Pusia i Emi nowy 9 wątek, ZUZIA trudne dokocenie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 26, 2022 14:14 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze::ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję
Moje różyczki zaczynają rozkwitać.

Obrazek


a u mnie juz wiekszość przekwitła
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 26, 2022 16:48 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Myszorek pisze:
Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:
Gosiagosia pisze:Tak też lubimy spać w ciągu dnia.
Obrazek

Jaka jestem dłuuuga :D

I chuda jak sznurek :mrgreen:


Śliczna, Gosiu nie chuda, tylko ma figure modelki :D , moja Hrabka tez ma figurę modelki, Krystian jej pozazdrościł i juz ja dogania niestety

Dużo ćwiczy żeby mieć figurę modelki :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 26, 2022 16:53 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Zuzia mnie wykończy wszędzie wlezie i wskoczy ale żeby na czubek brzozy :strach:
Obrazek
Baliśmy się że nie da rady sama zejść i spadnie a ona jak zwinna wiewiorka tyłem zeszła.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 26, 2022 16:55 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Ten mały szary punkcik to ta mała artystka akrobatka.
Obrazek :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 26, 2022 17:16 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:Ten mały szary punkcik to ta mała artystka akrobatka.
Obrazek :strach:

:strach: :strach: :strach:

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie cze 26, 2022 17:38 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:Ten mały szary punkcik to ta mała artystka akrobatka.
Obrazek :strach:

:strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 26, 2022 19:48 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Ten mały szary punkcik to ta mała artystka akrobatka.
Obrazek :strach:

:strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:

Też tylko tyle mogę napisać :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 26, 2022 21:06 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Ten mały szary punkcik to ta mała artystka akrobatka.
Obrazek :strach:

:strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:

Też tylko tyle mogę napisać :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:

Naprawdę bardzo boję się sterylizacji. Ta mała to jak Bratek Ewar tylko myśli gdzie wejść i to jak najwyżej. Myślimy jak ja okiełznać, zawsze miałam parterowe koty. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 26, 2022 21:33 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Ten mały szary punkcik to ta mała artystka akrobatka.
Obrazek :strach:

:strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:

Też tylko tyle mogę napisać :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:

Naprawdę bardzo boję się sterylizacji. Ta mała to jak Bratek Ewar tylko myśli gdzie wejść i to jak najwyżej. Myślimy jak ja okiełznać, zawsze miałam parterowe koty. :mrgreen:


Rudzia też ganiała po drzewach jak była mała, mam jej fotki na jabłonce, a Daisy do tej pory wskakuje na meble, dla niej im wyzej tym lepiej, zastanawiam się kiedy z tego wyrośnie.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 27, 2022 6:03 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosia, nie bój się, naprawdę. Fartuszek bardzo skutecznie działa, a poza tym, to jest operacja, kotka jest obolała i to ją powstrzymuje od szaleństw. Na pewno jednak nie pozwoliłabym jej wychodzić na zewnątrz.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 27, 2022 8:17 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

ewar pisze:Gosia, nie bój się, naprawdę. Fartuszek bardzo skutecznie działa, a poza tym, to jest operacja, kotka jest obolała i to ją powstrzymuje od szaleństw. Na pewno jednak nie pozwoliłabym jej wychodzić na zewnątrz.

Na zewnątrz nie wyjdzie, już ja ją przypilnuję :mrgreen:
Chociaż ten chudy sznurek wszedzie się wciśnie.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 27, 2022 8:47 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Miałam takie nadaktywne kotki, ale po sterylce nie szalały. Sterylek boję się tylko u rudych kotek, ewentualnie szylkretek calico, mają często uczulenie na szwy rozpuszczalne. Z buraskami nigdy nie było problemów.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 27, 2022 9:31 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

ewar pisze:Miałam takie nadaktywne kotki, ale po sterylce nie szalały. Sterylek boję się tylko u rudych kotek, ewentualnie szylkretek calico, mają często uczulenie na szwy rozpuszczalne. Z buraskami nigdy nie było problemów.


moje rude miały problemy z narkozą, dłuzej się wybudzały, szczególnie Rudzia, z calico nie było problemu, ale miała zwykłe szwy, z których jeden sama po paru dniach sobie usunęła
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 27, 2022 12:02 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Życie wróciło na dawne tory tzn między kotami. Moja wina :oops: wieszałam pranie i nie zauważyłam jak Pusia wpadła do pokoju i napadła z furią Zuzię która była w kuwecie.
Nic nie pomaga więc muszę podjąć ciężką dla mnie decyzję.
Zuzia to wymarzony kot, pełen miłości do człowieka, druga Migotka a Pusia to sami wiecie :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 27, 2022 13:41 Re: Pusia i Emi nowy 9 wątek, pasażer na gapę ZUZIA

Gosiagosia pisze:Życie wróciło na dawne tory tzn między kotami. Moja wina :oops: wieszałam pranie i nie zauważyłam jak Pusia wpadła do pokoju i napadła z furią Zuzię która była w kuwecie.
Nic nie pomaga więc muszę podjąć ciężką dla mnie decyzję.
Zuzia to wymarzony kot, pełen miłości do człowieka, druga Migotka a Pusia to sami wiecie :strach:


moze skontaktuj się z behiaworystką, jest ich kilka na miau, nich Ci cos doradzi
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 228 gości