Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31-Inusia i Olinka w DT :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 20, 2021 15:39 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

a to fotki dla tych co się obawiają ,że do budki kot się dostanie,
nie ma szans, wisi w niezbyt dostępnym dla niego miejscu

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 21, 2021 9:58 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 21, 2021 10:06 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Dzisiaj mam dzień odbioru przesyłek :) Zaraz rano jak wstałam to już miałam smsa o odbiorze paczki, byłam jeszcze zaspana i zastanawiałam się dlaczego Empik dostarczył mi przesyłkę do innego paczkomatu na tej samej ulicy. Myślałam, ze byc moze w tym bliżej mnie nie było miejsca. Dopiero jak weszłam na pocztę to się zorientowałam, że to Paczka w Ruchu wysłana w piątek przez Ewar 8O . Smsa o książce też dostałam później, zaraz wezmę się za czytanie :D Czekam jeszcze na paczkę, która ma mi dostarczyć poczta, nie wiem o której, bo dostałam tylko informację ,ze dzisiaj będzie. Nie wiem w jakim stanie będzie zawartość tej paczki, bo to krzaczek, który zamawiałam pod koniec marca. Najpierw miał być na początku maja, ale coś sie przeciągało z produkcją, a teraz wysłali mi w środę expresem i doszła dopiero dzisiaj :( Zastanawiam czy czy odbierać czy moze otworzyć przy kurierze, bo przy tym upale to krzaczek mógł się ugotowac i nie wiadomo czy będzie się do czegoś nadawał :placz: , a taki ładny.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 21, 2021 10:07 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Gosiagosia pisze:Obrazek

:lol: :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 21, 2021 11:19 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Oby krzaczek przetrwał :ok: Pochwalisz się mam nadzieję :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon cze 21, 2021 12:09 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

mir.ka pisze:Dzisiaj mam dzień odbioru przesyłek :) Zaraz rano jak wstałam to już miałam smsa o odbiorze paczki, byłam jeszcze zaspana i zastanawiałam się dlaczego Empik dostarczył mi przesyłkę do innego paczkomatu na tej samej ulicy. Myślałam, ze byc moze w tym bliżej mnie nie było miejsca. Dopiero jak weszłam na pocztę to się zorientowałam, że to Paczka w Ruchu wysłana w piątek przez Ewar 8O . Smsa o książce też dostałam później, zaraz wezmę się za czytanie :D Czekam jeszcze na paczkę, która ma mi dostarczyć poczta, nie wiem o której, bo dostałam tylko informację ,ze dzisiaj będzie. Nie wiem w jakim stanie będzie zawartość tej paczki, bo to krzaczek, który zamawiałam pod koniec marca. Najpierw miał być na początku maja, ale coś sie przeciągało z produkcją, a teraz wysłali mi w środę expresem i doszła dopiero dzisiaj :( Zastanawiam czy czy odbierać czy moze otworzyć przy kurierze, bo przy tym upale to krzaczek mógł się ugotowac i nie wiadomo czy będzie się do czegoś nadawał :placz: , a taki ładny.

Uuu to rzeczywiście, jeszcze przez weekend był w drodze, mogło mu być nieciekawie :(
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 21, 2021 13:05 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

krzaczek odebrany, na szczęście nie wyglada najgorzej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 21, 2021 13:08 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Koki-99 pisze:Oby krzaczek przetrwał :ok: Pochwalisz się mam nadzieję :wink:


na razie fotka ze strony sklepu
Obrazek
to krzewuszka Middendorfa, spodobała mi się bo takie inne kwiaty
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 21, 2021 13:42 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

mir.ka pisze:
Koki-99 pisze:Oby krzaczek przetrwał :ok: Pochwalisz się mam nadzieję :wink:


na razie fotka ze strony sklepu
Obrazek
to krzewuszka Middendorfa, spodobała mi się bo takie inne kwiaty

Ładna :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 22, 2021 8:58 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Koki-99 pisze:Oby krzaczek przetrwał :ok: Pochwalisz się mam nadzieję :wink:


na razie fotka ze strony sklepu
Obrazek
to krzewuszka Middendorfa, spodobała mi się bo takie inne kwiaty

Ładna :1luvu:


posadziłam wczoraj wieczorem, bo zapowiadają zmianę pogody, jakieś burze podobno, oby się sprawdziło
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 22, 2021 9:07 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Piękna ta krzewuszka. Pewnie za rok u Ciebie też tak zakwitnie, masz rękę do kwiatów :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto cze 22, 2021 10:46 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Koki-99 pisze:Piękna ta krzewuszka. Pewnie za rok u Ciebie też tak zakwitnie, masz rękę do kwiatów :ok:


one wiedzą ,ze je lubię to ładnie rosną :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 22, 2021 10:57 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

:piwa:
mir.ka pisze:
Koki-99 pisze:Piękna ta krzewuszka. Pewnie za rok u Ciebie też tak zakwitnie, masz rękę do kwiatów :ok:


one wiedzą ,ze je lubię to ładnie rosną :)

Ja też lubię roślinki ale niestety nie wszystkie rosną. Lawenda niestety mnie nie lubi.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 22, 2021 10:59 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Gosiagosia pisze::piwa:
mir.ka pisze:
Koki-99 pisze:Piękna ta krzewuszka. Pewnie za rok u Ciebie też tak zakwitnie, masz rękę do kwiatów :ok:


one wiedzą ,ze je lubię to ładnie rosną :)

Ja też lubię roślinki ale niestety nie wszystkie rosną. Lawenda niestety mnie nie lubi.


ja miałam lawendę jeden sezon, zimy nie przetrwała :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 22, 2021 12:47 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz.31 - Inusia i Olinka w DT :

Oby coś przypadało… I krzewuszkę podleje (śliczna jest!, noo, będzie), i reszta przyrody złapie trochę wilgoci, w tym my…
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, Robertliexy i 230 gości