Wybredna Nikki - Propozycja wymiany karmy!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 18, 2021 11:37 Wybredna Nikki - Propozycja wymiany karmy!

Hej i cześć! :D

Moja mała, bura Nikki doprowadza mnie ostatnio do szaleństwa, więc postanowiłam szukać pomocy tutaj, a nóż widelec ktoś może jest w podobnej sytuacji.

Nikki to roczna kotka-znajda, którą udało mi się odratować. Od zawsze był u niej problem z jedzeniem. Próbowałam naprawdę przeróżnych karm mokrych i suchych, feringa, dolina noteci, applaws, acana - żadna z tych była na nie, kicia nawet nie chciała próbować. :c
Jedyną karmą, jaką mała pochłania w kilka sekund jest... gourmet gold. Nie mogę młodej głodzić, więc się ugięłam i zamawiam jej raz na 2 miesiące duży pakiet około 90 puszek golda. Zazwyczaj zamawiałam jej smaki ragout lub mus, tym razem zdecydowałam się na kawałki w sosie i... kot nie chce jeść. Miałczy, ociera się, widać, że jest głodna, ale i tak nie zje. Sytuacja ciągnie się już trzeci dzień z rzędu, więc postanowiłam spróbować zadziałać coś w internecie.

Mam 4 pudełka, 3 po 24 puszki i w 4 jest 20 puszek. Nasza kicia uwielbia gourmeta, niestety kawałki w sosie to nie jej smak. W związku z tym odsprzedam po nieco niższej cenie wszystkie cztery pudełka, bądź zamienię za taki sam pakiet o innym smaku.
Smaki, które posiadam w swoim pakiecie to; wołowina, kurczak + wątróbka, łosoś + kurczak, indyk + kaczka. Za wszystko zapłaciłam 140 złotych, odsprzedam za 115 + koszt wysyłki.

Możliwy odbiór osobisty na Służewie w Warszawie. Jeżeli chodzi o wymianę to zamienię taką samą liczbę puszek z tego samego pakietu na smaki Wyrafinowany Ragout lub Delikatny Mus.

Może ktoś się skusi? :D

NyuNya

 
Posty: 3
Od: Sob wrz 18, 2021 11:27

Post » Sob wrz 18, 2021 14:39 Re: Wybredna Nikki - Propozycja wymiany karmy!

Takie nowe smaki warto zamawiać najpierw w małej ilości, bo koty mają różne gusta. Może, oprócz pytania tutaj, zrób ogłoszenie na allegro i na olx?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60131
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 18, 2021 15:00 Re: Wybredna Nikki - Propozycja wymiany karmy!

Póki co wystawiłam ogłoszenia na różnych grupach na FB, ale ludzie mi je usuwają i jest mały zasięg. Może rzeczywiście spróbuję na olx, dzięki za pomysł! ^^

NyuNya

 
Posty: 3
Od: Sob wrz 18, 2021 11:27

Post » Sob wrz 18, 2021 17:30 Re: Wybredna Nikki - Propozycja wymiany karmy!

Jeśli możesz wysłać tobym się skusiła na odkupienie :D
Ponieważ nie możemy pisać na PW, podaję mój e-mail: ewkkrem@o2.pl
Pozdrawiam.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob wrz 18, 2021 22:39 Re: Wybredna Nikki - Propozycja wymiany karmy!

Ewkkrem - napisałam maila. ^^

NyuNya

 
Posty: 3
Od: Sob wrz 18, 2021 11:27




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości