Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 29, 2021 20:24 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

MaryLux pisze:
madrugada pisze:
Nul pisze:
jolabuk5 pisze:A ja to w ogóle nie chciałam mieć kota :twisted:
Ale jak mi wcisnęli (w pracy) pierwszą kotkę, to kolor był mi obojętny. :wink:

Moiściewy, a cóż mi tu Jola opowiada??? Jola bez kota??? Zjawisko to nieprawdopodobne, gdyż wszystkie Jole, jakie znam, kota mają/miały/mieć chcą! No dobrze, co do jednej to nie wiem, albowiem jedynie służbowo ją znałam, nie zaś prywatnie jakoś.
Dobrze, Jolu, że Ci praca tę korzyść dała! :D Kocia wartość dodana :) Cat-VAT :)


Znałam jedną Jolę, która nie miała/ nie chciała mieć/ nie lubiła kotów. Już jej nie znam.

Happy end mógłby zabrzmieć: już lubi koty

Racja! Byłoby dobrze! Nie wiem, czy dla wszystkich, ale byłoby. Miau :201461
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 29, 2021 20:33 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Nul pisze:
MaryLux pisze:
madrugada pisze:
Nul pisze:
jolabuk5 pisze:A ja to w ogóle nie chciałam mieć kota :twisted:
Ale jak mi wcisnęli (w pracy) pierwszą kotkę, to kolor był mi obojętny. :wink:

Moiściewy, a cóż mi tu Jola opowiada??? Jola bez kota??? Zjawisko to nieprawdopodobne, gdyż wszystkie Jole, jakie znam, kota mają/miały/mieć chcą! No dobrze, co do jednej to nie wiem, albowiem jedynie służbowo ją znałam, nie zaś prywatnie jakoś.
Dobrze, Jolu, że Ci praca tę korzyść dała! :D Kocia wartość dodana :) Cat-VAT :)


Znałam jedną Jolę, która nie miała/ nie chciała mieć/ nie lubiła kotów. Już jej nie znam.

Happy end mógłby zabrzmieć: już lubi koty

Racja! Byłoby dobrze! Nie wiem, czy dla wszystkich, ale byłoby. Miau :201461


Niestety, happy endu nie będzie.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7795
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa


Post » Śro wrz 29, 2021 22:20 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Oby! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60402
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 30, 2021 15:40 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Ot i Feliś aptetyt zmniejszony prezentuje. Lecz nie martwcie się, Drodzy Felisiowi Przyjaciele i Drogie Felisiowe Przyjaciółki! Szczepienie koteczka dopadło znienacka. A takem mu wczoraj rano obiecywała, żw wprawdzie uwożę go w siną dal do miłej pani doktor, nie dla kłucia nijakiego jednakże, a samo zwyczajne ząbków kontrolowanie będzie. No tom się potem gęsto przed kotem tłumaczyć musiała, bo pani doktor, ząbki (miejsca po ząbkach) pochwaliwszy, na temat szczepienia wejśc łaskawa była. Zatem jej rzekłam: Szczep, Waćpani! No może nie tak całkiem dosłownie wypowiedź moja brzmiała... Obiecałam kotu za to śmietanką pyszną go uczęstować, więc po powrocie szybciutkom do sklepu pobiegłam kremóweczkę pyszną kotu zakupić. Przy okazji i jazem skorzystała, i pozostałe kotowate :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 30, 2021 15:48 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Ooooo, oszukalaś koteczka, nie zostanie Ci to zapewne zbyt łatwo wybaczone...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw wrz 30, 2021 15:50 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

To nie było z premedytacją! To po prostu efekt bywania u pań wetek o odmiennych poglądach :) Ta inna mówiła, że Felisia już nie szczepimy - gdy o to pytałam wiosną... A ta teraz - że szczepimy... I bądź tu, człowieku, mądry... :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 30, 2021 15:52 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Dorosłych kotów nie szczepię. Moi weci też są tego zdania.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw wrz 30, 2021 15:54 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Nul pisze:To nie było z premedytacją! To po prostu efekt bywania u pań wetek o odmiennych poglądach :) Ta inna mówiła, że Felisia już nie szczepimy - gdy o to pytałam wiosną... A ta teraz - że szczepimy... I bądź tu, człowieku, mądry... :)

aaaa, no to jestes usprawiedliwiona. Pytanie, czy zdaniem kota także ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw wrz 30, 2021 18:12 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Oooo, biedny Feliś :201461
Smaczki w nagrodę powinny być kilka razy! :1luvu: Raz to za mało sa taką krzywdę :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60402
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 30, 2021 18:19 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Miau, a czy po śmietaneczce kremóweczce bączki adekwatnością swą do tłustości i smakowitości owej zostały puszczone???

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw wrz 30, 2021 19:00 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Bączków żadnych ani u kotków, ani u mnie nie stwierdzono :mrgreen: Żadnych sensacyj nie było :D Rzecz jasna, śmietanki nie było dużo, ot tak nieco na talerzyku, żeby sobie koteczki wylizały :D

ewar pisze:Dorosłych kotów nie szczepię. Moi weci też są tego zdania.

No i właśnie tego zdania była temat pani wetka. Że jako ośmiolatek miał ostatnią dawkę przypominającą, trzy lata temu, i teraz zero, Null. Natomiast tej pani wetce zadałam też pytanie, z jaką dokładnością schronisko mogło wiek kota oszacować, mówiąc, że ma sześć... No i tu... usłyszałam o sporej możliwości rozbieżności. I że może on dopiero teraz ma osiem????? A może ma 13??? Zdecydowałam się zaszczepić. Może za kolejne trzy lata już tego nie zrobimy.

Naprawdę mnie ta skalą możliwej niedokładności w szacowaniu wieku zaskoczyła. Feliś, kiedy go wzięłam, zachowywał się wg mnie jak młody kot. Może po prostgu tak miał, a może rzeczywiście nie miał tych sześciu? gdyby tak było, to może jeszcze ciut więcej razem mamy w perspektywie? :) Oczywiście nie wiadomo, kogo pierwszego zabraknie, może mnie, ale jeśli Feliś jest mniej dorosły niż ma w papierach, to dla mnie tylko lepiej!

jolabuk5 pisze:Oooo, biedny Feliś :201461
Smaczki w nagrodę powinny być kilka razy! :1luvu: Raz to za mało sa taką krzywdę :twisted:

Będą! Dzisiaj będą ulubione Feisiowe smaczki na ząbki! nie wiem, czy na ząbki działają, ale na kubeczki smakowe - na pewno :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 30, 2021 19:19 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Oczywiście, że działają! Przecież Feliś się po nich na ząbki nie będzie skarżyć :twisted:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Czw wrz 30, 2021 20:50 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Sierra pisze:Oczywiście, że działają! Przecież Feliś się po nich na ząbki nie będzie skarżyć :twisted:

:ryk:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 01, 2021 10:35 Re: Omne trikotum perfectum. Trzy lata z Bezią :)

Nul pisze:Bączków żadnych ani u kotków, ani u mnie nie stwierdzono :mrgreen: Żadnych sensacyj nie było :D Rzecz jasna, śmietanki nie było dużo, ot tak nieco na talerzyku, żeby sobie koteczki wylizały :D

ewar pisze:Dorosłych kotów nie szczepię. Moi weci też są tego zdania.

No i właśnie tego zdania była temat pani wetka. Że jako ośmiolatek miał ostatnią dawkę przypominającą, trzy lata temu, i teraz zero, Null. Natomiast tej pani wetce zadałam też pytanie, z jaką dokładnością schronisko mogło wiek kota oszacować, mówiąc, że ma sześć... No i tu... usłyszałam o sporej możliwości rozbieżności. I że może on dopiero teraz ma osiem????? A może ma 13??? Zdecydowałam się zaszczepić. Może za kolejne trzy lata już tego nie zrobimy.

Naprawdę mnie ta skalą możliwej niedokładności w szacowaniu wieku zaskoczyła. Feliś, kiedy go wzięłam, zachowywał się wg mnie jak młody kot. Może po prostgu tak miał, a może rzeczywiście nie miał tych sześciu? gdyby tak było, to może jeszcze ciut więcej razem mamy w perspektywie? :) Oczywiście nie wiadomo, kogo pierwszego zabraknie, może mnie, ale jeśli Feliś jest mniej dorosły niż ma w papierach, to dla mnie tylko lepiej!

jolabuk5 pisze:Oooo, biedny Feliś :201461
Smaczki w nagrodę powinny być kilka razy! :1luvu: Raz to za mało sa taką krzywdę :twisted:

Będą! Dzisiaj będą ulubione Feisiowe smaczki na ząbki! nie wiem, czy na ząbki działają, ale na kubeczki smakowe - na pewno :)


z tym zachowywanie kotów to różnie bywa, moja Elenka nieraz zachowuje się jak kociak, choć to już powazna 10 letnia dama
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Meteorolog1 i 284 gości