Biegunka po odrobaczeniu

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 15, 2021 20:22 Biegunka po odrobaczeniu

Dwa tygodnie temu znałazlam około pięciotygodniowe kocię. Z powodu kociego kataru kot nie wiedział, siedział przy drodze. Z oczami jest już prawie całkiem dobrze, ale mam problem z biegunką. Kociak został odrobaczony 5 dni temu i od tego czasu leci z niego po każdym posiłku. Byłam ponownie u weterynarza, dostał leki, ale poprawa jest niewielka. Czy ktoś miał podobny problem? Ile to może potrwać, co robić? Kotek ma apetyt, choć dzisiaj zauważyłam spadek. Normalnie się bawi, ale rozwolnienie meczy nas bardzo oboje. Kot ma już pupę czerwona jak pawian od mycia jej językiem i wyskubane futerko dookoła, co chwilę się myje. Nie mówiąc już nic o tym, że brudzi moje ubrania, posłanie i podłogi. Będę wdzięczna za jakies propozycje postępowania.

mruczykotka

 
Posty: 5
Od: Pon maja 06, 2013 21:13

Post » Nie sie 15, 2021 20:54 Re: Biegunka po odrobaczeniu

Jakie leki dostał?

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pon sie 16, 2021 14:23 Re: Biegunka po odrobaczeniu

Mój mały miał bardzo długo biegunke, po odrobaczeniu i przed zreszta tez. Z kupą wychodziły glisty, unormowało sie po drugim odrobaczeniu. , dawałam jemu forti florę codziennie. Miał też synloux , ale to z powodu kociego kataru. Miał tez badany kał w kierunku pierwotniaków i czegos tam jeszcze , nie pamietam, bo to było równo rok temu.Nie był jednak az taka zeby oblazł wokół tyłka.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4807
Od: Czw sie 08, 2019 8:34




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 79 gości