Kot i pranie

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 26, 2021 6:55 Kot i pranie

Drodzy Koci Fachowcy, pomóżcie!

Przygarnęłam ze schroniska 4-miesięczną kicię. Rzecz w tym, że to typowy kot-alpinista, nie ma dla niego miejsc nieosiągalnych. Niestety mam niewielkie mieszkanie i w związku z tym jestem zmuszona suszyć pranie tam, gdzie przebywa kot. Nie przeszkadza mi, że wskakuje na suszarkę do prania, ale to, że lubi się tym praniem bawić czyt. drapać, gryźć i szarpać już tak. Wiadomo, to najlepsza zabawa. Gdzieś mi się obiło o uszy, że ponoć mata antypoślizgowa pod dywan z Ikei swoją fakturą skutecznie zniechęca kotełki i pomyślałam, że może właśnie stawianie suszarki na takiej macie ocali moje pranie przed pazurkami kici. Ewentualnie może ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś inny sposób? Zabawek ma dość i niestety szybko się nimi nudzi, musiałabym z nią często siedzieć i ją zabawiać (a wiadomo, ktoś na saszety i żwirek musi pracować :lol: ), a takie pranie to oczywiście duża atrakcja.

Help!

todra89

 
Posty: 3
Od: Czw sie 26, 2021 6:47

Post » Czw sie 26, 2021 9:50 Re: Kot i pranie

Podłączę się, bo też mam miłośnika prania... Jedyne co wykombinowałem to suszenie w zamkniętej łazience :roll:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Czw sie 26, 2021 13:45 Re: Kot i pranie

Sierra pisze:Podłączę się, bo też mam miłośnika prania... Jedyne co wykombinowałem to suszenie w zamkniętej łazience :roll:

Suszarka sufitowa :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw sie 26, 2021 14:16 Re: Kot i pranie

Moja w lazience co dluzsze sztuki szarpie pazurami.
Pod suszarka nachlap podloge cytrynowym olejkiem do ciasta, koty tego nie lubia i omijaja.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości