Pusia i Emi nowy 9 wątek, ZUZIA trudne dokocenie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 08, 2022 12:01 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:Fakt, że zachowanie Pusi zmieniło się na korzyść, kiedy została jedynym kotem w domu świadczy, moim zdaniem, że ona lubi być jedynaczką. Na szczęście jednak zna towarzestwo kotów, więc może w koncu przyjmue do wiadomosci, że znów nie jest sama. Wiesz, myślę, że agresja wobec Zuzi jest właśnie spowodowane tym, że mała zaburzyła ten idealny stan bycia jedynym kotem w domu.
Z moich doświadczeń bycia domem tymczasowym pamietam, że jeśli koty na siebie syczały, to zwykle w końcu się dogadywały. Natomiast jeśli atakowały, to jednak musiałam izolować aż do adopcji. :(

Ciężko mi będzie oddać Zuzię i komu ???
Może jest chętny na cudnego burego miziaka. :1luvu:


a co mąż by powiedział na oddanie jego kota? :(

Jak trzeba będzie to z ciężkim sercem odda.

Bo szczęście kota jest najważniejsze!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60220
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 08, 2022 12:01 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

jolabuk5 pisze:
Gosiagosia pisze:Obrazek

Pięknie napisane. :1luvu:

Też mi się podoba to takie życiowe w dzisiejszych czasach i dlatego Wam przesłałam. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 08, 2022 12:02 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

jolabuk5 pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:Fakt, że zachowanie Pusi zmieniło się na korzyść, kiedy została jedynym kotem w domu świadczy, moim zdaniem, że ona lubi być jedynaczką. Na szczęście jednak zna towarzestwo kotów, więc może w koncu przyjmue do wiadomosci, że znów nie jest sama. Wiesz, myślę, że agresja wobec Zuzi jest właśnie spowodowane tym, że mała zaburzyła ten idealny stan bycia jedynym kotem w domu.
Z moich doświadczeń bycia domem tymczasowym pamietam, że jeśli koty na siebie syczały, to zwykle w końcu się dogadywały. Natomiast jeśli atakowały, to jednak musiałam izolować aż do adopcji. :(

Ciężko mi będzie oddać Zuzię i komu ???
Może jest chętny na cudnego burego miziaka. :1luvu:


a co mąż by powiedział na oddanie jego kota? :(

Jak trzeba będzie to z ciężkim sercem odda.

Bo szczęście kota jest najważniejsze!

Tak :1luvu:
Kot musi być szczęśliwym :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 08, 2022 15:05 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Dobrego popołudnia i wypoczynku :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2022 17:56 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiu, co tam u Was słychać?

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 10, 2022 18:28 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

aga66 pisze:Gosiu, co tam u Was słychać?

Bez zmian :cry:
Pusia nadal nie akceptuje małej są w oddzielnych pokojach.
A ja mam dość.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 10, 2022 20:02 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Kurcze. Trudna sytuacja. U mnie jakoś przebiegało to łatwiej ale koty mają różne charaktery. Próbowałaś je puszczać na żywioł?

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 10, 2022 20:58 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

aga66 pisze:Kurcze. Trudna sytuacja. U mnie jakoś przebiegało to łatwiej ale koty mają różne charaktery. Próbowałaś je puszczać na żywioł?

Próbowałam i skończyło się poharataniem mojej kostki i rąk syna. Pusia nie syczy nie warczy tylko wściekle atakuje. Nie pomagają feromony.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 10, 2022 21:01 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Oj. Szkoda…
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 13, 2022 7:54 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 13, 2022 8:06 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:
aga66 pisze:Kurcze. Trudna sytuacja. U mnie jakoś przebiegało to łatwiej ale koty mają różne charaktery. Próbowałaś je puszczać na żywioł?

Próbowałam i skończyło się poharataniem mojej kostki i rąk syna. Pusia nie syczy nie warczy tylko wściekle atakuje. Nie pomagają feromony.

:(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 13, 2022 9:24 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:
aga66 pisze:Kurcze. Trudna sytuacja. U mnie jakoś przebiegało to łatwiej ale koty mają różne charaktery. Próbowałaś je puszczać na żywioł?

Próbowałam i skończyło się poharataniem mojej kostki i rąk syna. Pusia nie syczy nie warczy tylko wściekle atakuje. Nie pomagają feromony.

A zabawki już zamówiłaś?
Niestety, kiepsko to wygląda. Może być tak, że kotki jednak trzeba będzie rozdzielić, jak Bagirkę i Amy. :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60220
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 13, 2022 9:50 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

jolabuk5 pisze:
Gosiagosia pisze:
aga66 pisze:Kurcze. Trudna sytuacja. U mnie jakoś przebiegało to łatwiej ale koty mają różne charaktery. Próbowałaś je puszczać na żywioł?

Próbowałam i skończyło się poharataniem mojej kostki i rąk syna. Pusia nie syczy nie warczy tylko wściekle atakuje. Nie pomagają feromony.

A zabawki już zamówiłaś?
Niestety, kiepsko to wygląda. Może być tak, że kotki jednak trzeba będzie rozdzielić, jak Bagirkę i Amy. :(

Próbowałam i próbuje, niestety bez skutku.
Z bólem serca muszę szukać domu dla Zuzi.
Syn i maz prędzej oddadzą Pusię bo to ona jest taka agresywna. Dziś przez moją nieuwagę Puska wpadła do pokoju a malutka akurat stała przed drzwiami. Jeszcze do teraz całą się trzęsę :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 13, 2022 9:54 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Obrazek
Dzisiejsza akcja Pusi do tego moja podrapana ręką.
Nie spodziewałam się tego po Pusi, nie aż takiej agresji. Zuzia siedzi teraz na szafie boi się zejść. :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 13, 2022 9:55 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:
Gosiagosia pisze:
aga66 pisze:Kurcze. Trudna sytuacja. U mnie jakoś przebiegało to łatwiej ale koty mają różne charaktery. Próbowałaś je puszczać na żywioł?

Próbowałam i skończyło się poharataniem mojej kostki i rąk syna. Pusia nie syczy nie warczy tylko wściekle atakuje. Nie pomagają feromony.

A zabawki już zamówiłaś?
Niestety, kiepsko to wygląda. Może być tak, że kotki jednak trzeba będzie rozdzielić, jak Bagirkę i Amy. :(

Próbowałam i próbuje, niestety bez skutku.
Z bólem serca muszę szukać domu dla Zuzi.
Syn i maz prędzej oddadzą Pusię bo to ona jest taka agresywna. Dziś przez moją nieuwagę Puska wpadła do pokoju a malutka akurat stała przed drzwiami. Jeszcze do teraz całą się trzęsę :placz:


Pusia to typowa jedynaczka.
Małej predzej znajdziecie dom niz Pusi
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], indianeczka i 222 gości