Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka w DT :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 05, 2021 7:10 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

madrugada pisze:
mir.ka pisze:U nas za oknem od kilku dni jest cicho, nie słychać piszczących jerzyków :( . Jakoś szybko w tym roku odleciały, w niektórych latach były do połowy sierpnia. Przyleciały tez dość późno, bo w większej ilosci były dopiero na przełomie maja/ czerwca, czyli w tym roku polowały zaledwie przez 2 miesiące :(


Codziennie rozmawiam on-line z koleżanką z pracy (pracujemy zdalnie) i zawsze słyszałam w tle śpew ptaków - ona mówiła, że to jerzyki. Od paru dni nie słyszę, nie wiem, czy odleciały, czy po prostu koleżanka zamknęła okno, bo zrobiło się chłodniej. Muszę ją spytać.


zapytaj, bo jestem ciekawa czy z innych regionów też juz jerzyki odleciały
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 05, 2021 13:01 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Dzisiaj leje i leje :( Co nie przeszkadza Rudzi i Daisy miauczeć pod drzwiami, na nic tłumaczenia , że tam mokro :( No cóż, niech miauczą i tak nie wyjdą.
Apetyty wszystkim dopisują w większym lub mniejszym stopniu. Małe to by mogły jeść na okrągło, tylko się rozglądają czy duze czegoś nie zostawiły, przegląd zlewu też robią, muszę od razu sprzątać jak tylko zjemy, one w tym czasie siedzą w swoim pokoju.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 05, 2021 13:36 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

takie 2 śmieszne pyszczki mi wyszły , jeden duży, drugi mały :lol:
Obrazek
na kanapie gryzły się małe, a na ławie rude :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 05, 2021 13:38 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Toficzek :1luvu:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 05, 2021 13:38 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Rudzinka :1luvu:
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 05, 2021 14:24 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

mir.ka pisze:Toficzek :1luvu:
Obrazek

Obrazek

mir.ka pisze:Rudzinka :1luvu:
Obrazek

Piękne te Twoje Rudzieńki :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 05, 2021 15:42 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

mir.ka pisze:takie 2 śmieszne pyszczki mi wyszły , jeden duży, drugi mały :lol:
Obrazek
na kanapie gryzły się małe, a na ławie rude :lol:

Kto wygrał :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 05, 2021 17:38 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Jak zwykle - urocze koteczki! :)

Tu też leje i leje... Wiadomo, uszyłam letnią sukienkę, to się musiało rozpadać :)

Co do jerzyków - kilka dni temu znów w okolicy leżał jerzyk z odgryzioną głową, więc może jeszcze wtedy były? Swoją drogą naprawdę nie wiem, co je tak unicestwia :(
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sie 05, 2021 19:31 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

mir.ka pisze:
madrugada pisze:
mir.ka pisze:U nas za oknem od kilku dni jest cicho, nie słychać piszczących jerzyków :( . Jakoś szybko w tym roku odleciały, w niektórych latach były do połowy sierpnia. Przyleciały tez dość późno, bo w większej ilosci były dopiero na przełomie maja/ czerwca, czyli w tym roku polowały zaledwie przez 2 miesiące :(


Codziennie rozmawiam on-line z koleżanką z pracy (pracujemy zdalnie) i zawsze słyszałam w tle śpew ptaków - ona mówiła, że to jerzyki. Od paru dni nie słyszę, nie wiem, czy odleciały, czy po prostu koleżanka zamknęła okno, bo zrobiło się chłodniej. Muszę ją spytać.


zapytaj, bo jestem ciekawa czy z innych regionów też juz jerzyki odleciały


Koleżanka od kilku dni już nie słyszy/ nie widzi jerzyków.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7757
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 06, 2021 7:51 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:Toficzek :1luvu:
Obrazek

Obrazek

mir.ka pisze:Rudzinka :1luvu:
Obrazek

Piękne te Twoje Rudzieńki :D


bo rude jest piękne :1luvu:
nie przypuszczałam ,że tak polubię rudy kolor
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 06, 2021 7:52 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:takie 2 śmieszne pyszczki mi wyszły , jeden duży, drugi mały :lol:
Obrazek
na kanapie gryzły się małe, a na ławie rude :lol:

Kto wygrał :ryk:


na pewno nie Rudzia, bo ona nie ma ząbków :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 06, 2021 7:55 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Nul pisze:Jak zwykle - urocze koteczki! :)

Tu też leje i leje... Wiadomo, uszyłam letnią sukienkę, to się musiało rozpadać :)

Co do jerzyków - kilka dni temu znów w okolicy leżał jerzyk z odgryzioną głową, więc może jeszcze wtedy były? Swoją drogą naprawdę nie wiem, co je tak unicestwia :(


Biedne jerzyki :( , kto tak moze na nie polować, one przecież są bardzo szybkie

Jeszcze ciepło wróci, to sukienka się przyda, bo lato jeszcze jest, choć znowu u Was porządnie polało :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 06, 2021 7:56 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

madrugada pisze:
mir.ka pisze:
madrugada pisze:
mir.ka pisze:U nas za oknem od kilku dni jest cicho, nie słychać piszczących jerzyków :( . Jakoś szybko w tym roku odleciały, w niektórych latach były do połowy sierpnia. Przyleciały tez dość późno, bo w większej ilosci były dopiero na przełomie maja/ czerwca, czyli w tym roku polowały zaledwie przez 2 miesiące :(


Codziennie rozmawiam on-line z koleżanką z pracy (pracujemy zdalnie) i zawsze słyszałam w tle śpew ptaków - ona mówiła, że to jerzyki. Od paru dni nie słyszę, nie wiem, czy odleciały, czy po prostu koleżanka zamknęła okno, bo zrobiło się chłodniej. Muszę ją spytać.


zapytaj, bo jestem ciekawa czy z innych regionów też juz jerzyki odleciały


Koleżanka od kilku dni już nie słyszy/ nie widzi jerzyków.


czyli już wszędzie odleciały :(
tak cicho bez nich :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 06, 2021 14:38 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Właśnie dostałam fotki moich tymczasek sprzed 2 lat
Pusi
Obrazek

Obrazek

i Łatki (Cynki)
Obrazek

Obrazek

One mają dwa domy - zimowy w mieście i letni na wsi. Pusia lubi przebywać na zewnątrz, a Łatka woli być w domu.
Ostatnio edytowano Sob sie 07, 2021 9:10 przez mir.ka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 06, 2021 15:21 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka do adopcj

Urocze koteczki z nich wyrosły! :1luvu: :1luvu:
Łapka mądra siedzi w domciu, na zewnątrz bywa niebezpiecznie!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 247 gości