Lala kotka sika na posłanie psa

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 16, 2021 8:19 Lala kotka sika na posłanie psa

Witam
Nasza Lala kotka jest adopciakiem. Przyszla do nas malutka. Mamy dwa koty (Lala i Gościu), które sie super dogaduja. Oba koty sa u nas od malego i sa w podobnym wieku. Mamy tez psiego seniora Joggiego. Psiak akceptuje koty w 100%. Ale nie przytula sie z nimi... Czyli ma swoj swiat.
Nasza Lala niestety notorycznie obsikuje poslania i wszelkie miejsca gdzie wyleguje sie Joggi.
Miala zrobione juz wszelkie badania i jest super zdrowa. Mamy 3 kuwety, ktore sa bardzo czesto czyszczone. Stosowalismy rozne feromony przez kilka tygodni kazdy. Lala nawet dostala od naszej Pani wet Zylkene. Problem na chwilke znika i zaraz znowu sie pojawia. Nie wchodzi tu w gre wieczna wymiana poslania psa, bo ona rowniez sika na kanape, jesli pies sie na niej wylegiwal.
Opadaja nam juz rece, bo wiecznie wszystko musze prac. A kanapy do pralki nie wrzuce :(
Czy ktos cos moze wie, zrobil cos innego niz my?
Ja domyslam sie po przeczytaniu masy postow w czym tkwi problem. Lali przeszkadza zapach psiaka i znaczy te miejsca. Mysle, ze ona jest wyjatkowo delikatnym emocjonalnie kotem. Tylko, ze ta wiedza nadal nie rozwiazala naszego problemu. Nie chcialabym jej oddawac, bo jestesmy fajnym stadem. Ale moze ona sie meczy przy psie?
Bede wdzieczna za wszelkie porady.
Dziekuje. M

Marta-Lala

 
Posty: 4
Od: Sob paź 16, 2021 8:05

Post » Sob paź 16, 2021 13:32 Re: Lala kotka sika na posłanie psa

Feromony były, to może olejek cbd? Zapachu psiakowi nie zmienisz, więc pozostaje działać wyciszająco na psychikę kotki.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 16, 2021 21:00 Re: Lala kotka sika na posłanie psa

Podejrzewam ,ze pies nie sterylizowany ?

anka1515

 
Posty: 4066
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Nie paź 17, 2021 19:29 Re: Lala kotka sika na posłanie psa

Sterylizowany i to juz 3 lata temu. Kotka tez sterylizowana.

Marta-Lala

 
Posty: 4
Od: Sob paź 16, 2021 8:05

Post » Nie paź 17, 2021 19:30 Re: Lala kotka sika na posłanie psa

Musze zagłebic sie w te olejki. Zdecydowanie staramy sie zadbac o jej psychike. Ten weekend znowu pranie wszystkiego :(

Marta-Lala

 
Posty: 4
Od: Sob paź 16, 2021 8:05

Post » Nie paź 17, 2021 23:52 Re: Lala kotka sika na posłanie psa

Pocieszę cie ze u mnie jeszcze gorzej
Przychodzą inne koty na podwórko i nie ma o czym mówić
A psa mam nie kastrowanego bo z lasu i chorego
Szcza po wszystkim a kot wacha i poprawia
Nie wiem co dzisiejszy dzień przyniesie bo mam umówione zabiegi i czy się da psa ..

anka1515

 
Posty: 4066
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pon paź 18, 2021 6:50 Re: Lala kotka sika na posłanie psa

Mój też z lasu i też sikał po wszystkim. Na szczęście psu to przeszło. Oznaczył co musiał i było ok. Na przychodzące koty niestety rady nie znam. Nie zazdroszczę.

Marta-Lala

 
Posty: 4
Od: Sob paź 16, 2021 8:05




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 89 gości