Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 05, 2021 14:52 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Dziś byłam z Emi u wetrynarza.
Coś jest nie tak z jej wchodzeniem po schodach, idzie tak jak ja bokiem.
Ja to wiadomo, peseloza i kolanko do wymiany ale Emi młoda laska. Dr. Piotr dokładnie ją zbadał i prawdopodobnie zaczyna się zwyrodnienie kręgosłupa. Dostałyśmy leki z glukozaminą i chondroityna oraz witaminę B1.Przy okazji odrobaczona. Za dwa tygodnie szczepienie.
Wieczorkiem odrobaczam koteczki, dobrze że mam mięsko to tabletkę ukryję. Z Hugonkiem nie ma problemu ale Pusia to będzie problem.
Pogoda pod psem cały czas leje.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 14:53 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:Dlatego trochę powiększyłam Waszą grupę i ustawiłam z przodu, żeby Cię było bardziej widać :D
Pięknie tu wyglądasz :1luvu:

Dziękuję Jolu :1luvu:
Jak to mówią piękna jak młoda :mrgreen:

A młodość to stan ducha :D
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11261
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 05, 2021 14:54 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Gosiagosia pisze:Dziś byłam z Emi u wetrynarza.
Coś jest nie tak z jej wchodzeniem po schodach, idzie tak jak ja bokiem.
Ja to wiadomo, peseloza i kolanko do wymiany ale Emi młoda laska. Dr. Piotr dokładnie ją zbadał i prawdopodobnie zaczyna się zwyrodnienie kręgosłupa. Dostałyśmy leki z glukozaminą i chondroityna oraz witaminę B1.Przy okazji odrobaczona. Za dwa tygodnie szczepienie.
Wieczorkiem odrobaczam koteczki, dobrze że mam mięsko to tabletkę ukryję. Z Hugonkiem nie ma problemu ale Pusia to będzie problem.
Pogoda pod psem cały czas leje.

Emi, zdrowia! Kciuki! :ok:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11261
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 05, 2021 15:45 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Nul pisze:
Gosiagosia pisze:
jolabuk5 pisze:Dlatego trochę powiększyłam Waszą grupę i ustawiłam z przodu, żeby Cię było bardziej widać :D
Pięknie tu wyglądasz :1luvu:

Dziękuję Jolu :1luvu:
Jak to mówią piękna jak młoda :mrgreen:

A młodość to stan ducha :D

Dziś ten duch jest kiepski to przez tą pogodę, cały czas leje a mnie gnaty na taką pogodę bolą :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 15:47 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Nul pisze:
Gosiagosia pisze:Dziś byłam z Emi u wetrynarza.
Coś jest nie tak z jej wchodzeniem po schodach, idzie tak jak ja bokiem.
Ja to wiadomo, peseloza i kolanko do wymiany ale Emi młoda laska. Dr. Piotr dokładnie ją zbadał i prawdopodobnie zaczyna się zwyrodnienie kręgosłupa. Dostałyśmy leki z glukozaminą i chondroityna oraz witaminę B1.Przy okazji odrobaczona. Za dwa tygodnie szczepienie.
Wieczorkiem odrobaczam koteczki, dobrze że mam mięsko to tabletkę ukryję. Z Hugonkiem nie ma problemu ale Pusia to będzie problem.
Pogoda pod psem cały czas leje.

Emi, zdrowia! Kciuki! :ok:

Mam nadzieję że to tylko mała niedyspozycja. Te małe psiaki na krótkich łapkach są bardziej podatne na urazy kręgosłupa czy łapek.
Tak to biega, szaleje z kaczuszką. Nic ja nie boli, wet dokładnie ją zbadał.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 15:47 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Duzo zdrowia dla Emi i Duzych! I reszty zwierzakow!
Piekne zdjecia Gosiu, piekna bylas baletnica! Ogladalam jakis czas temu serial o baletnicach, a takze filmiki baletnic na yt, gdzie pokazywaly rozklad swojego dnia, co jedza, co cwicza, itp. Oj malutkie te ich posilki, az dziw ze na takiej malej ilosci jedzenia moze baletnica codziennie tyle godzin wysilku fizycznego przetrwac?

Kurcze, juz bardzo dawno kotow nie odrobaczalam. Ale tez nie widze potrzeby, to nie wiem czy tak odrobaczac na zas powinnam?
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4251
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Śro maja 05, 2021 15:56 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Biedna Emi :( dużo zdrówka!

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro maja 05, 2021 17:32 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

pibon pisze:Duzo zdrowia dla Emi i Duzych! I reszty zwierzakow!
Piekne zdjecia Gosiu, piekna bylas baletnica! Ogladalam jakis czas temu serial o baletnicach, a takze filmiki baletnic na yt, gdzie pokazywaly rozklad swojego dnia, co jedza, co cwicza, itp. Oj malutkie te ich posilki, az dziw ze na takiej malej ilosci jedzenia moze baletnica codziennie tyle godzin wysilku fizycznego przetrwac?
Kurcze, juz bardzo dawno kotow nie odrobaczalam. Ale tez nie widze potrzeby, to nie wiem czy tak odrobaczac na zas powinnam?

Ja mimo tego że koty są niewychodzace to odrobaczam bo Emi może im coś przynieść.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 17:34 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Ziemosław pisze:Biedna Emi :( dużo zdrówka!

Jej to chyba nie przeszkadza tyle tylko że nie bardzo moze wskoczyć na łóżko. Najważniejsze że nic ją nie boli.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 18:08 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

To tak jak Fifi - biega i szaleje szajbus mały jakby wszystko było dobrze. Muszę na nią ciągle krzyczeć żeby tyle nie skakała, bo zaraz sobie pozostałe łapki uszkodzi.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro maja 05, 2021 18:09 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Zdrowia dla Emi :ok: :ok: :ok:

Anna2016

 
Posty: 10481
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Śro maja 05, 2021 18:51 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Ziemosław pisze:To tak jak Fifi - biega i szaleje szajbus mały jakby wszystko było dobrze. Muszę na nią ciągle krzyczeć żeby tyle nie skakała, bo zaraz sobie pozostałe łapki uszkodzi.

Niestety te nasze pieseczki tego nie rozumieją i biegają jak szalone szczególnie Fifi bo to młoda sunia. :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 19:33 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Dziś minęły 3 miesiące od odejścia Migotki :placz:
Nie mogę przestac myśleć o tym że czegoś nie zrobiłam tzn zrobiłam za mało i tęsknię bardzo.
Obrazek
To zdjecie zrobione w listopadzie po operacji listwy mlecznej.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 19:57 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Zrobiłaś wszystko co się dało, nie ma powodu żeby się obwiniać. Migotka miała u Ciebie jak w raju :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro maja 05, 2021 22:07 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Migotka była cudowna i miała u Ciebie cudowny dom, godny księżniczki! Wszystko robiłaś dla niej, wszystko co mogłaś. Czasem się nie udaje mimo największych starań.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60451
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 323 gości