Potrzebna pomoc dla kotka

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 21, 2021 18:14 Potrzebna pomoc dla kotka

Witam,
Mam małego (ok.3 miesięcznego kotka). Ktoś bezwzględny wyrzucił go wraz z 2 braćmi na ulicę w pudełku. Postanowiłam go przygarnąć. Jestem z nim bardzo związana mimo,iż kotek jest ze mną dopiero 3 tygodnie. On też bardzo za mną tęskni kiedy muszę gdzieś pojechać,jest kochanym przytulaskiem. Dbam o niego w kwestii żywieniowej,aby rósł zdrowy ale zaczyna mnie niepokoić jego biegunka,czasem wymioty,a najbardziej (dziś zauważyłam) przy głaskaniu wyczuwam guzki na jego brzuszku.Gdyby ktoś zechciał pomóc finansowo to byłabym bardzo wdzięczna bo mam związane ręce,a strasznie się boję,żeby mojemu małemu nic się nie stało. Chciałabym pójść z nim na odrobaczanie,szczepienie i badania w kierunku tych guzków. Niestety z przyczyn losowych nie mogę teraz tego zrobić. Dobro wraca,dziś ktoś z Was pomoże mi,jutro ja pomogę komuś innemu w potrzebie.
Ostatnio edytowano Czw paź 21, 2021 18:17 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunęłam numer konta.

KotekLeonek

 
Posty: 1
Od: Czw paź 21, 2021 17:45



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości