastrzyk (dziś pora była) zabolało ją (bardzo mi przykro) - może weszło mało podskórnie a trochę domięśniowo :( - niestety jestem ofermą wiem o tym, nie zawsze podam zastrzyk prawidłowo podskórnie, jak kazali, trudno - pani wet w gabinecie ma pomocnika do trzymania - ja nie mam :evil:

Może pibon - zajęta nową pracą?

Tak, to zawsze problem, żeby wszystko zgrać. Ale ważne, że zrobisz porządek na działce! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Anu, ja myślę, że ten ból jest związany z rodzajem wstrzykiwanej substancji. To ONA boli, a nie Ty źle robisz zastrzyk :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Przy sterydzie Zunia nie sygnalizowała bólu. :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 15, 2022 17:24 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

Anna2016 - ja i tak podziwiam, że potrafisz dać kotu kuja. Ja nie potrafię. Pewnie gdyby od tego zależało kocie życie, to bym kujnęła, ale zaraz potem trzeba by mnie było cucić :strach: O ile Ofelia by mnie nie zamordowała :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sie 15, 2022 17:26 Re: Moje koty Sabcia Usia Calinka Mini i Kitka.

MB&Ofelia pisze:Anna2016 - ja i tak podziwiam, że potrafisz dać kotu kuja. Ja nie potrafię. Pewnie gdyby od tego zależało kocie życie, to bym kujnęła, ale zaraz potem trzeba by mnie było cucić :strach: O ile Ofelia by mnie nie zamordowała :strach:

Gdybyś kujnęła krótką igłą, a sam zastrzyk nie byłby bolesny, to Księżniczka nawet by nie zauważyła! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości