Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 19, 2021 18:34 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Ojej, Ofelko, może za szybko go połknęłaś? Dobrze, że choć ta druga porcja została!
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 19, 2021 18:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Sabcia. Słyszałam jak Duża mówiał przez telefonu do Dziatka że ja jezdę łakoma i dlatemu mię amciu z brzusia ucieka. Ale to jezd nieprawda kłamliwna! ja amciam dystynktownie, jak prawdziwna książniczku!
Książniczka Ofelja


Ciężko żeby Jej Kicistość nie rzuciła pawiem jak łapczywie połknęła garść łososia bez gryzienia :roll: Chyba nie znam bardziej łakomego kota niż ona. Pomyślałby kto że przez tydzień nie jadła :roll:
Duża
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt lis 19, 2021 19:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

MB&Ofelia pisze:Sabcia. Słyszałam jak Duża mówiał przez telefonu do Dziatka że ja jezdę łakoma i dlatemu mię amciu z brzusia ucieka. Ale to jezd nieprawda kłamliwna! ja amciam dystynktownie, jak prawdziwna książniczku!
Książniczka Ofelja


Ciężko żeby Jej Kicistość nie rzuciła pawiem jak łapczywie połknęła garść łososia bez gryzienia :roll: Chyba nie znam bardziej łakomego kota niż ona. Pomyślałby kto że przez tydzień nie jadła :roll:
Duża

:ryk: :ryk:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7445
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 19, 2021 20:28 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

MB&Ofelia pisze:Sabcia. Słyszałam jak Duża mówiał przez telefonu do Dziatka że ja jezdę łakoma i dlatemu mię amciu z brzusia ucieka. Ale to jezd nieprawda kłamliwna! ja amciam dystynktownie, jak prawdziwna książniczku!
Książniczka Ofelja


Ciężko żeby Jej Kicistość nie rzuciła pawiem jak łapczywie połknęła garść łososia bez gryzienia :roll: Chyba nie znam bardziej łakomego kota niż ona. Pomyślałby kto że przez tydzień nie jadła :roll:
Duża

Drogą Ofelijo...
Ulubiona Niefolnica mófi, żebyś siem spytała Dużej... czy ona kiedykolfiek widziała jak amcia księżniczka?
Tulcia


Podpisuję się pod powyższym pytaniem :twisted:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pt lis 19, 2021 22:17 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Widziałam - na filmie! :twisted:

Tak sobie myślę że księżniczka nie powinna pochłaniać jedzenia tak żeby jej uciekało na boki wokół całego talerzyka. I nie powinna brać kolejnej porcji do pysia zanim porządnie łyknie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt lis 19, 2021 22:23 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

MB&Ofelia pisze:Ciocia madrugada. Jakowe fajmne życie, ja się pytam? Okropeczne życie!
Duża dzisiaj przyniesła rypcię i nam dała. Łasuś się ta rypcia nazywa. Mniamusna, miauczę wam! No to se poamciałam tego łasusia do pełmnego brzusia, i wiecie co? I on, ten łasuś, mię z brzusia ucieknął! :evil: :placz:
Tyle mniamuśnej rypci zmarnowione! :placz:
Duża dała mię jeszcze troszku i tą razą już nie ucieknął, ale jakby nie ucieknął ten pierwszy to bym miała w brzusiu więkcej :cry:
Książniczka Ofelja

gupi ten łasuś, prawda?

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 19, 2021 22:39 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

MB&Ofelia pisze:Widziałam - na filmie! :twisted:

Tak sobie myślę że księżniczka nie powinna pochłaniać jedzenia tak żeby jej uciekało na boki wokół całego talerzyka. I nie powinna brać kolejnej porcji do pysia zanim porządnie łyknie.

Widziałam co potrafi księżniczka po 3 godzinach na siłowni. Stanowczo stwierdzam, że Ofelia jada jak księżniczka :ryk:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pt lis 19, 2021 22:44 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Sierra pisze:
MB&Ofelia pisze:Widziałam - na filmie! :twisted:

Tak sobie myślę że księżniczka nie powinna pochłaniać jedzenia tak żeby jej uciekało na boki wokół całego talerzyka. I nie powinna brać kolejnej porcji do pysia zanim porządnie łyknie.

Widziałam co potrafi księżniczka po 3 godzinach na siłowni. Stanowczo stwierdzam, że Ofelia jada jak księżniczka :ryk:

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 22, 2021 19:29 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Dzisiaj Ofelia ma apetyt. Zjadła śniadanie prawie całe, zjadła obiad, zjadła kabanoska i parę smaczków i pewnie za jakiś czas znów przylezie skarżąc się, jaka to ona głodna. Ale póki co chwila ciszy i spokoju, obie pannice drzemią.
A ja kupiłam w Lidlu polarowy dresik i jest mi w nim ciepło! :D
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lis 22, 2021 19:37 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

MB&Ofelia pisze:Jesteśmy, ale nie bardzo mam o czym pisać. Koty jedzą, śpią i łobuzują, głównie Ciorna w nocy. Wczoraj z okazji Dnia Czarnego kota naćpałam je kocimiętką, Carmensita się pośliniła, a Ofelia dostała głupawki.
Dzisiaj wpatrują się w przedpokoju w muchy urojone na ścianie albo na suficie. Ofelia pomagała mi posadzić kwiatka i wysiać nową kocią trawkę. I tak się jakoś turlamy.

Muchy teraz jeszcze potrafią nie być urojone. Koniec listopada, a dzisiaj po pracy nam muszysko tłuściutkie latało...

MB&Ofelia pisze:Sabcia. Słyszałam jak Duża mówiał przez telefonu do Dziatka że ja jezdę łakoma i dlatemu mię amciu z brzusia ucieka. Ale to jezd nieprawda kłamliwna! ja amciam dystynktownie, jak prawdziwna książniczku!
Książniczka Ofelja


Ciężko żeby Jej Kicistość nie rzuciła pawiem jak łapczywie połknęła garść łososia bez gryzienia :roll: Chyba nie znam bardziej łakomego kota niż ona. Pomyślałby kto że przez tydzień nie jadła :roll:
Duża

Hm... ja właściwie znam chyba... :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 22, 2021 19:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Wiem że muchy o tej porze potrafią być realne, a nie urojone. Ale na pustym suficie to już niestety tylko urojone :wink:

A co do łakomego kota, nie mylić z obżartuchem. Bo Ofelia nie zjada wszystkiego jak leci, byle dużo. Ona jest łakoma na to co jej smakuje i nie jest jej codziennym jedzeniem. Czyli barf może sobie stać w misce, a Ofelczę chętnie się obeżre chrupkami, smaczkami, puszeczką, rybką...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lis 22, 2021 19:57 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Aaa, to tak jest łakoma :)

Mucha... mucha albinos??? :) Mucha w pelerynie niewidce??? Mucha widmo??? Mucha w postaci ducha??? :D
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 22, 2021 19:59 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Najprędzej to ostatnie :lol:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lis 22, 2021 20:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Masz w domu ... Dmuchy :ryk:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pon lis 22, 2021 20:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała czarna Carmen IX

Po suficie łażą duchy
To są duchy pewnej muchy
Muchy, którą kiedyś w lecie
zjadła.. kto? No nie zgadniecie?

Tak, księżniczka muchę zjadła
Zanim mucha w locie padła
Teraz w snach wspomina kicia
Te mniamuśne swe przeżycia... :201461
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości