Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka w DT :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 23, 2021 10:45 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Po Rudzice zaczyna widać wiek, nie jest taka skoczna jak była, zeby wyjść gdzieś wyżej pomaga sobie czymś niższym. Zaczęła chodzić tak jakoś sztywno na łapkach i więcej śpi, choć to akurat moze byc spowodowane upalami.
Ale wyglada jeszcze nie najgorzej jak na swoje skończone 13 lat.

I tak jest piękna i kochana!
Niech będzie zdrowa jak najdłużej. Co do Felisia mam podobne obserwacje, niby on młodszy, ale czy ja wiem, z jaką dokładnością schronisko mogło jego wiek ocenić? Nie mam pojęcia, jak to jest w przypadku dorosłych kotów...
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11123
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 23, 2021 12:12 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Nul pisze:
mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Po Rudzice zaczyna widać wiek, nie jest taka skoczna jak była, zeby wyjść gdzieś wyżej pomaga sobie czymś niższym. Zaczęła chodzić tak jakoś sztywno na łapkach i więcej śpi, choć to akurat moze byc spowodowane upalami.
Ale wyglada jeszcze nie najgorzej jak na swoje skończone 13 lat.

I tak jest piękna i kochana!
Niech będzie zdrowa jak najdłużej. Co do Felisia mam podobne obserwacje, niby on młodszy, ale czy ja wiem, z jaką dokładnością schronisko mogło jego wiek ocenić? Nie mam pojęcia, jak to jest w przypadku dorosłych kotów...


Feliś to jest młodszy od Rudzi albo i nie, bo nie wiesz w którym miesiącu się urodził. Ona wiem ,że pod koniec maja 2008. Tofik urodził się chyba latem 2010 roku, z tego co pamiętały wolontariuszki z Kociej Chatki, a w momencie adopcji był oceniony na 1,5 roku. Elenke brałam roczną , podobno. Ona była młodziutka, miała kociaki (ur. 1.06.2012 r), zaszła w ciążę chyba przy pierwszej rujce :( , ale była zaradna i dała sobie radę. Choć czas ciąży i karmienia mały pozostawił jej pamiątkę w psychice i jest wiecznie niedojedzona, choć jedzenia jej nie brakuje. Daisy ma datę urodzenia 15 września, bo tak mniej więcej pamiętali pracownicy Castoramy, gdzie się urodziła. Tak więc żadnego z moich kotów nie znam dokładnej daty urodzenia.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 23, 2021 12:17 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Małe dziewczyny zapisane w środę na pierwsze szczepienie :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 23, 2021 12:18 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Ja też nie znam dokładnych dat urodzenia swoich zwierzaków tylko tak w przybliżeniu Hugo lipiec 2008, Pusia ??? Jak ja adoptowalam w 2013 podobno miała może ponad rok.
Emi czerwiec 2015.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 23, 2021 13:30 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Po Rudzice zaczyna widać wiek, nie jest taka skoczna jak była, zeby wyjść gdzieś wyżej pomaga sobie czymś niższym. Zaczęła chodzić tak jakoś sztywno na łapkach i więcej śpi, choć to akurat moze byc spowodowane upalami.
Ale wyglada jeszcze nie najgorzej jak na swoje skończone 13 lat.

Wygląda wspaniale! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 23, 2021 14:02 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Nul pisze:
mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Po Rudzice zaczyna widać wiek, nie jest taka skoczna jak była, zeby wyjść gdzieś wyżej pomaga sobie czymś niższym. Zaczęła chodzić tak jakoś sztywno na łapkach i więcej śpi, choć to akurat moze byc spowodowane upalami.
Ale wyglada jeszcze nie najgorzej jak na swoje skończone 13 lat.

I tak jest piękna i kochana!
Niech będzie zdrowa jak najdłużej. Co do Felisia mam podobne obserwacje, niby on młodszy, ale czy ja wiem, z jaką dokładnością schronisko mogło jego wiek ocenić? Nie mam pojęcia, jak to jest w przypadku dorosłych kotów...


miałam jakieś zaćmienie i nie wiem dlaczego zasugerowałam się wiekiem Rudzi , a Feliś to w wieku Tofika
przepraszam kocie :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 23, 2021 15:40 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Ależ nie ma problemu, mówi Feliś :)
Ten 2010 w jego przypadku to też tak „na oko” :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11123
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 23, 2021 16:31 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Nul pisze:Ależ nie ma problemu, mówi Feliś :)
Ten 2010 w jego przypadku to też tak „na oko” :)


uff, dobrze , że się Felis nie obraził
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 23, 2021 16:41 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Nie wiem co się stało moim kocicom -Elence i Daisy, pobiły się po południu i to tak na poważnie, aż futro leciało :strach: Były obydwie na dole i w pewnym momencie wyleciały obydwie zjeżone, warcząc na siebie :strach: :strach: Jeszcze chwilę trwało zanim się uspokoiły. Nigdy wcześniej tak się nie zachowywały :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 23, 2021 16:43 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

mir.ka pisze:Nie wiem co się stało moim kocicom -Elence i Daisy, pobiły się po południu i to tak na poważnie, aż futro leciało :strach: Były obydwie na dole i w pewnym momencie wyleciały obydwie zjeżone, warcząc na siebie :strach: :strach: Jeszcze chwilę trwało zanim się uspokoiły. Nigdy wcześniej tak się nie zachowywały :(

To chyba ten upał :roll: Kreska nie chce być brana na ręce, mrauczy jak wściekła, wszytsko jej przeszkadza, łazi po mieszkaniu często zmieniając miejsce zalegania.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 23, 2021 16:46 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Też myślę, że to upał.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 23, 2021 21:26 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Przysiądę sobie i bedę się napawać widokiem rudości.
Piękne są Twoje koty, mir.ka.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7422
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 24, 2021 7:04 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Atta pisze:
mir.ka pisze:Nie wiem co się stało moim kocicom -Elence i Daisy, pobiły się po południu i to tak na poważnie, aż futro leciało :strach: Były obydwie na dole i w pewnym momencie wyleciały obydwie zjeżone, warcząc na siebie :strach: :strach: Jeszcze chwilę trwało zanim się uspokoiły. Nigdy wcześniej tak się nie zachowywały :(

To chyba ten upał :roll: Kreska nie chce być brana na ręce, mrauczy jak wściekła, wszytsko jej przeszkadza, łazi po mieszkaniu często zmieniając miejsce zalegania.


jolabuk5 pisze:Też myślę, że to upał.


możliwe, ze to ta pogoda tak działa :(
wczoraj przez całe popołudnie były niesnaski, później jeszcze Tofik do dziewczyn dołączył i tak we trójkę goniły się i syczały na siebie :(
dzisiaj na razie spokój i niech tak zostanie :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 24, 2021 7:07 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

madrugada pisze:Przysiądę sobie i bedę się napawać widokiem rudości.
Piękne są Twoje koty, mir.ka.


Witamy u nas Nolinkę z Dużą :1luvu: :201461
wszystkie koty są piękne :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 24, 2021 7:08 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

ewar pisze:U mnie w mieszkaniu 28,5 stopnia :placz:
mir.ka, kotki bawią się dyndadełkami, czy je ignorują?


Wczoraj widziałam małe jak bawiły się dyndadełkami i wspinały po liściu, chyba im się podoba :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72482
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux i 89 gości