Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32-Leczymy tarczycę Elenki :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 20, 2021 13:01 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Tofiku, nie choruj! :1luvu: :ok: :ok: :ok:


Muszą mu to powtarzać i postraszyć zastrzykami :mrgreen:
Apetyt dzisiaj w miarę dobry, ale mniej rozrabia. Za to Daisy jest dzisiaj niemożliwa, tak jakby chciała pomiauczeć za siebie i za Tofika.

Nie strasz koteczka :mrgreen:
U mnie cisza, spokój nikt nie rozrabia. :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 20, 2021 14:59 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Tofiku, nie choruj! :1luvu: :ok: :ok: :ok:


Muszą mu to powtarzać i postraszyć zastrzykami :mrgreen:
Apetyt dzisiaj w miarę dobry, ale mniej rozrabia. Za to Daisy jest dzisiaj niemożliwa, tak jakby chciała pomiauczeć za siebie i za Tofika.

Nie strasz koteczka :mrgreen:
U mnie cisza, spokój nikt nie rozrabia. :cry:

:201428
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 20, 2021 15:02 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

Tofik chyba nie miał mi nic do powiedzenia i dlatego się nie odzywał, bo jak zobaczył ugotowane udko to głosik odzyskał :mrgreen:
Było wszystko - Aaaa, Auuuuu, Mrrrrau :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 20, 2021 16:34 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

Czyli gardziołko zdrowe! :ok: :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60347
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 20, 2021 22:04 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

mir.ka pisze:
Nul pisze:
mir.ka pisze:Rudzia już 3 tygodnie dostaje syropek i zdecydowanie lepiej chodzi, a nawet biega uciekając przede mną :mrgreen: Wczoraj tak zasuwała po schodach na dół, zeby się schować, że aż się zdziwiłam, taki sprawny kotek się z niej zrobił :) Hyalutidin będzie jeszcze brała prawie do końca miesiaca , później 3 miesiące przerwy i znowu miesiąc podawania, butelka starczy jej na 4 cykle. Drogie to było, ale widząc zachowanie Rudzi nie żałuje zakupu.

Cudnie, Rudziu! Dobrze, że to pomaga!

Ptaszki fajne są jsko tv :) Rozważam zakup suszonych mączników dla sikorek, bo ciężko o moje ulubione kule kokos z mącznikami w tłuszczu, a w zeszłym roku to był przebój…


a gdzie takie smakołyki dla ptaków kupujesz?


Kule z mącznikami kupowałam w pobliskim zoologicznym, ale w tym roku nie ma :( Trafiłam w innym, wzięłam ostatnie dwie sztuki. W sieci też nie widzę, niedostępne: https://sklep.zoo-mar.pl/ptaki/ptaki-zi ... 20731.html

Mączniki luzem w sieci widziałam, planuję kupić i albo zatopić w tłuszczu, albo po prostu wysypię do karmnika sikorkowego, może będą zadowolone? Sikorki, nie mączniki :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lis 20, 2021 22:06 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

mir.ka pisze:
madrugada pisze:
madrugada pisze:
Nul pisze:
madrugada pisze:Przepytaj Felisia, może coś wie na ten temat. I sekretnie śle zdjęcia do Mirki :wink:

Zaraz spytam! Bo czy ja wiem, co się tu dziene, kiedy kotowate same zostają??? :)


Może kamerki trzeba zamontować?


nie wolno kotów podgladać, muszą mieć trochę prywatnosci jak nas nie ma w domu

Podglądałam… :) Naprawdę :) Najpierw CzarNulkę, kiedy mieszkała w swoim tutejszym pokoju, a potem resztę kotków :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lis 20, 2021 22:08 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

mir.ka pisze:Tofikowi poranne wypady do ogródka chyba wychodzą gardełkiem :( Znowu prawie nie mówi i ma mniejszy apetyt :( Strasznie delikatny z niego kocurek pomimo tego , że pierwsze 1,5 roku swojego życia spędził na dworze. A moze to te lata odbijają mu się teraz i byle co go zawieje to zaraz problem z gardłem :( Dzisiaj go nie wypuściłam do ptaszków, poszłam tylko z Daisy, a on nawet nie za bardzo protestował, bo nie mógł mówić. Będę do obserwować i jak cos to czeka nas znowu wyprawa do weta, a w planach była tylko Elenka bo pora na jej szczepienie.

O, to jak Feliś, on też taki delikatny - spacer i spacer, a potem chrypka. Ale apetyt tylko raz stracił, we wrześniu.
Tofiniu, nie choruj!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lis 20, 2021 22:13 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

Nul pisze:
mir.ka pisze:Tofikowi poranne wypady do ogródka chyba wychodzą gardełkiem :( Znowu prawie nie mówi i ma mniejszy apetyt :( Strasznie delikatny z niego kocurek pomimo tego , że pierwsze 1,5 roku swojego życia spędził na dworze. A moze to te lata odbijają mu się teraz i byle co go zawieje to zaraz problem z gardłem :( Dzisiaj go nie wypuściłam do ptaszków, poszłam tylko z Daisy, a on nawet nie za bardzo protestował, bo nie mógł mówić. Będę do obserwować i jak cos to czeka nas znowu wyprawa do weta, a w planach była tylko Elenka bo pora na jej szczepienie.

O, to jak Feliś, on też taki delikatny - spacer i spacer, a potem chrypka. Ale apetyt tylko raz stracił, we wrześniu.
Tofiniu, nie choruj!


Nolina nieustannie domaga się wypuszczania na balkon. Na razie ulegam i pozwalam jej na kilkuminutowe wietrzenia. Nie wiem co będzie w zimie :strach: .
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7782
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2021 9:45 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

jolabuk5 pisze:Czyli gardziołko zdrowe! :ok: :D


Na to wygląda :D
Kurze udko pozwoliło mu odzyskac głosik i energię :)

Chyba niepotrzebnie panikowałam tym razem, ale na wychodzenie mu nie pozwolę.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 21, 2021 9:46 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

Nul pisze:
mir.ka pisze:
Nul pisze:
mir.ka pisze:Rudzia już 3 tygodnie dostaje syropek i zdecydowanie lepiej chodzi, a nawet biega uciekając przede mną :mrgreen: Wczoraj tak zasuwała po schodach na dół, zeby się schować, że aż się zdziwiłam, taki sprawny kotek się z niej zrobił :) Hyalutidin będzie jeszcze brała prawie do końca miesiaca , później 3 miesiące przerwy i znowu miesiąc podawania, butelka starczy jej na 4 cykle. Drogie to było, ale widząc zachowanie Rudzi nie żałuje zakupu.

Cudnie, Rudziu! Dobrze, że to pomaga!

Ptaszki fajne są jsko tv :) Rozważam zakup suszonych mączników dla sikorek, bo ciężko o moje ulubione kule kokos z mącznikami w tłuszczu, a w zeszłym roku to był przebój…


a gdzie takie smakołyki dla ptaków kupujesz?


Kule z mącznikami kupowałam w pobliskim zoologicznym, ale w tym roku nie ma :( Trafiłam w innym, wzięłam ostatnie dwie sztuki. W sieci też nie widzę, niedostępne: https://sklep.zoo-mar.pl/ptaki/ptaki-zi ... 20731.html

Mączniki luzem w sieci widziałam, planuję kupić i albo zatopić w tłuszczu, albo po prostu wysypię do karmnika sikorkowego, może będą zadowolone? Sikorki, nie mączniki :)


takie to było, moze dlatego wykupione
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 21, 2021 9:47 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

Nul pisze:
mir.ka pisze:
madrugada pisze:
madrugada pisze:
Nul pisze:Przepytaj Felisia, może coś wie na ten temat. I sekretnie śle zdjęcia do Mirki :wink:

Zaraz spytam! Bo czy ja wiem, co się tu dziene, kiedy kotowate same zostają??? :)


Może kamerki trzeba zamontować?


nie wolno kotów podgladać, muszą mieć trochę prywatnosci jak nas nie ma w domu

Podglądałam… :) Naprawdę :) Najpierw CzarNulkę, kiedy mieszkała w swoim tutejszym pokoju, a potem resztę kotków :)

jak tak mogłaś :201424
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 21, 2021 9:48 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

Nul pisze:
mir.ka pisze:Tofikowi poranne wypady do ogródka chyba wychodzą gardełkiem :( Znowu prawie nie mówi i ma mniejszy apetyt :( Strasznie delikatny z niego kocurek pomimo tego , że pierwsze 1,5 roku swojego życia spędził na dworze. A moze to te lata odbijają mu się teraz i byle co go zawieje to zaraz problem z gardłem :( Dzisiaj go nie wypuściłam do ptaszków, poszłam tylko z Daisy, a on nawet nie za bardzo protestował, bo nie mógł mówić. Będę do obserwować i jak cos to czeka nas znowu wyprawa do weta, a w planach była tylko Elenka bo pora na jej szczepienie.

O, to jak Feliś, on też taki delikatny - spacer i spacer, a potem chrypka. Ale apetyt tylko raz stracił, we wrześniu.
Tofiniu, nie choruj!

:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 21, 2021 9:49 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

madrugada pisze:
Nul pisze:
mir.ka pisze:Tofikowi poranne wypady do ogródka chyba wychodzą gardełkiem :( Znowu prawie nie mówi i ma mniejszy apetyt :( Strasznie delikatny z niego kocurek pomimo tego , że pierwsze 1,5 roku swojego życia spędził na dworze. A moze to te lata odbijają mu się teraz i byle co go zawieje to zaraz problem z gardłem :( Dzisiaj go nie wypuściłam do ptaszków, poszłam tylko z Daisy, a on nawet nie za bardzo protestował, bo nie mógł mówić. Będę do obserwować i jak cos to czeka nas znowu wyprawa do weta, a w planach była tylko Elenka bo pora na jej szczepienie.

O, to jak Feliś, on też taki delikatny - spacer i spacer, a potem chrypka. Ale apetyt tylko raz stracił, we wrześniu.
Tofiniu, nie choruj!


Nolina nieustannie domaga się wypuszczania na balkon. Na razie ulegam i pozwalam jej na kilkuminutowe wietrzenia. Nie wiem co będzie w zimie :strach: .


Może jak poczuje raz czy drugi zimno to nie będzie się dopominać o wyjscie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 21, 2021 13:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

wróbelki
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 21, 2021 13:31 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.32

sikorka bogatka
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Meteorolog1 i 142 gości